Konkurs wiedzy o Wielkopolsce – etap rejonowy.

Konkurs wiedzy o Wielkopolsce – etap rejonowy.

W poniedziałek 21 marca 2016 r. w Zespole Szkół w Osiecznej odbył się rejonowy etap Konkursu wiedzy o Wielkopolsce. W eliminacjach udział wzięli uczniowie z kilkunastu okolicznych miejscowości. Nie zabrakło tam również przedstawicieli naszej szkoły. Do rozwiązania trudnych zadań testowych z dziedziny historii Wielkopolski, wiedzy o postaciach i zabytkach historycznych w Wielkopolsce stawili się: Igor Misiek z klasy I GB, Monika Grabsztunowicz z klasy 6 B, Aleksy Urbaniak z klasy 6 A oraz Wiktoria Wolniczak z klasy 6 B.

Po przyjeździe do Zespołu Szkół w Osiecznej uczniowie zostali przywitani przez Starostę Powiatu Leszczyńskiego Pana Jarosława Wawrzyniaka oraz dyrekcję szkoły. Naszym biegłym ekspertom podzękowano za trud i czas poświęcony na rzetelne przygotowanie się do konkursu oraz życzono dalszych sukcesów w nauce.

Zgodnie z informacją przekazaną przez sekretariat Zespołu Szkół w Osiecznej do etapu wojewódzkiego – finałowego zakwalifikowali się: Igor Misiek i Wiktoria Wolniczak.

Gratulujemy Igorowi, Monice, Aleksemu i Wiktorii udziału w konkursie, a Igorowi i Wiktorii życzymy powodzenia w etapie finałowym !

Tomasz Furmańczak

About the Author

Leave a Reply