Kameralnie i klubowo, czyli studniówka 2018 w LO Włoszakowice.

19 stycznia odbyła się w restauracji „Toscania” studniówka uczniów klasy III LO we Włoszakowicach. Tegoroczna zabawa była bardzo kameralna, gdyż udział wzięło w niej siedmioro przyszłych maturzystów, co spowodowało, że impreza miała swój specyficzny niemalże klubowy charakter. Studniówka rozpoczęła się o 18:00 od powitania przez uczniów nauczycieli oraz rodziców. Następnie głos zabrał p. dyrektor T. Górny. Pogratulował przyszłym maturzystom ich osiągnięć oraz życzył im udanej zabawy, którą rozpoczął polonez – wspaniale zatańczony przez licealistów. Po owacyjnym przyjęciu tancerzy, uczniowie zaprezentowali jeszcze krótką część artystyczną, która stała się pretekstem do wspomnień i podziękowań składanych nauczycielom oraz rodzicom. Później była już tylko wspólna fotografia i zabawa, zabawa, zabawa…., której specyficzny klimat i atmosferę docenili nawet najwięksi sceptycy, twierdzący uprzednio, że w tak małym gronie STUDNIÓWKA nie może się udać. A jednak…..

LB