Wygenerowano w programie dziennik elektroniczny firmy WizjaNet

Plany klas

» 1 z » 2 Ga » 2 Gb » 2 LO » 2 z » 3 Ga » 3 Gb » 3 LO » 3 z » 4 a » 4 b » 4 c » 5 a » 5 b » 6 a » 6 b » 7 a » 7 b

Plany różnych dzienników

» KLASA 1c » KLASA 1a » KLASA 1b » KLASA 2a » KLASA 3a » KLASA 3b » KLASA 3c

Klasa 1 z - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 08:00-08:45 biologia
1 z - Nowak A. (201)
fizyka
1 z - Woś A. (102)
2 08:55-09:40 wychowanie fizyczne
1 z Chłopcy - Kicinski B. (H1)
wychowanie fizyczne
2 2z Dziewczęta 1z Dziewczęta - Trojanowski G. (H2)
język polski
1 z - Hildebrandt D. (214)
3 09:50-10:35 informatyka
1 z - Marciniak M. (IBM)
religia
1 z rel - Maciejak K. (101)
świetlica
1 z rel świetl - Trojanowska B. (św)
chemia
1 z - Nowak A. (201)
4 10:55-11:40 wychowanie fizyczne
1 z Chłopcy - Kicinski B. (H3)
wychowanie fizyczne
2 2z Dziewczęta 1z Dziewczęta - Trojanowski G. (H1)
język polski
1 z - Hildebrandt D. (214)
matematyka
1 z - Marciniak M. (102)
5 11:50-12:35 geografia
1 z - Madalińska-Rosik K. (204)
matematyka
1 z - Marciniak M. (102)
historia
1 z - Szczepaniak T. (205)
6 12:55-13:40 zajęcia z wychowawcą
1 z - Kicinski B. (101)
język angielski
1 z - Towpik-Gawron T. (103)
7 13:50-14:35 wychowanie fizyczne
1 z Chłopcy - Kicinski B. (H3)
wychowanie fizyczne
2 2z Dziewczęta 1z Dziewczęta - Trojanowski G. (H1)
edukacja dla bezpieczeństwa
1 z - Kicinski B. (101)
8 14:45-15:30

Klasa 2 Ga - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 08:00-08:45 informatyka
2 Gab inf (MMa) - Mania M. (IBM)
wiedza o społeczeństwie
2 Ga - Szczepaniak T. (205)
język polski
2 Ga - Klemenska J. (225)
język polski
2 Ga - Klemenska J. (206)
język niemiecki
2 Ga - Głuszak-Makała M. (206)
2 08:55-09:40 język polski
2 Ga - Klemenska J. (204)
język angielski
2 Ga,b j. a. śr. (WR) - Rosik W. (102)
język angielski
2 Ga,b j. a. za (KMS) - Matysiak-Szproch K. (105)
wychowanie fizyczne
2 2Ga Dziewczęta 2Gb Dziewczęta - Linka T. (H2)
wychowanie fizyczne
2 2Ga Chłopcy 2Gb Chłopcy - Trojanowski G. (aula)
wychowanie fizyczne
2 2Ga Dziewczęta 2Gb Dziewczęta - Linka T. (aula)
wychowanie fizyczne
2 2Ga Chłopcy 2Gb Chłopcy - Trojanowski G. (H3)
geografia
2 Ga - Madalińska-Rosik K. (204)
3 09:50-10:35 język niemiecki
2 Ga - Głuszak-Makała M. (206)
matematyka
2 Ga - Drąg I. (225)
fizyka
2 Ga - Woś A. (102)
matematyka
2 Ga - Drąg I. (225)
matematyka
2 Ga - Drąg I. (225)
4 10:55-11:40 historia
2 Ga - Szczepaniak T. (205)
zajęcia techniczne
2 Ga - Mania M. (pr tech)
matematyka
2 Ga - Drąg I. (225)
biologia
2 Ga - Nowak A. (201)
biologia
2 Ga - Nowak A. (201)
5 11:50-12:35 język angielski
2 Ga,b j. a. śr. (WR) - Rosik W. (101)
język angielski
2 Ga,b j. a. za (KMS) - Matysiak-Szproch K. (103)
wychowanie fizyczne
2 2Ga Dziewczęta 2Gb Dziewczęta - Linka T. (aula)
wychowanie fizyczne
2 2Ga Chłopcy 2Gb Chłopcy - Trojanowski G. (H1)
religia
2 Ga - Maciejak K. (102)
język angielski
2 Ga,b j. a. śr. (WR) - Rosik W. (206)
język angielski
2 Ga,b j. a. za (KMS) - Matysiak-Szproch K. (213)
historia
2 Ga - Szczepaniak T. (205)
6 12:55-13:40 zajęcia z wychowawcą
2 Ga - Drąg I. (225)
chemia
2 Ga - Grygiel I. (201)
wychowanie fizyczne
2 2Ga Dziewczęta 2Gb Dziewczęta - Linka T. (aula)
wychowanie fizyczne
2 2Ga Chłopcy 2Gb Chłopcy - Trojanowski G. (H3)
fizyka
2 Ga - Woś A. (102)
religia
2 Ga - Maciejak K. (101)
7 13:50-14:35 język polski
2 Ga - Klemenska J. (205)
informatyka
2 Ga inf (MMa) - Mania M. (IBM)
język polski
2 Ga - Klemenska J. (205)
8 14:45-15:30

