Wygenerowano w programie dziennik elektroniczny firmy WizjaNet

Plany klas

» 1 z » 2 z » 3 Ga » 3 Gb » 3 LO » 3 z » 4 a » 4 b » 4 c » 5 a » 5 b » 5 c » 6 a » 6 b » 7 a » 7 b » 8 a » 8 b

Plany nauczycieli

» Bartkowiak M. » Ciszewska O. » Ciszewski M. » Dembińska A. » Domagała L. » Drąg I. » Dutkiewicz D. » Gąda S. » Głuszak-Makała M. » Górny T. » Grycz H. » Grzesiecka H. » Herkt R. » Hildebrandt D. » Homa H. » Kaczmarek K. » Kaczorowska I. » Kicinski B. » Klecha B. » Klemenska J. » Linka T. » Madalińska-Rosik K. » Mania M. » Marciniak M. » Matysiak-Szproch K. » Mądrzak A. » Murek H. » Nowak A. » Nowak B. » Obiora K. » Okienko E. » Pachura A. » Raburska I. » Rosa A. » Rosik W. » Sajbura K. » Sobol L. » Szczepaniak T. » Szkudlarczyk G. » Towpik-Gawron T. » Trojanowski G. » Walenczak - Lucerek I. » Walkowska W. » Wandolska A. » Wodawska R. » Woś A. » Zborowska A. » Zygmunt J.

Klasa 1 z - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 08:00-08:45 chemia
1 z - Nowak A. (201)
biologia
1 z - Nowak A. (201)
geografia
1 z - Madalińska-Rosik K. (204)
2 08:55-09:40 fizyka
1 z - Woś A. (102)
edukacja dla bezpieczeństwa
1 z - Kicinski B. (101)
język polski
1 z - Hildebrandt D. (214)
3 09:50-10:35 matematyka
1 z - Marciniak M. (101)
język polski
1 z - Hildebrandt D. (214)
matematyka
1 z - Marciniak M. (102)
4 10:55-11:40 historia
1 z - Szczepaniak T. (205)
wychowanie fizyczne
1 z, 2z dziewczęta (GS) - Szkudlarczyk G. (H2)
wychowanie fizyczne
1 z chłopcy (TL) - Linka T. (H3)
informatyka
1 z inf. gr.2 (MMr) - Marciniak M. (IBM )
język angielski
1 z j. ang. śr. (TTG) - Towpik-Gawron T. (103)
5 11:50-12:35 informatyka
1 z inf. gr.1 (MMr) - Marciniak M. (IBM )
język angielski
1 z j. ang. zaaw. (TTG) - Towpik-Gawron T. (103)
wychowanie fizyczne
1 z, 2z dziewczęta (GS) - Szkudlarczyk G. (H2)
wychowanie fizyczne
1 z chłopcy (TL) - Linka T. (H3)
religia
1 z rel. - Dutkiewicz D. (102)
6 12:55-13:40 zajęcia z wychowawcą
1 z - Marciniak M. (102)
7 13:50-14:35 wychowanie fizyczne
1 z, 2z dziewczęta (GS) - Szkudlarczyk G. (H1)
wychowanie fizyczne
1 z chłopcy (TL) - Linka T. (H3)
8 14:45-15:30

Klasa 2 z - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 08:00-08:45 język polski
2 z - Hildebrandt D. (214)
historia
2 z - Szczepaniak T. (205)
2 08:55-09:40 podstawy przedsiębiorczości
2 z - Mania M. (pt)
język angielski
2 z - Towpik-Gawron T. (103)
3 09:50-10:35 język angielski
2 z - Towpik-Gawron T. (103)
podstawy przedsiębiorczości
2 z - Mania M. (pt)
4 10:55-11:40 religia
2 z rel - Dutkiewicz D. (225)
świetlica
2 z rel świetl - Towpik-Gawron T. (św)
wychowanie fizyczne
1 z, 2z dziewczęta (GS) - Szkudlarczyk G. (H2)
wychowanie fizyczne
2 z chłopcy (BKi) - Kicinski B. (H1)
5 11:50-12:35 doradztwo zawodowe
2 z - Kicinski B. (101)
wychowanie fizyczne
1 z, 2z dziewczęta (GS) - Szkudlarczyk G. (H2)
wychowanie fizyczne
2 z chłopcy (BKi) - Kicinski B. (H1)
6 12:55-13:40 zajęcia z wychowawcą
2 z - Kicinski B. (101)
język polski
2 z - Hildebrandt D. (214)
7 13:50-14:35 wychowanie fizyczne
1 z, 2z dziewczęta (GS) - Szkudlarczyk G. (H1)
wychowanie fizyczne
2 z chłopcy (BKi) - Kicinski B. (H2)
matematyka
2 z - Marciniak M. (102)
8 14:45-15:30

Klasa 3 Ga - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 08:00-08:45 matematyka
3 Ga - Drąg I. (225)
matematyka
3 Ga - Drąg I. (225)
plastyka
3 Ga - Nowak B. (223)
muzyka
3 Ga - Kaczmarek K. (223)
2 08:55-09:40 religia
3 Ga - Dutkiewicz D. (101)
wychowanie fizyczne
3 Ga,b chłopcy (GT) - Trojanowski G. (H2)
wychowanie fizyczne
3 Ga,b dziewczęta (TL) - Linka T. (134)
matematyka
3 Ga - Drąg I. (225)
język angielski
3 Ga,b j. ang. śr. (WR) - Rosik W. (101)
język angielski
3 Ga,b j. ang. zaaw. (KMS) - Matysiak-Szproch K. (213)
zajęcia artystyczne
3 Ga - Nowak B. (223)
3 09:50-10:35 język angielski
3 Ga,b j. ang. śr. (WR) - Rosik W. (204)
język angielski
3 Ga,b j. ang. zaaw. (KMS) - Matysiak-Szproch K. (213)
chemia
3 Ga - Nowak A. (201)
język polski
3 Ga - Klemenska J. (213)
matematyka
3 Ga - Drąg I. (225)
geografia
3 Ga - Madalińska-Rosik K. (204)
4 10:55-11:40 język niemiecki
3 Ga - Głuszak-Makała M. (206)
historia
3 Ga - Szczepaniak T. (205)
język polski
3 Ga - Klemenska J. (213)
wychowanie fizyczne
3 Ga,b chłopcy (GT) - Trojanowski G. (H3)
wychowanie fizyczne
3 Ga,b dziewczęta (TL) - Linka T. (H2)
historia
3 Ga - Szczepaniak T. (205)
5 11:50-12:35 język polski
3 Ga - Klemenska J. (213)
język angielski
3 Ga,b j. ang. śr. (WR) - Rosik W. (206)
język angielski
3 Ga,b j. ang. zaaw. (KMS) - Matysiak-Szproch K. (213)
wychowanie fizyczne
3 Ga,b chłopcy (GT) - Trojanowski G. (H3)
wychowanie fizyczne
3 Ga,b dziewczęta (TL) - Linka T. (H1)
fizyka
3 Ga - Woś A. (102)
matematyka
3 Ga - Drąg I. (225)
6 12:55-13:40 zajęcia z wychowawcą
3 Ga - Drąg I. (225)
religia
3 Ga - Dutkiewicz D. (101)
język polski
3 Ga - Klemenska J. (104)
wychowanie fizyczne
3 Ga,b chłopcy (GT) - Trojanowski G. ( - )
wychowanie fizyczne
3 Ga,b dziewczęta (TL) - Linka T. (134)
7 13:50-14:35 język polski
3 Ga - Klemenska J. (213)
wiedza o społeczeństwie
3 Ga - Szczepaniak T. (205)
język niemiecki
3 Ga - Głuszak-Makała M. (206)
biologia
3 Ga - Nowak A. (201)
8 14:45-15:30 edukacja dla bezpieczeństwa
3 Ga - Kicinski B. (101)

Klasa 3 Gb - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 08:00-08:45 religia
3 Gb - Dutkiewicz D. (101)
matematyka
3 Gb - Sajbura K. (206)
biologia
3 Gb - Nowak A. (201)
matematyka
3 Gb - Sajbura K. (210)
matematyka
3 Gb - Sajbura K. (202)
2 08:55-09:40 język polski
3 Gb - Okienko E. (104)
wychowanie fizyczne
3 Ga,b chłopcy (GT) - Trojanowski G. (H2)
wychowanie fizyczne
3 Ga,b dziewczęta (TL) - Linka T. (134)
język polski
3 Gb - Okienko E. (104)
język angielski
3 Ga,b j. ang. śr. (WR) - Rosik W. (101)
język angielski
3 Ga,b j. ang. zaaw. (KMS) - Matysiak-Szproch K. (213)
historia
3 Gb - Bartkowiak M. (215)
3 09:50-10:35 język angielski
3 Ga,b j. ang. śr. (WR) - Rosik W. (204)
język angielski
3 Ga,b j. ang. zaaw. (KMS) - Matysiak-Szproch K. (213)
język niemiecki
3 Gb j. niem. - Głuszak-Makała M. (206)
świetlica
3 Gb j. niem. świetl - Raburska I. (św)
historia
3 Gb - Bartkowiak M. (215)
chemia
3 Gb - Nowak A. (201)
edukacja dla bezpieczeństwa
3 Gb - Kicinski B. (101)
4 10:55-11:40 matematyka
3 Gb - Sajbura K. (210)
język polski
3 Gb - Okienko E. (104)
religia
3 Gb - Dutkiewicz D. (101)
wychowanie fizyczne
3 Ga,b chłopcy (GT) - Trojanowski G. (H3)
wychowanie fizyczne
3 Ga,b dziewczęta (TL) - Linka T. (H2)
wiedza o społeczeństwie
3 Gb - Bartkowiak M. (215)
5 11:50-12:35 geografia
3 Gb - Madalińska-Rosik K. (204)
język angielski
3 Ga,b j. ang. śr. (WR) - Rosik W. (206)
język angielski
3 Ga,b j. ang. zaaw. (KMS) - Matysiak-Szproch K. (213)
wychowanie fizyczne
3 Ga,b chłopcy (GT) - Trojanowski G. (H3)
wychowanie fizyczne
3 Ga,b dziewczęta (TL) - Linka T. (H1)
język polski
3 Gb - Okienko E. (104)
muzyka
3 Gb - Kaczmarek K. (223)
6 12:55-13:40 zajęcia z wychowawcą
3 Gb - Bartkowiak M. (215)
matematyka
3 Gb - Sajbura K. (210)
fizyka
3 Gb - Woś A. (102)
wychowanie fizyczne
3 Ga,b chłopcy (GT) - Trojanowski G. ( - )
wychowanie fizyczne
3 Ga,b dziewczęta (TL) - Linka T. (134)
7 13:50-14:35 język niemiecki
3 Gb j. niem. - Głuszak-Makała M. (206)
świetlica
3 Gb j. niem. świetl - Towpik-Gawron T. (św)
język polski
3 Gb - Okienko E. (104)
8 14:45-15:30 zajęcia artystyczne
3 Gb - Nowak B. (224)
plastyka
3 Gb - Nowak B. (223)

