Szachy z Mikołajem Turniej rodziców 15 grudzień 2018 r.

Pierwszy raz w historii szachów we Włoszakowicach do turnieju  szachowego organizowanego przed Świętami Bożego Narodzenia zgłosili się rodzice zawodników.

Po  tradycyjnym zebraniu podsumowującym pracę klubową w 2018 roku, na którym została przedstawiona praca klubu, osiągnięcia zawodników, rozliczenie finansowe i wnioski Komisji Rewizyjnej do dalszej pracy – odważni dorośli usiedli do szachownic, by grając w szachy miło spędzić sobotnie przedpołudnie, ale także doskonalić swoją umiejętność gry.  Zawody sędziował sędzia klasy III Miłosz Walkowski. Zawody zostały rozegrane na dystansie 7 rund w tempie 15 minut na zawodnika.

Jak na turniej przystało,  na zakończeniu wręczone zostały medale dla zwycięzców i upominki rzeczowe dla wszystkich grających.