Wyśpiewały złoty i srebrny dyplom.

Dnia 16.02.2019 r. w sali koncertowej Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej I stopnia nr 2 w Poznaniu odbył się IV Wielkopolski Konkurs Szkolnej Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej organizowany przez Katedrę Edukacji Muzycznej Akademii Muzycznej w Poznaniu.

Jury w składzie:

– przewodniczący – prof. zw. dr hab. Leon Zaborowski,

– dr hab. Tomasz Dzięcioł – prof. Akademii Muzycznej w Poznaniu,

– ad. dr Paweł Łuczak

oceniło wszystkich uczestników i nagrodziło złotymi, srebrnymi oraz brązowymi dyplomami. Natalia Bajon (uczennica klasy 8a SP we Włoszakowicach, solistka Studia Piosenki GOK) prowadzona przez instruktora wokalnego – Szymona Gądę, wyśpiewała utworem pt. „List” z rep. E. Górniak ZŁOTY DYPLOM, natomiast Julia Przezbór (uczennica klasy 7b SP we Włoszakowicach) prowadzona przez instruktorkę wokalną – Izabelę Górną, wyśpiewała SREBRNY DYPLOM, wykonując utwór „To nie ja” z rep. E. Górniak. Gratulujemy Natalii i Julii oraz życzymy dalszych sukcesów wokalnych!

SzG