NOWE ROLETY W SZKOLE

Duża aktywność Rady Rodziców w naszej szkole przejawia się w postaci imprez organizowanych z udziałem wszystkich członków społeczności szkolnej. Dochód z kiermaszu świątecznego postanowiliśmy wykorzystać na zakup rolet. W ostatnich dniach stycznia na skrzydłach okien w ośmiu salach lekcyjnych zamontowano całkowicie zaciemniające rolety. Taka inwestycja bardzo przyda się w szkole, tym bardziej, że w większości sal znajdują się rzutniki i ekrany lub tablice interaktywne, z których korzysta się przy zaciemnieniu sal.

Dziękujemy wszystkim rodzicom za zaangażowanie w organizację kiermaszu, a całej społeczności Włoszakowic za wsparcie tej inicjatywy, wysoką frekwencję i zakup ozdób świątecznych.

Ponieważ nauczyciele i uczniowie stwierdzili, że zakup rolet był dobrym pomysłem, dochód z następnej imprezy organizowanej przez radę rodziców, czyli wieczorku walentynkowego, przeznaczony będzie na wyposażenie następnych sal w rolety.

Hanna Grycz