Po zabawie walentynkowej 2019.

W sobotę 16 lutego br. w sali Gminnego Ośrodka Kultury we Włoszakowicach odbyła się zabawa walentynkowa organizowana przez Radę Rodziców z Zespołu Szkół Ogólnokształcących we Włoszakowicach. Na sali bawiło się ok. 150 osób, a do tańca grał zespół PLAY. Uczestnicy wieczorku mogli również zakupić cegiełki i w zamian otrzymać upominek. W ten sposób goście przyczynili się do zebrania środków na doposażenie szkoły. Bogate upominki oraz nagrody w emocjonującym konkursie wiedzy o szkole były możliwe dzięki hojności lokalnych firm i osób prywatnych, które wspomogły organizację naszej imprezy. Główną nagrodę stanowił telewizor.

Serdeczne podziękowanie składam na ręce pań z Rady Rodziców zaangażowanych w organizację zabawy, a szczególnie Krystynie Murek, Annie Elimer, Anecie Szaferskiej – Poczekaj, Bogumile Pusiak i Romanie Pitrowskiej. Za zgromadzone środki finansowe zostaną zakupione rolety zaciemniające do kolejnych sal lekcyjnych.

HG