Dzień Babci i Dziadka – uroczysty koncert.

Dnia 6.02.2018 r. odbył się w hali sportowo- środowiskowej uroczysty koncert               z okazji Dnia Babci i Dziadka. Koncert przygotowały klasy: 1c (wych. L.Sobol), 2a            (wych. A.Rosa), 3a (wych. H. Grzesiecka), 3b (wych. A. Pachura), 3c (wych.  Sz. Gąda). Przed rozpoczęciem koncertu dzieci witały babcie i dziadków i wręczały wykonane własnoręcznie  upominki. Następnie rozpoczęły się prezentacje przygotowanych wierszy, piosenek i inscenizacji. Były także pokazy taneczne oraz gra na skrzypcach i gitarze. Wszystkim bardzo podobała się inscenizacja pt. „ Rzepka” przygotowana przez uczniów klasy 3a oraz zabawna scenka w wykonaniu uczniów klasy 3c. Po każdym występie rozlegały się głośne brawa. Widać było uśmiech i zadowolenie na twarzach babć i dziadków. Na zakończenie pan dyrektor Tadeusz Górny złożył życzenia, podziękował nauczycielom oraz pochwalił talent i zdolności występujących uczniów. Był to bardzo wspaniały dzień dla wszystkich uczestniczących w koncercie. Do zobaczenia za rok!

Wychowawcy klas