Mistrzostwa Wielkopolski Młodzików Kostrzyn 27.10.2018 r.

W dniu 27.10 2018 r.  w Kostrzynie zostały rozegrane zawody szachowe osobno w grupie dziewczynek i chłopców dla dzieci w wieku do lat 10. Włoszakowice reprezentowała bardzo liczna grupa  38 zawodników.

Wśród młodziczek rewelacyjnie zagrała Zofia Jagodzik, która nawiązała wyrównaną walkę z bardziej utytułowanymi rywalkami. Zosia zakończyła turniej na 6. miejscu. Na dalszych miejscach uplasowały się pozostałe dziewczynki, a mianowicie 15.  zajęła Julia Wawrzyniak, 16. Zuzanna Michalewicz, 18. Maja Wawrzyniak, 19. Lena Owsianna, 21. Klaudia Obiora-Cansever, 23. Liliana Ratajczak, 24. Michalina Ratajczak, 26. Anna Biegańska, 28. Dagmara Obiora, 29. Agata Apolinarska, 30. Marcelina Wieland, 31. Jagiełło Blanka, 32. Milena Szczepaniak, 33. Zuzanna Biegańska.

Znacznie trudniej mieli chłopcy w grupie do lat 10. O trzy medale i tytuł Mistrza Wielkopolski rywalizowało  niemal 70 zawodników z wielkopolskich klubów.

Najlepiej zaprezentował się Dominik Włodarczyk, który zajął 21. miejsce, a następnie  na 40. miejscu zakończył turniej Tymoteusz Ratajczak, 51. był Filip Łucki, 52. Mateusz Adamski, 53. Nikodem Wiśniewski, 55. Kamil Markiewicz, 58. Marcin Jagodzik, 59. Remigiusz Szafran, 60. Radosław Apolinarski, 61. Maksymilian Kruk, 62. Przemysław Nowak, 63. Piotr Chomski, 64. Nikodem Mierzyński.

Wszyscy zawodnicy z grupy najmłodszej otrzymali słodycze.