Zakończenie roku szkolnego 2017/18 klas 4-7.

W uroczystej akademii  wzięli udział zaproszeni goście, nauczyciele, rodzice oraz uczniowie. Pani wicedyrektor Hanna Grycz pogratulowała uczniom świadectw z wyróżnieniem i sukcesów w konkursach oraz podziękowała nauczycielom i rodzicom za pracę i ich zaangażowanie na rzecz szkoły. Szczególne wyróżnienie otrzymała klasa IVb, która uzyskała średnią klasy powyżej 4.75 i otrzymała „klasowe świadectwo z paskiem”. W uroczystej akademii z tej okazji wystąpili uczniowie klasy 4a i 5b. Pod okiem p. Lidii Domagały i p. Kariny Obiora aktorzy przenieśli wszystkich ze szkolnych ławek na plażę w Boszkowie, a następnie z Kasprowego podziwialiśmy piękne widoki na okolice Zakopanego. Po części artystycznej wszyscy udali się na spotkania z wychowawcami klas.

Bardzo serdecznie dziękujemy p. Bożenie Nowak za przygotowaną dekorację oraz p. Grzegorzowi Szkudlarczykowi za obsługę nagłośnienia.

K.Obiora

L.Domagała