STUDNIÓWKA 2019

Zgodnie z tradycją, w piątek 11 stycznia, w Restauracji „Toscania” we Włoszakowicach została zorganizowana „Studniówka” klasy trzeciej liceum ogólnokształcącego. W przygotowanie imprezy zaangażowali się rodzice uczniów kończących szkołę.

Wśród zaproszonych gości była dyrekcja Zespołu Szkół Ogólnokształcących oraz nauczyciele.

Uroczystość rozpoczął „Polonez” w wykonaniu licealistów, po którym zaprezentowano część artystyczną, składającą się z utworów wokalno – instrumentalnych:  „Dach” chóru Sound & Grace, w wykonaniu Sandry Miara oraz „Traviaty” Akt I i „The Young Maestro”, w aranżacji Marioli Jagodzik (klawisze) i Jana Błaszaka (sakshorn tenorowy). Całość zwieńczył krótkometrażowy, retrospekcyjny filmik autorstwa Anny Frankowskiej, podsumowujący trzyletni okres szkolnych zmagań przyszłych maturzystów. Uczestnicy „Studniówki” podziękowali za trud wychowawczy oraz udzielaną pomoc w osiąganiu celów edukacyjnych i społecznych. Gronu pedagogicznemu i rodzicom reprezentującym radę klasy trzeciej wręczyli bukiety kwiatów.

Po zakończeniu części artystycznej zaproszono gości na poczęstunek i do udziału w zabawie tanecznej. Młodzież, nauczyciele i rodzice w miłej atmosferze bawili się do wczesnych godzin nocnych.

Tomasz Szczepaniak – ZSO Włoszakowice