Nauczyciele

Szkoły Podstawowej im. Karola Kurpińskiego

we Włoszakowicach

Kierownictwo ZSO Włoszakowice

  • Tadeusz Górny – dyrektor
  • Hanna Grycz – wicedyrektor
  • Alicja Zborowska – wicedyrektor

 

 

  1. Barszcz Leszek
  2. Ciszewska Olga
  3. Ciszewski Marian
  4. Dembińska Alicja
  5. Domagała Lidia
  6. Drąg Iwona
  7. Furmańczak Tomasz
  8. Gąda Szymon
  9. Głuszak-Makała Marzena
  10. Górny Tadeusz
  11. Grab Katarzyna
  12. Grycz Hanna
  13. Grygiel Iwona
  14. Grzesiecka Hanna
  15. Herkt Ryszard
  16. Hildebrandt Dorota
  17. Homa Hanna
  18. Kaczmarek Katarzyna
  19. Kaczorowska Iwona
  20. Kiciński Błażej
  21. Klemenska Joanna
  22. Linka Tomasz
  23. Maciejak Karol
  24. Madalińska-Rosik Katarzyna
  25. Mania Marek
  26. Marciniak Mirosław
  27. Mądrzak Alina
  28. Murek Hanna
  29. Nowak Aleksandra
  30. Nowak Bożena
  31. Obiora Karina
  32. Pachura Alicja
  33. Raburska Izabela
  34. Rosa Alicja
  35. Rosik Wioleta
  36. Sajbura Katarzyna
  37. Sobol Liliana
  38. Szczepaniak Tomasz
  39. Szkudlarczyk Grzegorz
  40. Trojanowska Beata
  41. Trojanowski Grzegorz
  42. Towpik-Gawron Tatiana
  43. Walkowska Wiesława
  44. Wandolska Anna
  45. Wodawska Renata
  46. Woś Adam
  47. Zborowska Alicja
  48. Zygmunt Joanna

Nauczyciele

Szkoły Podstawowej im. Karola Kurpińskiego

we Włoszakowicach

Kierownictwo ZSO Włoszakowice

  • Tadeusz Górny – dyrektor
  • Hanna Grycz – wicedyrektor
  • Alicja Zborowska – wicedyrektor

 

 

Klasy 1 – 3

  1. Ciszewska Olga – edukacja wczesnoszkolna
  2. Ciszewski Marian – edukacja wczesnoszkolna
  3. Gąda Szymon – edukacja wczesnoszkolna
  4. Grab Katarzyna – język angielski
  5. Grzesiecka Hanna – edukacja wczesnoszkolna
  6. Klecha Bożena – religia
  7. Murek Hanna – język angielski
  8. Pachura Alicja – edukacja wczesnoszkolna
  9. Raburska Izabela – świetlica
  10. Rosa Alicja – edukacja wczesnoszkolna
  11. Rosik Wioleta – język angielski
  12. Sobol Liliana – edukacja wczesnoszkolna
  13. Trojanowska Beata – gimnastyka korekcyjna
  14. Walkowska Wiesława – zajęcia komputerowe, szachy
  15. Żukow Anna – świetlica

 

 

Klasy 4 – 6

  1. Dembińska Alicja – religia
  2. Drąg Iwona – matematyka
  3. Furmańczak Tomasz – historia i społeczeństwo
  4. Górny Tadeusz – zajęcia komputerowe
  5. Grab Katarzyna – język angielski
  6. Grycz Hanna – język polski
  7. Herkt Ryszard – matematyka
  8. Hildebrandt Dorota – j. polski,
  9. Homa Hanna – przyroda
  10. Kaczmarek Katarzyna – muzyka
  11. Kaczorowska Iwona – pedagog
  12. Klecha Bożena – religia, wychowanie do życia w rodzinie
  13. Linka Tomasz – wychowanie fizyczne
  14. Mania Marek – zajęcia komputerowe, zajęcia techniczne
  15. Mądrzak Alina – j. polski
  16. Nowak Bożena – plastyka
  17. Obiora Karina – matematyka
  18. Rosik Wioleta – j. angielski
  19. Szkudlarczyk Grzegorz – wychowanie fizyczne
  20. Trojanowski Grzegorz – wychowanie fizyczne
  21. Wandolska Anna – j .angielski
  22. Wodawska Renata – bibliotekarz

Nauczyciele

Szkoły Podstawowej im. Karola Kurpińskiego

we Włoszakowicach

Kierownictwo ZSO Włoszakowice

  • Tadeusz Górny – dyrektor
  • Hanna Grycz – wicedyrektor
  • Alicja Zborowska – wicedyrektor

 

 

Klasy 1 – 3

  1. Ciszewska Olga – edukacja wczesnoszkolna
  2. Ciszewski Marian – edukacja wczesnoszkolna
  3. Gąda Szymon – edukacja wczesnoszkolna
  4. Grab Katarzyna – język angielski
  5. Grzesiecka Hanna – edukacja wczesnoszkolna
  6. Klecha Bożena – religia
  7. Murek Hanna – język angielski
  8. Pachura Alicja – edukacja wczesnoszkolna
  9. Raburska Izabela – świetlica
  10. Rosa Alicja – edukacja wczesnoszkolna
  11. Rosik Wioleta – język angielski
  12. Sobol Liliana – edukacja wczesnoszkolna
  13. Trojanowska Beata – gimnastyka korekcyjna
  14. Walkowska Wiesława – zajęcia komputerowe, szachy
  15. Żukow Anna – świetlica

 

 

Klasy 4 – 6

  1. Dembińska Alicja – religia
  2. Drąg Iwona – matematyka
  3. Furmańczak Tomasz – historia i społeczeństwo
  4. Górny Tadeusz – zajęcia komputerowe
  5. Grab Katarzyna – język angielski
  6. Grycz Hanna – język polski
  7. Herkt Ryszard – matematyka
  8. Hildebrandt Dorota – j. polski,
  9. Homa Hanna – przyroda
  10. Kaczmarek Katarzyna – muzyka
  11. Kaczorowska Iwona – pedagog
  12. Klecha Bożena – religia, wychowanie do życia w rodzinie
  13. Linka Tomasz – wychowanie fizyczne
  14. Mania Marek – zajęcia komputerowe, zajęcia techniczne
  15. Mądrzak Alina – j. polski
  16. Nowak Bożena – plastyka
  17. Obiora Karina – matematyka
  18. Rosik Wioleta – j. angielski
  19. Szkudlarczyk Grzegorz – wychowanie fizyczne
  20. Trojanowski Grzegorz – wychowanie fizyczne
  21. Wandolska Anna – j .angielski
  22. Wodawska Renata – bibliotekarz
nauczyciele