Klasa 3 LO - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 08:00-08:45 język polski
3 LO - Okienko E. (104)
język polski
3 LO - Okienko E. (104)
język niemiecki
3 LO - Głuszak-Makała M. (206)
wychowanie fizyczne
3 LO - Linka T. (H1)
język angielski
3 LO - Towpik-Gawron T. (103)
2 08:55-09:40 język angielski
3 LO - Towpik-Gawron T. (103)
biologia
3 LO - Nowak A. (201)
biologia
3 LO - Nowak A. (201)
historia i społeczeństwo
3 LO - Szczepaniak T. (205)
geografia
3 LO geo r - Madalińska-Rosik K. (204)
język polski
3 LO jp r - Okienko E. (104)
3 09:50-10:35 religia
3 LO - Dutkiewicz D. (225)
geografia
3 LO geo r - Madalińska-Rosik K. (204)
język polski
3 LO jp r - Okienko E. (104)
geografia
3 LO geo r - Madalińska-Rosik K. (204)
język polski
3 LO jp r - Okienko E. (104)
geografia
3 LO geo r - Madalińska-Rosik K. (204)
język polski
3 LO jp r - Okienko E. (104)
matematyka
3 LO - Sajbura K. (210)
4 10:55-11:40 wychowanie fizyczne
3 LO - Linka T. (134)
język angielski
3 LO - Towpik-Gawron T. (103)
wychowanie fizyczne
3 LO - Linka T. (H1)
matematyka
3 LO - Sajbura K. (210)
biologia
3 LO - Nowak A. (201)
5 11:50-12:35 język niemiecki
3 LO - Głuszak-Makała M. (206)
język angielski
3 LO - Towpik-Gawron T. (103)
język polski
3 LO - Okienko E. (104)
biologia
3 LO - Nowak A. (201)
język polski
3 LO - Okienko E. (104)
6 12:55-13:40 zajęcia z wychowawcą
3 LO - Szczepaniak T. (205)
matematyka
3 LO - Sajbura K. (210)
język angielski
3 LO - Towpik-Gawron T. (103)
język angielski
3 LO - Towpik-Gawron T. (103)
7 13:50-14:35 historia i społeczeństwo
3 LO - Szczepaniak T. (205)
religia
3 LO - Dutkiewicz D. (101)
8 14:45-15:30

Klasa 3 z - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 08:00-08:45 wychowanie fizyczne
3 z chłopcy (TL) - Linka T. (H3)
wychowanie fizyczne
3 z dziewczęta (GT) - Trojanowski G. (134)
2 08:55-09:40 wychowanie fizyczne
3 z chłopcy (TL) - Linka T. (H3)
wychowanie fizyczne
3 z dziewczęta (GT) - Trojanowski G. (134)
3 09:50-10:35 wychowanie fizyczne
3 z chłopcy (TL) - Linka T. (H3)
wychowanie fizyczne
3 z dziewczęta (GT) - Trojanowski G. (134)
4 10:55-11:40 matematyka
3 z - Marciniak M. (101)
5 11:50-12:35 religia
3 z - Dutkiewicz D. (225)
6 12:55-13:40 zajęcia z wychowawcą
3 z - Towpik-Gawron T. (103)
7 13:50-14:35 język polski
3 z - Hildebrandt D. (214)
8 14:45-15:30

Klasa 4 a - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 08:00-08:45 język angielski
4 a, b, c j. ang. śr. (TTG) - Towpik-Gawron T. (103)
język angielski
4 a, b, c j. ang. zaaw. (KMS) - Matysiak-Szproch K. (105)
język angielski
4 a, b, c j. ang. zaaw. (WR) - Rosik W. (204)
plastyka
4 a - Nowak B. (224)
język polski
4 a - Okienko E. (104)
informatyka
4 a, b inf. (MMr) - Marciniak M. (IBM )
2 08:55-09:40 wychowanie fizyczne
4 a - Szkudlarczyk G. (H1)
matematyka
4 a - Sajbura K. (202)
muzyka
4 a - Gąda S. (223)
wychowanie do życia w rodzinie
4 a wdż - Bartkowiak M. (215)
matematyka
4 a - Sajbura K. (202)
3 09:50-10:35 historia
4 a - Szczepaniak T. (205)
język angielski
4 a, b, c j. ang. śr. (TTG) - Towpik-Gawron T. (103)
język angielski
4 a, b, c j. ang. zaaw. (KMS) - Matysiak-Szproch K. (213)
język angielski
4 a, b, c j. ang. zaaw. (WR) - Rosik W. (105)
matematyka
4 a - Sajbura K. (210)
matematyka
4 a - Sajbura K. (210)
religia
4 a - Klecha B. (213)
4 10:55-11:40 język polski
4 a - Okienko E. (104)
technika
4 a - Mania M. (pt)
wychowanie fizyczne
4 a - Szkudlarczyk G. (134)
język polski
4 a - Okienko E. (104)
język polski
4 a - Okienko E. (104)
5 11:50-12:35 zajęcia z wychowawcą
4 a - Okienko E. (104)
przyroda
4 a - Homa H. (220)
religia
4 a - Klecha B. (213)
język angielski
4 a, b, c j. ang. śr. (TTG) - Towpik-Gawron T. (103)
język angielski
4 a, b, c j. ang. zaaw. (KMS) - Matysiak-Szproch K. (213)
język angielski
4 a, b, c j. ang. zaaw. (WR) - Rosik W. (105)
przyroda
4 a - Homa H. (220)
6 12:55-13:40 język polski
4 a - Okienko E. (104)
informatyka
4 a inf. (MMa) - Mania M. (221)
wychowanie fizyczne
4 a - Szkudlarczyk G. (bas)
7 13:50-14:35 wychowanie fizyczne
4 a - Szkudlarczyk G. (bas)
8 14:45-15:30

Klasa 4 b - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 08:00-08:45 język angielski
4 a, b, c j. ang. śr. (TTG) - Towpik-Gawron T. (103)
język angielski
4 a, b, c j. ang. zaaw. (KMS) - Matysiak-Szproch K. (105)
język angielski
4 a, b, c j. ang. zaaw. (WR) - Rosik W. (204)
matematyka
4 b - Obiora K. (202)
język polski
4 b - Mądrzak A. (224)
informatyka
4 a, b inf. (MMr) - Marciniak M. (IBM )
2 08:55-09:40 język polski
4 b - Mądrzak A. (224)
technika
4 b - Mania M. (pt)
przyroda
4 b - Homa H. (220)
matematyka
4 b - Obiora K. (202)
religia
4 b - Kaczmarek K. (205)
3 09:50-10:35 historia
4 b - Bartkowiak M. (215)
język angielski
4 a, b, c j. ang. śr. (TTG) - Towpik-Gawron T. (103)
język angielski
4 a, b, c j. ang. zaaw. (KMS) - Matysiak-Szproch K. (213)
język angielski
4 a, b, c j. ang. zaaw. (WR) - Rosik W. (105)
język polski
4 b - Mądrzak A. (224)
przyroda
4 b - Homa H. (220)
matematyka
4 b - Obiora K. (202)
4 10:55-11:40 matematyka
4 b - Obiora K. (202)
religia
4 b - Kaczmarek K. (223)
wychowanie fizyczne
4 b - Trojanowski G. (H2)
muzyka
4 b - Kaczmarek K. (223)
język polski
4 b - Mądrzak A. (224)
5 11:50-12:35 zajęcia z wychowawcą
4 b - Trojanowski G. (105)
język polski
4 b - Mądrzak A. (224)
wychowanie do życia w rodzinie
4 b - Bartkowiak M. (215)
język angielski
4 a, b, c j. ang. śr. (TTG) - Towpik-Gawron T. (103)
język angielski
4 a, b, c j. ang. zaaw. (KMS) - Matysiak-Szproch K. (213)
język angielski
4 a, b, c j. ang. zaaw. (WR) - Rosik W. (105)
wychowanie fizyczne
4 b - Trojanowski G. (134)
6 12:55-13:40 wychowanie fizyczne
4 b - Trojanowski G. (bas)
informatyka
4 b, c inf. (MMa) - Mania M. (221)
plastyka
4 b - Nowak B. (223)
7 13:50-14:35 wychowanie fizyczne
4 b - Trojanowski G. (bas)
8 14:45-15:30

