Gminny konkurs piosenki „Śpiewające dzieciaki”.

Dnia 10.05.2017 r. w „małej szkole” we Włoszakowicach odbył się po raz kolejny Gminny Konkurs Piosenki pt. „Śpiewające dzieciaki” dla uczniów z klas I-III SP. Organizatorem konkursu była Szkoła Podstawowa im. K. Kurpińskiego we Włoszakowicach oraz Gminny Ośrodek Kultury we Włoszakowicach. Celem konkursu było rozwijanie zdolności wokalno-muzycznych wśród uczniów oraz ukazanie walorów piosenek o tematyce dziecięcej. Uczestnicy konkursu musieli przygotować po jednym utworze muzycznym. Zmagania młodych, utalentowanych artystów oceniało JURY w składzie: Monika Lucerek, Hanna Grzesiecka, Hanna Murek.   Z uwagą i wielkim zainteresowaniem przebieg konkursu śledzili także rodzice dzieci. Wszyscy wokaliści wywarli duże wrażenie artystyczne na jurorach. Dzieci przygotowały piękne stroje oraz wzbogaciły swój występ ciekawą choreografią.  Jury podkreśliło wysoki poziom uczestników konkursu i przyznało następujące miejsca:
I miejsce- Oliwia Tajchert (SP Bukówiec Górny)
II miejsce- Aleksandra Nawrot (SP Włoszakowice)
III miejsce- Alicja Błaszczyk (SP Włoszakowice)
Jury przyznało również wyróżnienia dla: Marty Józefczak (SP Dłużyna) oraz dla Agaty Siepańskiej (SP Jezierzyce Kościelne).  Laureaci konkursu  otrzymali dyplomy oraz nagrody rzeczowe, natomiast pozostali uczestnicy otrzymali dyplomy za uczestnictwo w konkursie oraz słodkości.
Sz.G.

Konkurs Piosenki FOTO