Klasa 2 Gb - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 08:00-08:45 informatyka
2 Gab inf (MMa) - Mania M. (IBM)
religia
2 Gb - Maciejak K. (101)
religia
2 Gb - Maciejak K. (101)
język polski
2 Gb - Barszcz L. (104)
fizyka
2 Gb - Woś A. (102)
2 08:55-09:40 język niemiecki
2 Gb jn - Głuszak-Makała M. (206)
język angielski
2 Ga,b j. a. śr. (WR) - Rosik W. (102)
język angielski
2 Ga,b j. a. za (KMS) - Matysiak-Szproch K. (105)
wychowanie fizyczne
2 2Ga Dziewczęta 2Gb Dziewczęta - Linka T. (H2)
wychowanie fizyczne
2 2Ga Chłopcy 2Gb Chłopcy - Trojanowski G. (aula)
wychowanie fizyczne
2 2Ga Dziewczęta 2Gb Dziewczęta - Linka T. (aula)
wychowanie fizyczne
2 2Ga Chłopcy 2Gb Chłopcy - Trojanowski G. (H3)
biologia
2 Gb - Nowak A. (201)
3 09:50-10:35 historia
2 Gb - Furmańczak T. (215)
matematyka
2 Gb - Sajbura K. (210)
matematyka
2 Gb - Sajbura K. (210)
matematyka
2 Gb - Sajbura K. (210)
matematyka
2 Gb - Sajbura K. (210)
4 10:55-11:40 język polski
2 Gb - Barszcz L. (104)
język polski
2 Gb - Barszcz L. (104)
geografia
2 Gb - Madalińska-Rosik K. (204)
fizyka
2 Gb - Woś A. (102)
historia
2 Gb - Furmańczak T. (215)
5 11:50-12:35 język angielski
2 Ga,b j. a. śr. (WR) - Rosik W. (101)
język angielski
2 Ga,b j. a. za (KMS) - Matysiak-Szproch K. (103)
wychowanie fizyczne
2 2Ga Dziewczęta 2Gb Dziewczęta - Linka T. (aula)
wychowanie fizyczne
2 2Ga Chłopcy 2Gb Chłopcy - Trojanowski G. (H1)
język polski
2 Gb - Barszcz L. (104)
język angielski
2 Ga,b j. a. śr. (WR) - Rosik W. (206)
język angielski
2 Ga,b j. a. za (KMS) - Matysiak-Szproch K. (213)
zajęcia techniczne
2 Gb - Mania M. (pr tech)
6 12:55-13:40 zajęcia z wychowawcą
2 Gb - Furmańczak T. (215)
wiedza o społeczeństwie
2 Gb - Furmańczak T. (215)
wychowanie fizyczne
2 2Ga Dziewczęta 2Gb Dziewczęta - Linka T. (aula)
wychowanie fizyczne
2 2Ga Chłopcy 2Gb Chłopcy - Trojanowski G. (H3)
chemia
2 Gb - Grygiel I. (201)
język polski
2 Gb - Barszcz L. (104)
7 13:50-14:35 biologia
2 Gb - Nowak A. (201)
język niemiecki
2 Gb jn - Głuszak-Makała M. (206)
informatyka
2 Gb inf. (MMa) - Mania M. (IBM)
8 14:45-15:30