Klasa 4 c - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 08:00-08:45 język angielski
4 a, b, c j. ang. śr. (TTG) - Towpik-Gawron T. (103)
język angielski
4 a, b, c j. ang. zaaw. (KMS) - Matysiak-Szproch K. (105)
język angielski
4 a, b, c j. ang. zaaw. (WR) - Rosik W. (204)
wychowanie do życia w rodzinie
4 c - Bartkowiak M. (215)
język polski
4 c - Hildebrandt D. (214)
matematyka
4 c - Obiora K. (202)
2 08:55-09:40 religia
4 c rel - Kaczmarek K. (223)
świetlica
4 c rel. świetl. - Głuszak-Makała M. (św)
język polski
4 c - Hildebrandt D. (214)
wychowanie fizyczne
4 c - Trojanowski G. (H2)
wychowanie fizyczne
4 c - Trojanowski G. (H2)
technika
4 c - Mania M. (pt)
3 09:50-10:35 matematyka
4 c - Obiora K. (202)
język angielski
4 a, b, c j. ang. śr. (TTG) - Towpik-Gawron T. (103)
język angielski
4 a, b, c j. ang. zaaw. (KMS) - Matysiak-Szproch K. (213)
język angielski
4 a, b, c j. ang. zaaw. (WR) - Rosik W. (105)
matematyka
4 c - Obiora K. (202)
historia
4 c - Szczepaniak T. (205)
plastyka
4 c - Nowak B. (224)
4 10:55-11:40 muzyka
4 c - Kaczmarek K. (223)
wychowanie fizyczne
4 c - Trojanowski G. (134)
religia
4 c rel - Kaczmarek K. (223)
świetlica
4 c rel. świetl. - Głuszak-Makała M. (św)
język polski
4 c - Hildebrandt D. (214)
wychowanie fizyczne
4 c - Trojanowski G. (134)
5 11:50-12:35 zajęcia z wychowawcą
4 c - Hildebrandt D. (214)
matematyka
4 c - Obiora K. (202)
przyroda
4 c - Homa H. (220)
język angielski
4 a, b, c j. ang. śr. (TTG) - Towpik-Gawron T. (103)
język angielski
4 a, b, c j. ang. zaaw. (KMS) - Matysiak-Szproch K. (213)
język angielski
4 a, b, c j. ang. zaaw. (WR) - Rosik W. (105)
język polski
4 c - Hildebrandt D. (214)
6 12:55-13:40 język polski
4 c - Hildebrandt D. (214)
przyroda
4 c - Homa H. (220)
informatyka
4 b, c inf. (MMa) - Mania M. (221)
informatyka
4 c inf. (MMa) - Mania M. (221)
7 13:50-14:35
8 14:45-15:30

Klasa 5 a - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 08:00-08:45 matematyka
5 a - Obiora K. (202)
muzyka
5 a - Kaczmarek K. (223)
matematyka
5 a - Obiora K. (202)
język angielski
5 a, b, c j. ang. śr. (KMS) - Matysiak-Szproch K. (204)
język angielski
5 a, b, c j. ang. zaaw. (AW) - Wandolska A. (105)
język angielski
5 a, b, c j. ang. zaaw. (WR) - Rosik W. (101)
historia
5 a - Bartkowiak M. (215)
2 08:55-09:40 wychowanie fizyczne
5 a - Kicinski B. (H2)
język angielski
5 a, b, c j. ang. śr. (KMS) - Matysiak-Szproch K. (213)
język angielski
5 a, b, c j. ang. zaaw. (AW) - Wandolska A. (105)
język angielski
5 a, b, c j. ang. zaaw. (WR) - Rosik W. (204)
geografia
5 a - Madalińska-Rosik K. (204)
wychowanie fizyczne
5 a - Kicinski B. (H2)
wychowanie fizyczne
5 a - Kicinski B. (134)
3 09:50-10:35 technika
5 a - Mania M. (pt)
religia
5 a - Kaczmarek K. (223)
wychowanie fizyczne
5 a - Kicinski B. (H2)
język polski
5 a - Domagała L. (213)
język polski
5 a - Domagała L. (105)
4 10:55-11:40 język polski
5 a - Domagała L. (114)
matematyka
5 a - Obiora K. (202)
biologia
5 a - Homa H. (220)
historia
5 a - Bartkowiak M. (215)
matematyka
5 a - Obiora K. (202)
5 11:50-12:35 zajęcia z wychowawcą
5 a - Domagała L. (114)
język polski
5 a - Domagała L. (114)
język polski
5 a - Domagała L. (114)
religia
5 a - Kaczmarek K. (223)
6 12:55-13:40 język angielski
5 a, b, c j. ang. śr. (KMS) - Matysiak-Szproch K. (213)
język angielski
5 a, b, c j. ang. zaaw. (AW) - Wandolska A. (105)
język angielski
5 a, b, c j. ang. zaaw. (WR) - Rosik W. (114)
informatyka
5 a,b inf (MMr) - Marciniak M. (IBM )
informatyka
5 a inf (TG) - Górny T. (221)
plastyka
5 a - Nowak B. (223)
7 13:50-14:35 wychowanie do życia w rodzinie
5 a - Bartkowiak M. (215)
8 14:45-15:30

Klasa 5 b - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 08:00-08:45 wychowanie do życia w rodzinie
5 b - Bartkowiak M. (215)
wychowanie fizyczne
5 b - Trojanowski G. (H3)
informatyka
5 b, c inf (TG) - Górny T. (221)
język angielski
5 a, b, c j. ang. śr. (KMS) - Matysiak-Szproch K. (204)
język angielski
5 a, b, c j. ang. zaaw. (AW) - Wandolska A. (105)
język angielski
5 a, b, c j. ang. zaaw. (WR) - Rosik W. (101)
język polski
5 b - Hildebrandt D. (214)
2 08:55-09:40 język polski
5 b - Hildebrandt D. (214)
język angielski
5 a, b, c j. ang. śr. (KMS) - Matysiak-Szproch K. (213)
język angielski
5 a, b, c j. ang. zaaw. (AW) - Wandolska A. (105)
język angielski
5 a, b, c j. ang. zaaw. (WR) - Rosik W. (204)
historia
5 b - Bartkowiak M. (215)
matematyka
5 b - Sajbura K. (206)
religia
5 b - Dembińska A. (101)
3 09:50-10:35 muzyka
5 b - Kaczmarek K. (223)
plastyka
5 b - Nowak B. (224)
język polski
5 b - Hildebrandt D. (214)
język polski
5 b - Hildebrandt D. (214)
wychowanie fizyczne
5 b - Trojanowski G. (134)
4 10:55-11:40 historia
5 b - Bartkowiak M. (215)
matematyka
5 b - Sajbura K. (210)
matematyka
5 b - Sajbura K. (210)
geografia
5 b - Madalińska-Rosik K. (204)
matematyka
5 b - Sajbura K. (210)
5 11:50-12:35 zajęcia z wychowawcą
5 b - Sajbura K. (210)
język polski
5 b - Hildebrandt D. (214)
technika
5 b - Mania M. (pt)
wychowanie fizyczne
5 b - Trojanowski G. (H1)
6 12:55-13:40 język angielski
5 a, b, c j. ang. śr. (KMS) - Matysiak-Szproch K. (213)
język angielski
5 a, b, c j. ang. zaaw. (AW) - Wandolska A. (105)
język angielski
5 a, b, c j. ang. zaaw. (WR) - Rosik W. (114)
informatyka
5 a,b inf (MMr) - Marciniak M. (IBM )
wychowanie fizyczne
5 b - Trojanowski G. (H1)
biologia
5 b - Homa H. (220)
7 13:50-14:35 religia
5 b - Dembińska A. (220)
8 14:45-15:30

Klasa 5 c - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 08:00-08:45 wychowanie fizyczne
5 c - Szkudlarczyk G. (H2)
matematyka
5 c - Zborowska A. (210)
informatyka
5 b, c inf (TG) - Górny T. (221)
język angielski
5 a, b, c j. ang. śr. (KMS) - Matysiak-Szproch K. (204)
język angielski
5 a, b, c j. ang. zaaw. (AW) - Wandolska A. (105)
język angielski
5 a, b, c j. ang. zaaw. (WR) - Rosik W. (101)
religia
5 c - Dembińska A. (101)
2 08:55-09:40 matematyka
5 c - Zborowska A. (210)
język angielski
5 a, b, c j. ang. śr. (KMS) - Matysiak-Szproch K. (213)
język angielski
5 a, b, c j. ang. zaaw. (AW) - Wandolska A. (105)
język angielski
5 a, b, c j. ang. zaaw. (WR) - Rosik W. (204)
wychowanie fizyczne
5 c - Szkudlarczyk G. (H3)
matematyka
5 c - Zborowska A. (210)
matematyka
5 c - Zborowska A. (210)
3 09:50-10:35 biologia
5 c - Homa H. (220)
wychowanie fizyczne
5 c - Szkudlarczyk G. (134)
muzyka
5 c - Kaczmarek K. (223)
wychowanie fizyczne
5 c - Szkudlarczyk G. (H2)
technika
5 c - Mania M. (pt)
4 10:55-11:40 język polski
5 c - Hildebrandt D. (214)
język polski
5 c - Hildebrandt D. (214)
historia
5 c - Bartkowiak M. (215)
religia
5 c - Dembińska A. (101)
język polski
5 c - Hildebrandt D. (214)
5 11:50-12:35 zajęcia z wychowawcą
5 c - Nowak B. (223)
informatyka
5 c inf (TG) - Górny T. (221)
język polski
5 c - Hildebrandt D. (214)
historia
5 c - Bartkowiak M. (215)
geografia
5 c - Madalińska-Rosik K. (204)
6 12:55-13:40 język angielski
5 a, b, c j. ang. śr. (KMS) - Matysiak-Szproch K. (213)
język angielski
5 a, b, c j. ang. zaaw. (AW) - Wandolska A. (105)
język angielski
5 a, b, c j. ang. zaaw. (WR) - Rosik W. (114)
wychowanie do życia w rodzinie
5 c wdż - Bartkowiak M. (215)
język polski
5 c - Hildebrandt D. (214)
7 13:50-14:35 plastyka
5 c - Nowak B. (224)
8 14:45-15:30

