Mistrzostwa SP we Włoszakowicach klas I-III 2019.

We wtorkowe przedpołudnie, 5. marca 2019 roku, odbyły się Mistrzostwa Szkoły Podstawowej we Włoszakowicach Klas I – III. Uczniowie rywalizowali w konkurencjach sprawnościowych o różnym stopniu trudności. Wśród najmłodszych sportowców zwyciężyła reprezentacja klasy 1a. Drugie miejsce przypadło zespołowi kl. 1c, który nieznacznie wyprzedził ekipę kl. 1b. W rywalizacji drugoklasistów, wśród których startowała klasa 3a, bezkonkurencyjny okazał się oddział kl. 2a, pokonując zawodników z innych drużyn.

Klasyfikacja klas pierwszych:

1. Klasa 1a
  2. Klasa 1c
  • Klasa 1b

Klasyfikacja klas drugich:

1. Klasa 2a
  2. Klasa 2b
  • Klasa 2c
  1. Klasa 3a

Uczniowie z pierwszego stopnia podium będą reprezentować szkołę podczas Mistrzostw Gminy Włoszakowice Klas I-III Szkół Podstawowych, które odbędą się 12 marca 2019 roku w Hali Sportowo – Środowiskowej we Włoszakowicach. Trzymamy kciuki za sportowców Naszej Szkoły, życzymy powodzenia i liczymy na najwyższe laury.

BKi