Z wizytą w Urzędzie Gminy Włoszakowice.

W czwartek 16 marca 2017 r. uczniowie klas trzecich naszego gimnazjum wraz z opiekunami – Tatianą Towpik-Gawron i Tomaszem Furmańczakiem – odwiedzili Urząd Gminy we Włoszakowicach. Najpierw w Sali Trójkątnej odbyło się spotkanie z Wójtem Gminy – Panem Stanisławem Waligórą. Włodarz zaznajomił gimnazjalistów z pracą urzędu, planowanymi inwestycjami oraz postaciami historycznymi związanymi z Włoszakowicami. Potem rozpoczęła się wolna dyskusja, w której uczniowie zadawali liczne pytania. Na każde z nich Pan Wójt odpowiadał osobiście. Następnie wszyscy zwiedzili najważniejsze referaty i biura znajdujące się w Pałacu Sułkowskich oraz zapoznali się z pracą urzędników. Młodzież wszędzie spotykała się z otwartością i uprzejmością. W trakcie wizyty jeden z uczniów – Rafał Grygiel  z klasy 3Ga zdecydował się zagrać dla wszystkich na fortepianie. Na zakończenie spotkania Pan Wójt zaprosił gimnazjalistów na słodki poczęstunek.  Cała wizyta przebiegała w bardzo sympatycznej atmosferze.

TF