Klasa 6 a - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 08:00-08:45 zajęcia komputerowe
6 a z.komp. (MMa) - Mania M. (221)
zajęcia techniczne
6 a - Mania M. (pt)
wychowanie fizyczne
6 a - Kicinski B. (H3)
wychowanie fizyczne
6 a - Kicinski B. (H3)
wychowanie fizyczne
6 a - Kicinski B. (134)
2 08:55-09:40 historia i społeczeństwo
6 a - Bartkowiak M. (215)
przyroda
6 a - Homa H. (220)
język polski
6 a - Mądrzak A. (224)
język polski
6 a - Mądrzak A. (224)
język polski
6 a - Mądrzak A. (224)
3 09:50-10:35 język polski
6 a - Mądrzak A. (224)
wychowanie fizyczne
6 a - Kicinski B. (H1)
przyroda
6 a - Homa H. (220)
język angielski
6 a,b j. ang. śr. (WR) - Rosik W. (103)
język angielski
6 a,b j. ang. zaaw. (AW) - Wandolska A. (105)
historia i społeczeństwo
6 a - Bartkowiak M. (215)
4 10:55-11:40 język angielski
6 a,b j. ang. śr. (WR) - Rosik W. (204)
język angielski
6 a,b j. ang. zaaw. (AW) - Wandolska A. (105)
język polski
6 a - Mądrzak A. (224)
język polski
6 a - Mądrzak A. (224)
przyroda
6 a - Homa H. (220)
religia
6 a - Dembińska A. (101)
5 11:50-12:35 zajęcia z wychowawcą
6 a - Mądrzak A. (224)
matematyka
6 a - Herkt R. (201)
matematyka
6 a - Herkt R. (210)
matematyka
6 a - Herkt R. (210)
wychowanie do życia w rodzinie
6 a - Bartkowiak M. (215)
6 12:55-13:40 matematyka
6 a - Herkt R. (210)
matematyka
6 a - Herkt R. (201)
język angielski
6 a,b j. ang. śr. (WR) - Rosik W. (204)
język angielski
6 a,b j. ang. zaaw. (AW) - Wandolska A. (105)
religia
6 a - Dembińska A. (114)
7 13:50-14:35 muzyka
6 a - Kaczmarek K. (223)
plastyka
6 a - Nowak B. (224)
zajęcia komputerowe
6 a,b z. komp. (MMa) - Mania M. (221)
8 14:45-15:30

Klasa 6 b - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 08:00-08:45 język polski
6 b - Grycz H. (213)
język polski
6 b - Grycz H. (213)
historia i społeczeństwo
6 b - Bartkowiak M. (215)
język polski
6 b - Grycz H. (213)
język polski
6 b - Grycz H. (213)
2 08:55-09:40 matematyka
6 b - Obiora K. (202)
wychowanie fizyczne
6 b - Szkudlarczyk G. (H3)
język polski
6 b - Grycz H. (213)
wychowanie fizyczne
6 b - Szkudlarczyk G. (H3)
język polski
6 b - Grycz H. (213)
3 09:50-10:35 wychowanie fizyczne
6 b - Szkudlarczyk G. (H2)
historia i społeczeństwo
6 b - Bartkowiak M. (215)
wychowanie fizyczne
6 b - Szkudlarczyk G. (134)
język angielski
6 a,b j. ang. śr. (WR) - Rosik W. (103)
język angielski
6 a,b j. ang. zaaw. (AW) - Wandolska A. (105)
religia
6 b - Dembińska A. (104)
4 10:55-11:40 język angielski
6 a,b j. ang. śr. (WR) - Rosik W. (204)
język angielski
6 a,b j. ang. zaaw. (AW) - Wandolska A. (105)
przyroda
6 b - Homa H. (220)
matematyka
6 b - Obiora K. (202)
matematyka
6 b - Obiora K. (202)
przyroda
6 b - Homa H. (220)
5 11:50-12:35 zajęcia z wychowawcą
6 b - Obiora K. (202)
zajęcia techniczne
6 b - Mania M. (pt)
muzyka
6 b - Kaczmarek K. (223)
przyroda
6 b - Homa H. (220)
plastyka
6 b - Nowak B. (213)
6 12:55-13:40 religia
6 b - Dembińska A. (220)
matematyka
6 b - Obiora K. (202)
język angielski
6 a,b j. ang. śr. (WR) - Rosik W. (204)
język angielski
6 a,b j. ang. zaaw. (AW) - Wandolska A. (105)
wychowanie do życia w rodzinie
6 b - Bartkowiak M. (215)
matematyka
6 b - Obiora K. (202)
7 13:50-14:35 zajęcia komputerowe
6 a,b z. komp. (MMa) - Mania M. (221)
zajęcia komputerowe
6 b z. komp (MMa) - Mania M. (221)
8 14:45-15:30

Klasa 7 a - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 08:00-08:45 fizyka
7 a - Woś A. (102)
język angielski
7 a,b j. ang. śr. (TTG) - Towpik-Gawron T. (103)
język angielski
7 a,b j. ang. zaaw. (AW) - Wandolska A. (105)
język polski
7 a - Mądrzak A. (224)
informatyka
7 a, b inf. (MMa) - Mania M. (221)
2 08:55-09:40 matematyka
7 a - Drąg I. (225)
muzyka
7 a - Kaczmarek K. (223)
język angielski
7 a,b j. ang. śr. (TTG) - Towpik-Gawron T. (103)
język angielski
7 a,b j. ang. zaaw. (AW) - Wandolska A. (105)
język angielski
7 a,b j. ang. śr. (TTG) - Towpik-Gawron T. (103)
język angielski
7 a,b j. ang. zaaw. (AW) - Wandolska A. (105)
język niemiecki
7 a j. niem. - Głuszak-Makała M. (206)
3 09:50-10:35 język niemiecki
7 a j. niem. - Głuszak-Makała M. (206)
wychowanie fizyczne
7 a, b chłopcy (TL) - Linka T. (H2)
wychowanie fizyczne
7 a, b dziewczęta (GT) - Trojanowski G. (H3)
wychowanie fizyczne
7 a, b chłopcy (TL) - Linka T. (H3)
wychowanie fizyczne
7 a, b dziewczęta (GT) - Trojanowski G. (H1)
wychowanie fizyczne
7 a, b chłopcy (TL) - Linka T. (H1)
wychowanie fizyczne
7 a, b dziewczęta (GT) - Trojanowski G. (H3)
matematyka
7 a - Drąg I. (225)
4 10:55-11:40 język polski
7 a - Mądrzak A. (224)
matematyka
7 a - Drąg I. (225)
geografia
7 a - Madalińska-Rosik K. (204)
biologia
7 a - Nowak A. (201)
plastyka
7 a - Nowak B. (223)
5 11:50-12:35 religia
7 a - Dembińska A. (220)
historia
7 a - Szczepaniak T. (205)
chemia
7 a - Nowak A. (201)
język polski
7 a - Mądrzak A. (224)
język polski
7 a - Mądrzak A. (224)
6 12:55-13:40 zajęcia z wychowawcą
7 a - Nowak A. (201)
język polski
7 a - Mądrzak A. (224)
historia
7 a - Szczepaniak T. (205)
matematyka
7 a - Drąg I. (225)
chemia
7 a - Nowak A. (201)
7 13:50-14:35 biologia
7 a - Nowak A. (201)
informatyka
7 a inf. (MMa) - Mania M. (IBM )
fizyka
7 a - Woś A. (102)
geografia
7 a - Madalińska-Rosik K. (204)
8 14:45-15:30 religia
7 a - Dembińska A. (114)
wychowanie fizyczne
7 a, b chłopcy (TL) - Linka T. (H2)
wychowanie fizyczne
7 a, b dziewczęta (GT) - Trojanowski G. (H1)

Klasa 7 b - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 08:00-08:45 język polski
7 b - Mądrzak A. (224)
język angielski
7 a,b j. ang. śr. (TTG) - Towpik-Gawron T. (103)
język angielski
7 a,b j. ang. zaaw. (AW) - Wandolska A. (105)
matematyka
7 b - Drąg I. (225)
fizyka
7 b - Woś A. (102)
informatyka
7 a, b inf. (MMa) - Mania M. (221)
2 08:55-09:40 biologia
7 b - Homa H. (220)
język polski
7 b - Mądrzak A. (224)
język angielski
7 a,b j. ang. śr. (TTG) - Towpik-Gawron T. (103)
język angielski
7 a,b j. ang. zaaw. (AW) - Wandolska A. (105)
język angielski
7 a,b j. ang. śr. (TTG) - Towpik-Gawron T. (103)
język angielski
7 a,b j. ang. zaaw. (AW) - Wandolska A. (105)
matematyka
7 b - Drąg I. (225)
3 09:50-10:35 fizyka
7 b - Woś A. (102)
wychowanie fizyczne
7 a, b chłopcy (TL) - Linka T. (H2)
wychowanie fizyczne
7 a, b dziewczęta (GT) - Trojanowski G. (H3)
wychowanie fizyczne
7 a, b chłopcy (TL) - Linka T. (H3)
wychowanie fizyczne
7 a, b dziewczęta (GT) - Trojanowski G. (H1)
wychowanie fizyczne
7 a, b chłopcy (TL) - Linka T. (H1)
wychowanie fizyczne
7 a, b dziewczęta (GT) - Trojanowski G. (H3)
muzyka
7 b - Kaczmarek K. (223)
4 10:55-11:40 religia
7 b rel - Dembińska A. (220)
świetlica
7 b rel świetl - Towpik-Gawron T. (św)
geografia
7 b - Madalińska-Rosik K. (204)
historia
7 b - Szczepaniak T. (205)
język polski
7 b - Mądrzak A. (224)
geografia
7 b - Madalińska-Rosik K. (204)
5 11:50-12:35 chemia
7 b - Nowak A. (201)
matematyka
7 b - Drąg I. (225)
język polski
7 b - Mądrzak A. (224)
matematyka
7 b - Drąg I. (225)
język niemiecki
7 b - Głuszak-Makała M. (206)
6 12:55-13:40 zajęcia z wychowawcą
7 b - Madalińska-Rosik K. (204)
historia
7 b - Szczepaniak T. (205)
język niemiecki
7 b - Głuszak-Makała M. (206)
chemia
7 b - Nowak A. (201)
język polski
7 b - Mądrzak A. (224)
7 13:50-14:35 informatyka
7 b inf. (MMa) - Mania M. (IBM )
biologia
7 b - Homa H. (220)
religia
7 b rel - Dembińska A. (114)
plastyka
7 b - Nowak B. (223)
8 14:45-15:30 wychowanie fizyczne
7 a, b chłopcy (TL) - Linka T. (H2)
wychowanie fizyczne
7 a, b dziewczęta (GT) - Trojanowski G. (H1)

