Sprawozdanie z lekcji języka polskiego klasy 3Gb.

Dnia 08.02.2018 r. uczniowie klasy 3Gb podczas lekcji języka polskiego przedstawiali swoje prezentacje związane                         z głównymi bohaterami książki Aleksandra Kamińskiego pod tytułem „Kamienie na szaniec”. Podzieleni na trzy grupy mieli  przygotowywali się do powierzonego im zadania. Od samego rana na korytarzu trwała wrzawa. Słychać było dyskutowanie młodzieży o sposobie prezentacji, kolejności przedstawianych informacji i sposobu korzystania z poszczególnych rekwizytów.

Dzięki udostępnieniu laptopa szkolnego przez naszą nauczycielkę, panią Hannę Grycz, mieliśmy możliwość urozmaicenia naszych wystąpień harcerską muzyką odtwarzaną w tle oraz prezentacjami multimedialnymi. Dźwięki gitary wydostające się z głośników, a także towarzyszące im zdjęcia dzielnych chłopców z zastępu Buków wprowadziły niesamowity nastrój podczas lekcji. Uczniowie słuchali z zaciekawieniem swoich rówieśników, gdy ci opowiadali im ciekawe historie Alka, Rudego i Zośki. Jestem przekonany, że młodzież z klasy 3Gb zapamięta ten dzień na długo.

Igor Misiek