Klasa 2 LO - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 08:00-08:45 matematyka
2 LO - Sajbura K. (210)
język polski
2 LO - Barszcz L. (104)
geografia
2 LO geo r - Madalińska-Rosik K. (204)
język polski
2 LO jp r - Barszcz L. (104)
biologia
2 LO - Nowak A. (201)
język angielski
2 LO - Towpik-Gawron T. (103)
2 08:55-09:40 język angielski
2 LO - Towpik-Gawron T. (103)
matematyka
2 LO - Sajbura K. (206)
język polski
2 LO - Barszcz L. (104)
matematyka
2 LO - Sajbura K. (210)
matematyka
2 LO - Sajbura K. (210)
3 09:50-10:35 religia
2 LO - Maciejak K. (105)
język angielski
2 LO - Towpik-Gawron T. (103)
historia i społeczeństwo
2 LO - Szczepaniak T. (205)
język polski
2 LO - Barszcz L. (104)
język polski
2 LO - Barszcz L. (104)
4 10:55-11:40 biologia
2 LO - Nowak A. (201)
biologia
2 LO - Nowak A. (201)
biologia
2 LO - Nowak A. (201)
język angielski
2 LO - Towpik-Gawron T. (103)
geografia
2 LO geo r - Madalińska-Rosik K. (204)
język polski
2 LO jp r - Barszcz L. (104)
5 11:50-12:35 wychowanie fizyczne
2 2LO 3LO - Linka T. (aula)
geografia
2 LO geo r - Madalińska-Rosik K. (204)
język polski
2 LO jp r - Barszcz L. (104)
język angielski
2 LO - Towpik-Gawron T. (103)
historia i społeczeństwo
2 LO - Szczepaniak T. (205)
język angielski
2 LO - Towpik-Gawron T. (103)
6 12:55-13:40 zajęcia z wychowawcą
2 LO - Szczepaniak T. (205)
religia
2 LO - Maciejak K. (101)
język angielski
2 LO - Towpik-Gawron T. (103)
język niemiecki
2 LO - Głuszak-Makała M. (206)
język niemiecki
2 LO - Głuszak-Makała M. (206)
7 13:50-14:35 język polski
2 LO - Barszcz L. (104)
wychowanie fizyczne
2 2LO 3LO - Linka T. (H2)
wychowanie fizyczne
2 2LO 3LO - Linka T. (H1)
geografia
2 LO geo r - Madalińska-Rosik K. (204)
język polski
2 LO jp r - Barszcz L. (104)
8 14:45-15:30