Klasa 8 a - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 08:00-08:45 język niemiecki
8 a j. niem. - Głuszak-Makała M. (206)
wychowanie fizyczne
8 a,b chłopcy (GS) - Szkudlarczyk G. (134)
wychowanie fizyczne
8 a,b dziewczęta (TL) - Linka T. (H1)
wychowanie fizyczne
8 a,b chłopcy (GS) - Szkudlarczyk G. (134)
wychowanie fizyczne
8 a,b dziewczęta (TL) - Linka T. (H1)
wiedza o społeczeństwie
8 a - Szczepaniak T. (205)
język niemiecki
8 a j. niem. - Głuszak-Makała M. (206)
2 08:55-09:40 język angielski
8 a, b j. ang. śr. (AW) - Wandolska A. (105)
język angielski
8 a, b j. ang. zaaw. (KMS) - Matysiak-Szproch K. (213)
język polski
8 a - Domagała L. (114)
historia
8 a - Szczepaniak T. (205)
fizyka
8 a - Woś A. (102)
matematyka
8 a - Marciniak M. (102)
3 09:50-10:35 język polski
8 a - Domagała L. (114)
biologia
8 a - Nowak A. (201)
edukacja dla bezpieczeństwa
8 a - Kicinski B. (101)
historia
8 a - Szczepaniak T. (205)
4 10:55-11:40 chemia
8 a - Nowak A. (201)
język angielski
8 a, b j. ang. śr. (AW) - Wandolska A. (105)
język angielski
8 a, b j. ang. zaaw. (KMS) - Matysiak-Szproch K. (213)
język polski
8 a - Domagała L. (105)
język polski
8 a - Domagała L. (105)
5 11:50-12:35 fizyka
8 a - Woś A. (102)
matematyka
8 a - Marciniak M. (102)
wiedza o społeczeństwie
8 a - Szczepaniak T. (205)
język polski
8 a - Domagała L. (204)
chemia
8 a - Nowak A. (201)
6 12:55-13:40 zajęcia z wychowawcą
8 a - Głuszak-Makała M. (206)
geografia
8 a - Madalińska-Rosik K. (204)
matematyka
8 a - Marciniak M. (102)
język angielski
8 a, b j. ang. śr. (AW) - Wandolska A. (105)
język angielski
8 a, b j. ang. zaaw. (KMS) - Matysiak-Szproch K. (213)
religia
8 a rel. - Kaczmarek K. (213)
świetlica
8 a rel. świetl. - Madalińska-Rosik K. (św)
7 13:50-14:35 matematyka
8 a - Marciniak M. (102)
doradztwo zawodowe
8 a - Kicinski B. (101)
religia
8 a rel. - Kaczmarek K. (223)
wychowanie fizyczne
8 a,b chłopcy (GS) - Szkudlarczyk G. (H1)
wychowanie fizyczne
8 a,b dziewczęta (TL) - Linka T. (H2)
8 14:45-15:30 wychowanie fizyczne
8 a,b chłopcy (GS) - Szkudlarczyk G. (H3)
wychowanie fizyczne
8 a,b dziewczęta (TL) - Linka T. (H2)
informatyka
8 a,b inf (MMr) - Marciniak M. (IBM )
informatyka
8 a inf (MMr) - Marciniak M. (IBM )
informatyka
8 b inf (MMr) - Marciniak M. (IBM )

Klasa 8 b - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 08:00-08:45 matematyka
8 b - Marciniak M. (210)
wychowanie fizyczne
8 a,b chłopcy (GS) - Szkudlarczyk G. (134)
wychowanie fizyczne
8 a,b dziewczęta (TL) - Linka T. (H1)
wychowanie fizyczne
8 a,b chłopcy (GS) - Szkudlarczyk G. (134)
wychowanie fizyczne
8 a,b dziewczęta (TL) - Linka T. (H1)
chemia
8 b - Nowak A. (201)
2 08:55-09:40 język angielski
8 a, b j. ang. śr. (AW) - Wandolska A. (105)
język angielski
8 a, b j. ang. zaaw. (KMS) - Matysiak-Szproch K. (213)
historia
8 b - Szczepaniak T. (205)
matematyka
8 b - Marciniak M. (102)
język polski
8 b - Okienko E. (104)
chemia
8 b - Nowak A. (201)
3 09:50-10:35 język polski
8 b - Okienko E. (104)
matematyka
8 b - Marciniak M. (102)
historia
8 b - Szczepaniak T. (205)
fizyka
8 b - Woś A. (102)
matematyka
8 b - Marciniak M. (102)
4 10:55-11:40 fizyka
8 b - Woś A. (102)
język angielski
8 a, b j. ang. śr. (AW) - Wandolska A. (105)
język angielski
8 a, b j. ang. zaaw. (KMS) - Matysiak-Szproch K. (213)
biologia
8 b - Nowak A. (201)
religia
8 b - Kaczmarek K. (225)
5 11:50-12:35 wiedza o społeczeństwie
8 b - Szczepaniak T. (205)
język polski
8 b - Okienko E. (104)
edukacja dla bezpieczeństwa
8 b - Kicinski B. (101)
język niemiecki
8 b - Głuszak-Makała M. (206)
wiedza o społeczeństwie
8 b - Szczepaniak T. (205)
6 12:55-13:40 zajęcia z wychowawcą
8 b - Kaczmarek K. (223)
doradztwo zawodowe
8 b - Kicinski B. (101)
język polski
8 b - Okienko E. (104)
język angielski
8 a, b j. ang. śr. (AW) - Wandolska A. (105)
język angielski
8 a, b j. ang. zaaw. (KMS) - Matysiak-Szproch K. (213)
język polski
8 b - Okienko E. (104)
7 13:50-14:35 język niemiecki
8 b - Głuszak-Makała M. (206)
geografia
8 b - Madalińska-Rosik K. (204)
religia
8 b - Kaczmarek K. (223)
wychowanie fizyczne
8 a,b chłopcy (GS) - Szkudlarczyk G. (H1)
wychowanie fizyczne
8 a,b dziewczęta (TL) - Linka T. (H2)
8 14:45-15:30 wychowanie fizyczne
8 a,b chłopcy (GS) - Szkudlarczyk G. (H3)
wychowanie fizyczne
8 a,b dziewczęta (TL) - Linka T. (H2)
informatyka
8 a,b inf (MMr) - Marciniak M. (IBM )
informatyka
8 b inf (MMr) - Marciniak M. (IBM )

Nauczyciel Bartkowiak Marzena - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 08:00-08:45 wychowanie do życia w rodzinie
5 b (215)
wychowanie do życia w rodzinie
4 c (215)
historia i społeczeństwo
6 b (215)
historia
5 a (215)
2 08:55-09:40 historia i społeczeństwo
6 a (215)
historia
5 b (215)
wychowanie do życia w rodzinie
4 a wdż (215)
historia
3 Gb (215)
3 09:50-10:35 historia
4 b (215)
historia i społeczeństwo
6 b (215)
historia
3 Gb (215)
historia i społeczeństwo
6 a (215)
4 10:55-11:40 historia
5 b (215)
historia
5 c (215)
historia
5 a (215)
wiedza o społeczeństwie
3 Gb (215)
5 11:50-12:35 wychowanie do życia w rodzinie
4 b (215)
historia
5 c (215)
wychowanie do życia w rodzinie
6 a (215)
6 12:55-13:40 zajęcia z wychowawcą
3 Gb (215)
wychowanie do życia w rodzinie
5 c wdż (215)
wychowanie do życia w rodzinie
6 b (215)
7 13:50-14:35 wychowanie do życia w rodzinie
5 a (215)
8 14:45-15:30

Nauczyciel Ciszewska Olga - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 08:00-08:45
2 08:55-09:40
3 09:50-10:35
4 10:55-11:40
5 11:50-12:35
6 12:55-13:40
7 13:50-14:35
8 14:45-15:30

Nauczyciel Ciszewski Marian - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 08:00-08:45
2 08:55-09:40
3 09:50-10:35
4 10:55-11:40
5 11:50-12:35
6 12:55-13:40
7 13:50-14:35
8 14:45-15:30

Nauczyciel Dembińska Alicja - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 08:00-08:45 religia
5 c (101)
2 08:55-09:40 religia
5 b (101)
3 09:50-10:35 religia
6 b (104)
4 10:55-11:40 religia
7 b rel (220)
religia
5 c (101)
religia
6 a (101)
5 11:50-12:35 religia
7 a (220)
6 12:55-13:40 religia
6 b (220)
religia
6 a (114)
7 13:50-14:35 religia
5 b (220)
religia
7 b rel (114)
8 14:45-15:30 religia
7 a (114)

Nauczyciel Domagała Lidia - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 08:00-08:45
2 08:55-09:40 język polski
8 a (114)
3 09:50-10:35 język polski
8 a (114)
język polski
5 a (213)
język polski
5 a (105)
4 10:55-11:40 język polski
5 a (114)
język polski
8 a (105)
język polski
8 a (105)
5 11:50-12:35 zajęcia z wychowawcą
5 a (114)
język polski
5 a (114)
język polski
5 a (114)
język polski
8 a (204)
6 12:55-13:40
7 13:50-14:35
8 14:45-15:30

