Mistrzostwa Gminy Włoszakowice Klas I – III Szkół Podstawowych 2019.

Podobnie jak w roku ubiegłym i tym razem, wtorkowe przedpołudnie 12.03.2019 r. przyniosło sporo sportowych emocji, ponieważ we włoszakowickiej hali odbyły się Mistrzostwa Gminy Włoszakowice Klas I-III Szkół Podstawowych. Na zmagania zjechali sportowcy z wszystkich szkół Gminy Włoszakowice. Po oficjalnym otwarciu, którego dokonał Wójt Gminy Włoszakowice Pan Robert Kasperczak oraz Dyrektor Szkoły Podstawowej we Włoszakowicach Pan Tadeusz Górny, do rywalizacji, jako pierwsi przystąpili pierwszoklasiści. Młodsi sportowcy, podopieczni Pani Alicji Pachury, rywalizowali w sześciu konkurencjach. Po ostatniej rozgrywce zajęli ostatecznie II miejsce, ustępując jedynie szkole z Jezierzyc Kościelnych tylko o jeden punkt. Drugoklasiści, prowadzeni przez Pana Mariana Ciszewskiego, po zaciętej walce w siedmiu konkurencjach, musieli uznać wyższość rywali. Zmagania przebiegały pod czujnym okiem Pani Hanny Murek i Pana Błażeja Kicinskiego oraz sędziów z Branżowej Szkoły I Stopnia.

Fot. Alicja Rejent (klasa IIz BSIS)

BKi