Pięć medali lekkoatletów z Włoszakowic

Najmłodsi lekkoatleci z  ZSO we Włoszakowicach z klas 4-6 SP brali udział w Mistrzostwach Gminy w czwórboju lekkoatletycznym, które odbyły się w Bukówcu Górnym 6 czerwca.

Największy sukces odniósł Adam Gąda, który zwyciężył indywidualnie w ogólnej klasyfikacji i został mistrzem Gminy. Poprawił on rekord szkoły w skoku w dal z wynikiem 5.00m. Tuż za nim, na drugim stopniu podium stanął  Kacper Grześkowiak. Drużyna chłopców- Adam, Kacper, Marcin Antoszewski, Victor Lis, Marceli Nowak, Fabian Stachowiak –  również zwycieżyła.

Indywidualnie tytuł wicemistrzyni Gminy zdobyła Agnieszka Nowak, a drużynowo dziewczyny zdobyły srebrne medale i startowały one w składzie: Agnieszka, Iga Linka, Maja Wawrzyniak, Zosia Jagodzik, Antonina Nowak.