Klasa 2 z - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 08:00-08:45 matematyka
2 z - Marciniak M. (225)
podstawy przedsiębiorczości
2 z - Mania M. (pr tech)
2 08:55-09:40 historia
2 z - Szczepaniak T. (205)
wychowanie fizyczne
2 z Chłopcy - Szkudlarczyk G. (H3)
wychowanie fizyczne
2 2z Dziewczęta 1z Dziewczęta - Trojanowski G. (H2)
3 09:50-10:35 język angielski
2 z j.a śr (KMS) - Matysiak-Szproch K. (213)
język angielski
2 z j.a za (TTG) - Towpik-Gawron T. (103)
edukacja dla bezpieczeństwa
2 z - Kicinski B. (102)
4 10:55-11:40 wychowanie fizyczne
2 z Chłopcy - Szkudlarczyk G. (aula)
wychowanie fizyczne
2 2z Dziewczęta 1z Dziewczęta - Trojanowski G. (H1)
religia
2 z rel - Maciejak K. (101)
5 11:50-12:35 język polski
2 z - Hildebrandt D. (214)
język angielski
2 z j.a śr (KMS) - Matysiak-Szproch K. (213)
język angielski
2 z j.a za (TTG) - Towpik-Gawron T. (103)
6 12:55-13:40 zajęcia z wychowawcą
2 z - Towpik-Gawron T. (103)
język polski
2 z - Hildebrandt D. (214)
7 13:50-14:35 wychowanie fizyczne
2 z Chłopcy - Szkudlarczyk G. (H2)
wychowanie fizyczne
2 2z Dziewczęta 1z Dziewczęta - Trojanowski G. (H1)
8 14:45-15:30

Klasa 3 Ga - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 08:00-08:45 język polski
3 Ga - Hildebrandt D. (214)
język niemiecki
3 Ga - Obiora K. (202)
wiedza o społeczeństwie
3 Ga - Szczepaniak T. (205)
język polski
3 Ga - Hildebrandt D. (214)
język polski
3 Ga - Hildebrandt D. (214)
2 08:55-09:40 chemia
3 Ga - Nowak A. (201)
religia
3 Ga rel - Maciejak K. (101)
świetlica
3 Ga rel. świetl. - Głuszak-Makała M. (św)
zajęcia artystyczne
3 Ga - Nowak B. (223)
fizyka
3 Ga - Woś A. (102)
język angielski
3 Ga,b j. a śr. (AW) - Wandolska A. (105)
język angielski
3 Ga,b j. a za (TTG) - Towpik-Gawron T. (103)
3 09:50-10:35 historia
3 Ga - Szczepaniak T. (205)
język polski
3 Ga - Hildebrandt D. (214)
język polski
3 Ga - Hildebrandt D. (214)
wychowanie fizyczne
3 3Ga Dziewczęta 3Gb Dziewczęta - Linka T. (H2)
wychowanie fizyczne
3 3Ga Chłopcy 3Gb Chłopcy - Trojanowski G. (H3)
geografia
3 Ga - Madalińska-Rosik K. (204)
4 10:55-11:40 język niemiecki
3 Ga - Obiora K. (202)
wychowanie fizyczne
3 3Ga Dziewczęta 3Gb Dziewczęta - Linka T. (H1)
wychowanie fizyczne
3 3Ga Chłopcy 3Gb Chłopcy - Trojanowski G. (H3)
wychowanie fizyczne
3 3Ga Dziewczęta 3Gb Dziewczęta - Linka T. (H2)
wychowanie fizyczne
3 3Ga Chłopcy 3Gb Chłopcy - Trojanowski G. (H3)
historia
3 Ga - Szczepaniak T. (205)
5 11:50-12:35 matematyka
3 Ga - Herkt R. (201)
plastyka
3 Ga - Nowak B. (224)
edukacja dla bezpieczeństwa
3 Ga - Kicinski B. (101)
język angielski
3 Ga,b j. a śr. (AW) - Wandolska A. (105)
język angielski
3 Ga,b j. a za (TTG) - Towpik-Gawron T. (103)
religia
3 Ga rel - Maciejak K. (101)
świetlica
3 Ga rel. świetl. - Kicinski B. (św)
6 12:55-13:40 zajęcia z wychowawcą
3 Ga - Hildebrandt D. (214)
matematyka
3 Ga - Herkt R. (210)
matematyka
3 Ga - Herkt R. (210)
matematyka
3 Ga - Herkt R. (210)
biologia
3 Ga - Nowak A. (201)
7 13:50-14:35 język angielski
3 Ga,b j. a śr. (AW) - Wandolska A. (105)
język angielski
3 Ga,b j. a za (TTG) - Towpik-Gawron T. (103)
matematyka
3 Ga - Herkt R. (210)
muzyka
3 Ga - Kaczmarek K. (223)
wychowanie fizyczne
3 3Ga Dziewczęta 3Gb Dziewczęta - Linka T. (H1)
wychowanie fizyczne
3 3Ga Chłopcy 3Gb Chłopcy - Trojanowski G. (H2)
8 14:45-15:30