Nauczyciel Drąg Iwona - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 08:00-08:45 matematyka
3 Ga (225)
matematyka
3 Ga (225)
matematyka
7 b (225)
2 08:55-09:40 matematyka
7 a (225)
matematyka
3 Ga (225)
matematyka
7 b (225)
3 09:50-10:35 matematyka
3 Ga (225)
matematyka
7 a (225)
4 10:55-11:40 matematyka
7 a (225)
5 11:50-12:35 matematyka
7 b (225)
matematyka
7 b (225)
matematyka
3 Ga (225)
6 12:55-13:40 zajęcia z wychowawcą
3 Ga (225)
matematyka
7 a (225)
7 13:50-14:35
8 14:45-15:30

Nauczyciel Dutkiewicz Dominik - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 08:00-08:45 religia
3 Gb (101)
2 08:55-09:40 religia
3 Ga (101)
3 09:50-10:35 religia
3 LO (225)
4 10:55-11:40 religia
2 z rel (225)
religia
3 Gb (101)
5 11:50-12:35 religia
3 z (225)
religia
1 z rel. (102)
6 12:55-13:40 religia
3 Ga (101)
7 13:50-14:35 religia
3 LO (101)
8 14:45-15:30

Nauczyciel Gąda Szymon - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 08:00-08:45
2 08:55-09:40 muzyka
4 a (223)
3 09:50-10:35
4 10:55-11:40
5 11:50-12:35
6 12:55-13:40
7 13:50-14:35
8 14:45-15:30

Nauczyciel Głuszak-Makała Marzena - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 08:00-08:45 język niemiecki
8 a j. niem. (206)
język niemiecki
3 LO (206)
język niemiecki
8 a j. niem. (206)
2 08:55-09:40 świetlica
4 c rel. świetl. (św)
język niemiecki
7 a j. niem. (206)
3 09:50-10:35 język niemiecki
7 a j. niem. (206)
język niemiecki
3 Gb j. niem. (206)
4 10:55-11:40 język niemiecki
3 Ga (206)
świetlica
4 c rel. świetl. (św)
5 11:50-12:35 język niemiecki
3 LO (206)
język niemiecki
8 b (206)
język niemiecki
7 b (206)
6 12:55-13:40 zajęcia z wychowawcą
8 a (206)
język niemiecki
7 b (206)
7 13:50-14:35 język niemiecki
8 b (206)
język niemiecki
3 Ga (206)
język niemiecki
3 Gb j. niem. (206)
8 14:45-15:30

Nauczyciel Górny Tadeusz - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 08:00-08:45 informatyka
5 b, c inf (TG) (221)
2 08:55-09:40
3 09:50-10:35
4 10:55-11:40
5 11:50-12:35 informatyka
5 c inf (TG) (221)
6 12:55-13:40 informatyka
5 a inf (TG) (221)
7 13:50-14:35
8 14:45-15:30

Nauczyciel Grycz Hanna - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 08:00-08:45 język polski
6 b (213)
język polski
6 b (213)
język polski
6 b (213)
język polski
6 b (213)
2 08:55-09:40 język polski
6 b (213)
język polski
6 b (213)
3 09:50-10:35
4 10:55-11:40
5 11:50-12:35
6 12:55-13:40
7 13:50-14:35
8 14:45-15:30

Nauczyciel Grzesiecka Hanna - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 08:00-08:45
2 08:55-09:40
3 09:50-10:35
4 10:55-11:40
5 11:50-12:35
6 12:55-13:40
7 13:50-14:35
8 14:45-15:30

Nauczyciel Herkt Ryszard - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 08:00-08:45
2 08:55-09:40
3 09:50-10:35
4 10:55-11:40
5 11:50-12:35 matematyka
6 a (201)
matematyka
6 a (210)
matematyka
6 a (210)
6 12:55-13:40 matematyka
6 a (210)
matematyka
6 a (201)
7 13:50-14:35
8 14:45-15:30

Nauczyciel Hildebrandt Dorota - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 08:00-08:45 język polski
2 z (214)
język polski
4 c (214)
język polski
5 b (214)
2 08:55-09:40 język polski
5 b (214)
język polski
4 c (214)
język polski
1 z (214)
3 09:50-10:35 język polski
1 z (214)
język polski
5 b (214)
język polski
5 b (214)
4 10:55-11:40 język polski
5 c (214)
język polski
5 c (214)
język polski
4 c (214)
język polski
5 c (214)
5 11:50-12:35 zajęcia z wychowawcą
4 c (214)
język polski
5 b (214)
język polski
5 c (214)
język polski
4 c (214)
6 12:55-13:40 język polski
4 c (214)
język polski
2 z (214)
język polski
5 c (214)
7 13:50-14:35 język polski
3 z (214)
8 14:45-15:30

Nauczyciel Homa Hanna - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 08:00-08:45
2 08:55-09:40 biologia
7 b (220)
przyroda
6 a (220)
przyroda
4 b (220)
3 09:50-10:35 biologia
5 c (220)
przyroda
6 a (220)
przyroda
4 b (220)
4 10:55-11:40 przyroda
6 b (220)
biologia
5 a (220)
przyroda
6 a (220)
przyroda
6 b (220)
5 11:50-12:35 przyroda
4 a (220)
przyroda
4 c (220)
przyroda
6 b (220)
przyroda
4 a (220)
6 12:55-13:40 przyroda
4 c (220)
biologia
5 b (220)
7 13:50-14:35 biologia
7 b (220)
8 14:45-15:30

Nauczyciel Kaczmarek Katarzyna - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 08:00-08:45 muzyka
5 a (223)
muzyka
3 Ga (223)
2 08:55-09:40 religia
4 c rel (223)
muzyka
7 a (223)
religia
4 b (205)
3 09:50-10:35 muzyka
5 b (223)
religia
5 a (223)
muzyka
5 c (223)
muzyka
7 b (223)
4 10:55-11:40 muzyka
4 c (223)
religia
4 b (223)
religia
4 c rel (223)
muzyka
4 b (223)
religia
8 b (225)
5 11:50-12:35 muzyka
6 b (223)
religia
5 a (223)
muzyka
3 Gb (223)
6 12:55-13:40 zajęcia z wychowawcą
8 b (223)
religia
8 a rel. (213)
7 13:50-14:35 muzyka
6 a (223)
religia
8 b (223)
religia
8 a rel. (223)
8 14:45-15:30

Nauczyciel Kaczorowska Iwona - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 08:00-08:45
2 08:55-09:40
3 09:50-10:35
4 10:55-11:40
5 11:50-12:35
6 12:55-13:40
7 13:50-14:35
8 14:45-15:30

Nauczyciel Kicinski Błażej - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 08:00-08:45 wychowanie fizyczne
6 a (H3)
wychowanie fizyczne
6 a (H3)
wychowanie fizyczne
6 a (134)
2 08:55-09:40 wychowanie fizyczne
5 a (H2)
edukacja dla bezpieczeństwa
1 z (101)
wychowanie fizyczne
5 a (H2)
wychowanie fizyczne
5 a (134)
3 09:50-10:35 wychowanie fizyczne
6 a (H1)
wychowanie fizyczne
5 a (H2)
edukacja dla bezpieczeństwa
8 a (101)
edukacja dla bezpieczeństwa
3 Gb (101)
4 10:55-11:40 wychowanie fizyczne
2 z chłopcy (BKi) (H1)
5 11:50-12:35 doradztwo zawodowe
2 z (101)
wychowanie fizyczne
2 z chłopcy (BKi) (H1)
edukacja dla bezpieczeństwa
8 b (101)
6 12:55-13:40 zajęcia z wychowawcą
2 z (101)
doradztwo zawodowe
8 b (101)
7 13:50-14:35 wychowanie fizyczne
2 z chłopcy (BKi) (H2)
doradztwo zawodowe
8 a (101)
8 14:45-15:30 edukacja dla bezpieczeństwa
3 Ga (101)

Nauczyciel Klecha Bożena - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 08:00-08:45
2 08:55-09:40
3 09:50-10:35 religia
4 a (213)
4 10:55-11:40
5 11:50-12:35 religia
4 a (213)
6 12:55-13:40
7 13:50-14:35
8 14:45-15:30

Nauczyciel Klemenska Joanna - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 08:00-08:45
2 08:55-09:40
3 09:50-10:35 język polski
3 Ga (213)
4 10:55-11:40 język polski
3 Ga (213)
5 11:50-12:35 język polski
3 Ga (213)
6 12:55-13:40 język polski
3 Ga (104)
7 13:50-14:35 język polski
3 Ga (213)
8 14:45-15:30

Nauczyciel Linka Tomasz - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 08:00-08:45 wychowanie fizyczne
3 z chłopcy (TL) (H3)
wychowanie fizyczne
8 a,b dziewczęta (TL) (H1)
wychowanie fizyczne
8 a,b dziewczęta (TL) (H1)
wychowanie fizyczne
3 LO (H1)
2 08:55-09:40 wychowanie fizyczne
3 z chłopcy (TL) (H3)
wychowanie fizyczne
3 Ga,b dziewczęta (TL) (134)
3 09:50-10:35 wychowanie fizyczne
3 z chłopcy (TL) (H3)
wychowanie fizyczne
7 a, b chłopcy (TL) (H2)
wychowanie fizyczne
7 a, b chłopcy (TL) (H3)
wychowanie fizyczne
7 a, b chłopcy (TL) (H1)
4 10:55-11:40 wychowanie fizyczne
3 LO (134)
wychowanie fizyczne
1 z chłopcy (TL) (H3)
wychowanie fizyczne
3 LO (H1)
wychowanie fizyczne
3 Ga,b dziewczęta (TL) (H2)
5 11:50-12:35 wychowanie fizyczne
1 z chłopcy (TL) (H3)
wychowanie fizyczne
3 Ga,b dziewczęta (TL) (H1)
6 12:55-13:40 wychowanie fizyczne
3 Ga,b dziewczęta (TL) (134)
7 13:50-14:35 wychowanie fizyczne
1 z chłopcy (TL) (H3)
wychowanie fizyczne
8 a,b dziewczęta (TL) (H2)
8 14:45-15:30 wychowanie fizyczne
8 a,b dziewczęta (TL) (H2)
wychowanie fizyczne
7 a, b chłopcy (TL) (H2)

Nauczyciel Madalińska-Rosik Katarzyna - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 08:00-08:45 geografia
1 z (204)
2 08:55-09:40 geografia
5 a (204)
geografia
3 LO geo r (204)
3 09:50-10:35 geografia
3 LO geo r (204)
geografia
3 LO geo r (204)
geografia
3 LO geo r (204)
geografia
3 Ga (204)
4 10:55-11:40 geografia
7 b (204)
geografia
7 a (204)
geografia
5 b (204)
geografia
7 b (204)
5 11:50-12:35 geografia
3 Gb (204)
geografia
5 c (204)
6 12:55-13:40 zajęcia z wychowawcą
7 b (204)
geografia
8 a (204)
świetlica
8 a rel. świetl. (św)
7 13:50-14:35 geografia
8 b (204)
geografia
7 a (204)
8 14:45-15:30

Nauczyciel Mania Marek - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 08:00-08:45 zajęcia komputerowe
6 a z.komp. (MMa) (221)
zajęcia techniczne
6 a (pt)
informatyka
7 a, b inf. (MMa) (221)
2 08:55-09:40 podstawy przedsiębiorczości
2 z (pt)
technika
4 b (pt)
technika
4 c (pt)
3 09:50-10:35 technika
5 a (pt)
podstawy przedsiębiorczości
2 z (pt)
technika
5 c (pt)
4 10:55-11:40 technika
4 a (pt)
5 11:50-12:35 zajęcia techniczne
6 b (pt)
technika
5 b (pt)
6 12:55-13:40 informatyka
4 a inf. (MMa) (221)
informatyka
4 b, c inf. (MMa) (221)
informatyka
4 c inf. (MMa) (221)
7 13:50-14:35 informatyka
7 b inf. (MMa) (IBM )
informatyka
7 a inf. (MMa) (IBM )
zajęcia komputerowe
6 a,b z. komp. (MMa) (221)
zajęcia komputerowe
6 b z. komp (MMa) (221)
8 14:45-15:30

Nauczyciel Marciniak Mirosław - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 08:00-08:45 matematyka
8 b (210)
informatyka
4 a, b inf. (MMr) (IBM )
2 08:55-09:40 matematyka
8 b (102)
matematyka
8 a (102)
3 09:50-10:35 matematyka
1 z (101)
matematyka
8 b (102)
matematyka
1 z (102)
matematyka
8 b (102)
4 10:55-11:40 matematyka
3 z (101)
informatyka
1 z inf. gr.2 (MMr) (IBM )
5 11:50-12:35 informatyka
1 z inf. gr.1 (MMr) (IBM )
matematyka
8 a (102)
6 12:55-13:40 zajęcia z wychowawcą
1 z (102)
informatyka
5 a,b inf (MMr) (IBM )
matematyka
8 a (102)
7 13:50-14:35 matematyka
8 a (102)
matematyka
2 z (102)
8 14:45-15:30 informatyka
8 a,b inf (MMr) (IBM )
informatyka
8 a inf (MMr) (IBM )
informatyka
8 b inf (MMr) (IBM )

Nauczyciel Matysiak-Szproch Katarzyna - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 08:00-08:45 język angielski
4 a, b, c j. ang. zaaw. (KMS) (105)
język angielski
5 a, b, c j. ang. śr. (KMS) (204)
2 08:55-09:40 język angielski
8 a, b j. ang. zaaw. (KMS) (213)
język angielski
5 a, b, c j. ang. śr. (KMS) (213)
język angielski
3 Ga,b j. ang. zaaw. (KMS) (213)
3 09:50-10:35 język angielski
3 Ga,b j. ang. zaaw. (KMS) (213)
język angielski
4 a, b, c j. ang. zaaw. (KMS) (213)
4 10:55-11:40 język angielski
8 a, b j. ang. zaaw. (KMS) (213)
5 11:50-12:35 język angielski
3 Ga,b j. ang. zaaw. (KMS) (213)
język angielski
4 a, b, c j. ang. zaaw. (KMS) (213)
6 12:55-13:40 język angielski
5 a, b, c j. ang. śr. (KMS) (213)
język angielski
8 a, b j. ang. zaaw. (KMS) (213)
7 13:50-14:35
8 14:45-15:30

Nauczyciel Mądrzak Alina - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 08:00-08:45 język polski
7 b (224)
język polski
7 a (224)
język polski
4 b (224)
2 08:55-09:40 język polski
4 b (224)
język polski
7 b (224)
język polski
6 a (224)
język polski
6 a (224)
język polski
6 a (224)
3 09:50-10:35 język polski
6 a (224)
język polski
4 b (224)
4 10:55-11:40 język polski
7 a (224)
język polski
6 a (224)
język polski
6 a (224)
język polski
7 b (224)
język polski
4 b (224)
5 11:50-12:35 zajęcia z wychowawcą
6 a (224)
język polski
4 b (224)
język polski
7 b (224)
język polski
7 a (224)
język polski
7 a (224)
6 12:55-13:40 język polski
7 a (224)
język polski
7 b (224)
7 13:50-14:35
8 14:45-15:30

Nauczyciel Murek Hanna - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 08:00-08:45
2 08:55-09:40
3 09:50-10:35
4 10:55-11:40
5 11:50-12:35
6 12:55-13:40
7 13:50-14:35
8 14:45-15:30

Nauczyciel Nowak Aleksandra - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 08:00-08:45 chemia
1 z (201)
biologia
1 z (201)
biologia
3 Gb (201)
chemia
8 b (201)
2 08:55-09:40 biologia
3 LO (201)
biologia
3 LO (201)
chemia
8 b (201)
3 09:50-10:35 chemia
3 Ga (201)
biologia
8 a (201)
chemia
3 Gb (201)
4 10:55-11:40 chemia
8 a (201)
biologia
8 b (201)
biologia
7 a (201)
biologia
3 LO (201)
5 11:50-12:35 chemia
7 b (201)
chemia
7 a (201)
biologia
3 LO (201)
chemia
8 a (201)
6 12:55-13:40 zajęcia z wychowawcą
7 a (201)
chemia
7 b (201)
chemia
7 a (201)
7 13:50-14:35 biologia
7 a (201)
biologia
3 Ga (201)
8 14:45-15:30

Nauczyciel Nowak Bożena - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 08:00-08:45 plastyka
4 a (224)
plastyka
3 Ga (223)
2 08:55-09:40 zajęcia artystyczne
3 Ga (223)
3 09:50-10:35 plastyka
5 b (224)
plastyka
4 c (224)
4 10:55-11:40 plastyka
7 a (223)
5 11:50-12:35 zajęcia z wychowawcą
5 c (223)
plastyka
6 b (213)
6 12:55-13:40 plastyka
5 a (223)
plastyka
4 b (223)
7 13:50-14:35 plastyka
6 a (224)
plastyka
5 c (224)
plastyka
7 b (223)
8 14:45-15:30 zajęcia artystyczne
3 Gb (224)
plastyka
3 Gb (223)

Nauczyciel Obiora Karina - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 08:00-08:45 matematyka
5 a (202)
matematyka
4 b (202)
matematyka
5 a (202)
matematyka
4 c (202)
2 08:55-09:40 matematyka
6 b (202)
matematyka
4 b (202)
3 09:50-10:35 matematyka
4 c (202)
matematyka
4 c (202)
matematyka
4 b (202)
4 10:55-11:40 matematyka
4 b (202)
matematyka
5 a (202)
matematyka
6 b (202)
matematyka
6 b (202)
matematyka
5 a (202)
5 11:50-12:35 zajęcia z wychowawcą
6 b (202)
matematyka
4 c (202)
6 12:55-13:40 matematyka
6 b (202)
matematyka
6 b (202)
7 13:50-14:35
8 14:45-15:30

Nauczyciel Okienko Emilia - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 08:00-08:45 język polski
3 LO (104)
język polski
3 LO (104)
język polski
4 a (104)
2 08:55-09:40 język polski
3 Gb (104)
język polski
3 Gb (104)
język polski
8 b (104)
język polski
3 LO jp r (104)
3 09:50-10:35 język polski
8 b (104)
język polski
3 LO jp r (104)
język polski
3 LO jp r (104)
język polski
3 LO jp r (104)
4 10:55-11:40 język polski
4 a (104)
język polski
3 Gb (104)
język polski
4 a (104)
język polski
4 a (104)
5 11:50-12:35 zajęcia z wychowawcą
4 a (104)
język polski
8 b (104)
język polski
3 LO (104)
język polski
3 Gb (104)
język polski
3 LO (104)
6 12:55-13:40 język polski
4 a (104)
język polski
8 b (104)
język polski
8 b (104)
7 13:50-14:35 język polski
3 Gb (104)
8 14:45-15:30

Nauczyciel Pachura Alicja - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 08:00-08:45
2 08:55-09:40
3 09:50-10:35
4 10:55-11:40
5 11:50-12:35
6 12:55-13:40
7 13:50-14:35
8 14:45-15:30

Nauczyciel Raburska Izabela - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 08:00-08:45
2 08:55-09:40
3 09:50-10:35 świetlica
3 Gb j. niem. świetl (św)
4 10:55-11:40
5 11:50-12:35
6 12:55-13:40
7 13:50-14:35
8 14:45-15:30

Nauczyciel Rosa Alicja - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 08:00-08:45
2 08:55-09:40
3 09:50-10:35
4 10:55-11:40
5 11:50-12:35
6 12:55-13:40
7 13:50-14:35
8 14:45-15:30

Nauczyciel Rosik Wioleta - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 08:00-08:45 język angielski
4 a, b, c j. ang. zaaw. (WR) (204)
język angielski
5 a, b, c j. ang. zaaw. (WR) (101)
2 08:55-09:40 język angielski
5 a, b, c j. ang. zaaw. (WR) (204)
język angielski
3 Ga,b j. ang. śr. (WR) (101)
3 09:50-10:35 język angielski
3 Ga,b j. ang. śr. (WR) (204)
język angielski
4 a, b, c j. ang. zaaw. (WR) (105)
język angielski
6 a,b j. ang. śr. (WR) (103)
4 10:55-11:40 język angielski
6 a,b j. ang. śr. (WR) (204)
5 11:50-12:35 język angielski
3 Ga,b j. ang. śr. (WR) (206)
język angielski
4 a, b, c j. ang. zaaw. (WR) (105)
6 12:55-13:40 język angielski
5 a, b, c j. ang. zaaw. (WR) (114)
język angielski
6 a,b j. ang. śr. (WR) (204)
7 13:50-14:35
8 14:45-15:30

Nauczyciel Sajbura Katarzyna - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 08:00-08:45 matematyka
3 Gb (206)
matematyka
3 Gb (210)
matematyka
3 Gb (202)
2 08:55-09:40 matematyka
4 a (202)
matematyka
5 b (206)
matematyka
4 a (202)
3 09:50-10:35 matematyka
4 a (210)
matematyka
4 a (210)
matematyka
3 LO (210)
4 10:55-11:40 matematyka
3 Gb (210)
matematyka
5 b (210)
matematyka
5 b (210)
matematyka
3 LO (210)
matematyka
5 b (210)
5 11:50-12:35 zajęcia z wychowawcą
5 b (210)
6 12:55-13:40 matematyka
3 LO (210)
matematyka
3 Gb (210)
7 13:50-14:35
8 14:45-15:30

Nauczyciel Sobol Liliana - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 08:00-08:45
2 08:55-09:40
3 09:50-10:35
4 10:55-11:40
5 11:50-12:35
6 12:55-13:40
7 13:50-14:35
8 14:45-15:30

Nauczyciel Szczepaniak Tomasz - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 08:00-08:45 historia
2 z (205)
wiedza o społeczeństwie
8 a (205)
2 08:55-09:40 historia
8 b (205)
historia
8 a (205)
historia i społeczeństwo
3 LO (205)
3 09:50-10:35 historia
4 a (205)
historia
8 b (205)
historia
4 c (205)
historia
8 a (205)
4 10:55-11:40 historia
1 z (205)
historia
3 Ga (205)
historia
7 b (205)
historia
3 Ga (205)
5 11:50-12:35 wiedza o społeczeństwie
8 b (205)
historia
7 a (205)
wiedza o społeczeństwie
8 a (205)
wiedza o społeczeństwie
8 b (205)
6 12:55-13:40 zajęcia z wychowawcą
3 LO (205)
historia
7 b (205)
historia
7 a (205)
7 13:50-14:35 historia i społeczeństwo
3 LO (205)
wiedza o społeczeństwie
3 Ga (205)
8 14:45-15:30

Nauczyciel Szkudlarczyk Grzegorz - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 08:00-08:45 wychowanie fizyczne
5 c (H2)
wychowanie fizyczne
8 a,b chłopcy (GS) (134)
wychowanie fizyczne
8 a,b chłopcy (GS) (134)
2 08:55-09:40 wychowanie fizyczne
4 a (H1)
wychowanie fizyczne
6 b (H3)
wychowanie fizyczne
5 c (H3)
wychowanie fizyczne
6 b (H3)
3 09:50-10:35 wychowanie fizyczne
6 b (H2)
wychowanie fizyczne
5 c (134)
wychowanie fizyczne
6 b (134)
wychowanie fizyczne
5 c (H2)
4 10:55-11:40 wychowanie fizyczne
1 z, 2z dziewczęta (GS) (H2)
wychowanie fizyczne
4 a (134)
5 11:50-12:35 wychowanie fizyczne
1 z, 2z dziewczęta (GS) (H2)
6 12:55-13:40 wychowanie fizyczne
4 a (bas)
7 13:50-14:35 wychowanie fizyczne
1 z, 2z dziewczęta (GS) (H1)
wychowanie fizyczne
4 a (bas)
wychowanie fizyczne
8 a,b chłopcy (GS) (H1)
8 14:45-15:30 wychowanie fizyczne
8 a,b chłopcy (GS) (H3)

Nauczyciel Towpik-Gawron Tatiana - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 08:00-08:45 język angielski
4 a, b, c j. ang. śr. (TTG) (103)
język angielski
7 a,b j. ang. śr. (TTG) (103)
język angielski
3 LO (103)
2 08:55-09:40 język angielski
3 LO (103)
język angielski
2 z (103)
język angielski
7 a,b j. ang. śr. (TTG) (103)
język angielski
7 a,b j. ang. śr. (TTG) (103)
3 09:50-10:35 język angielski
2 z (103)
język angielski
4 a, b, c j. ang. śr. (TTG) (103)
4 10:55-11:40 świetlica
2 z rel świetl (św)
świetlica
7 b rel świetl (św)
język angielski
3 LO (103)
język angielski
1 z j. ang. śr. (TTG) (103)
5 11:50-12:35 język angielski
1 z j. ang. zaaw. (TTG) (103)
język angielski
3 LO (103)
język angielski
4 a, b, c j. ang. śr. (TTG) (103)
6 12:55-13:40 zajęcia z wychowawcą
3 z (103)
język angielski
3 LO (103)
język angielski
3 LO (103)
7 13:50-14:35 świetlica
3 Gb j. niem. świetl (św)
8 14:45-15:30

Nauczyciel Trojanowski Grzegorz - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 08:00-08:45 wychowanie fizyczne
3 z dziewczęta (GT) (134)
wychowanie fizyczne
5 b (H3)
2 08:55-09:40 wychowanie fizyczne
3 z dziewczęta (GT) (134)
wychowanie fizyczne
3 Ga,b chłopcy (GT) (H2)
wychowanie fizyczne
4 c (H2)
wychowanie fizyczne
4 c (H2)
3 09:50-10:35 wychowanie fizyczne
3 z dziewczęta (GT) (134)
wychowanie fizyczne
7 a, b dziewczęta (GT) (H3)
wychowanie fizyczne
7 a, b dziewczęta (GT) (H1)
wychowanie fizyczne
7 a, b dziewczęta (GT) (H3)
wychowanie fizyczne
5 b (134)
4 10:55-11:40 wychowanie fizyczne
4 c (134)
wychowanie fizyczne
4 b (H2)
wychowanie fizyczne
3 Ga,b chłopcy (GT) (H3)
wychowanie fizyczne
4 c (134)
5 11:50-12:35 zajęcia z wychowawcą
4 b (105)
wychowanie fizyczne
3 Ga,b chłopcy (GT) (H3)
wychowanie fizyczne
5 b (H1)
wychowanie fizyczne
4 b (134)
6 12:55-13:40 wychowanie fizyczne
4 b (bas)
wychowanie fizyczne
5 b (H1)
wychowanie fizyczne
3 Ga,b chłopcy (GT) ( - )
7 13:50-14:35 wychowanie fizyczne
4 b (bas)
8 14:45-15:30 wychowanie fizyczne
7 a, b dziewczęta (GT) (H1)

Nauczyciel Walenczak - Lucerek Iwona - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 08:00-08:45
2 08:55-09:40
3 09:50-10:35
4 10:55-11:40
5 11:50-12:35
6 12:55-13:40
7 13:50-14:35
8 14:45-15:30

Nauczyciel Walkowska Wiesława - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 08:00-08:45
2 08:55-09:40
3 09:50-10:35
4 10:55-11:40
5 11:50-12:35
6 12:55-13:40
7 13:50-14:35
8 14:45-15:30

Nauczyciel Wandolska Anna - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 08:00-08:45 język angielski
7 a,b j. ang. zaaw. (AW) (105)
język angielski
5 a, b, c j. ang. zaaw. (AW) (105)
2 08:55-09:40 język angielski
8 a, b j. ang. śr. (AW) (105)
język angielski
5 a, b, c j. ang. zaaw. (AW) (105)
język angielski
7 a,b j. ang. zaaw. (AW) (105)
język angielski
7 a,b j. ang. zaaw. (AW) (105)
3 09:50-10:35 język angielski
6 a,b j. ang. zaaw. (AW) (105)
4 10:55-11:40 język angielski
6 a,b j. ang. zaaw. (AW) (105)
język angielski
8 a, b j. ang. śr. (AW) (105)
5 11:50-12:35
6 12:55-13:40 język angielski
5 a, b, c j. ang. zaaw. (AW) (105)
język angielski
6 a,b j. ang. zaaw. (AW) (105)
język angielski
8 a, b j. ang. śr. (AW) (105)
7 13:50-14:35
8 14:45-15:30

Nauczyciel Wodawska Renata - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 08:00-08:45
2 08:55-09:40
3 09:50-10:35
4 10:55-11:40
5 11:50-12:35
6 12:55-13:40
7 13:50-14:35
8 14:45-15:30

Nauczyciel Woś Adam - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 08:00-08:45 fizyka
7 a (102)
fizyka
7 b (102)
2 08:55-09:40 fizyka
1 z (102)
fizyka
8 a (102)
3 09:50-10:35 fizyka
7 b (102)
fizyka
8 b (102)
4 10:55-11:40 fizyka
8 b (102)
5 11:50-12:35 fizyka
8 a (102)
fizyka
3 Ga (102)
6 12:55-13:40 fizyka
3 Gb (102)
7 13:50-14:35 fizyka
7 a (102)
8 14:45-15:30

Nauczyciel Zborowska Alicja - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 08:00-08:45 matematyka
5 c (210)
2 08:55-09:40 matematyka
5 c (210)
matematyka
5 c (210)
matematyka
5 c (210)
3 09:50-10:35
4 10:55-11:40
5 11:50-12:35
6 12:55-13:40
7 13:50-14:35
8 14:45-15:30

Nauczyciel Zygmunt Joanna - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 08:00-08:45
2 08:55-09:40
3 09:50-10:35
4 10:55-11:40
5 11:50-12:35
6 12:55-13:40
7 13:50-14:35
8 14:45-15:30