Klasa 3 Gb - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 08:00-08:45 zajęcia artystyczne
3 Gb - Nowak B. (223)
język polski
3 Gb - Grycz H. (213)
język polski
3 Gb - Grycz H. (213)
2 08:55-09:40 język polski
3 Gb - Grycz H. (213)
język polski
3 Gb - Grycz H. (213)
język polski
3 Gb - Grycz H. (213)
język niemiecki
3 Gb - Obiora K. (202)
język angielski
3 Ga,b j. a śr. (AW) - Wandolska A. (105)
język angielski
3 Ga,b j. a za (TTG) - Towpik-Gawron T. (103)
3 09:50-10:35 edukacja dla bezpieczeństwa
3 Gb - Kicinski B. (101)
język niemiecki
3 Gb - Obiora K. (202)
matematyka
3 Gb - Drąg I. (225)
wychowanie fizyczne
3 3Ga Dziewczęta 3Gb Dziewczęta - Linka T. (H2)
wychowanie fizyczne
3 3Ga Chłopcy 3Gb Chłopcy - Trojanowski G. (H3)
wiedza o społeczeństwie
3 Gb - Furmańczak T. (215)
4 10:55-11:40 matematyka
3 Gb - Drąg I. (225)
wychowanie fizyczne
3 3Ga Dziewczęta 3Gb Dziewczęta - Linka T. (H1)
wychowanie fizyczne
3 3Ga Chłopcy 3Gb Chłopcy - Trojanowski G. (H3)
wychowanie fizyczne
3 3Ga Dziewczęta 3Gb Dziewczęta - Linka T. (H2)
wychowanie fizyczne
3 3Ga Chłopcy 3Gb Chłopcy - Trojanowski G. (H3)
matematyka
3 Gb - Drąg I. (225)
plastyka
3 Gb - Nowak B. (223)
5 11:50-12:35 historia
3 Gb - Szczepaniak T. (205)
matematyka
3 Gb - Drąg I. (225)
chemia
3 Gb - Nowak A. (201)
język angielski
3 Ga,b j. a śr. (AW) - Wandolska A. (105)
język angielski
3 Ga,b j. a za (TTG) - Towpik-Gawron T. (103)
matematyka
3 Gb - Drąg I. (225)
6 12:55-13:40 zajęcia z wychowawcą
3 Gb - Madalińska-Rosik K. (204)
biologia
3 Gb - Nowak A. (202)
historia
3 Gb - Szczepaniak T. (205)
religia
3 Gb - Maciejak K. (101)
geografia
3 Gb - Madalińska-Rosik K. (204)
7 13:50-14:35 język angielski
3 Ga,b j. a śr. (AW) - Wandolska A. (105)
język angielski
3 Ga,b j. a za (TTG) - Towpik-Gawron T. (103)
muzyka
3 Gb - Kaczmarek K. (223)
religia
3 Gb - Maciejak K. (101)
fizyka
3 Gb - Woś A. (102)
wychowanie fizyczne
3 3Ga Dziewczęta 3Gb Dziewczęta - Linka T. (H1)
wychowanie fizyczne
3 3Ga Chłopcy 3Gb Chłopcy - Trojanowski G. (H2)
8 14:45-15:30

Klasa 3 LO - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 08:00-08:45 język polski
3 LO - Barszcz L. (104)
język angielski
3 LO - Towpik-Gawron T. (103)
historia i społeczeństwo
3 LO - Szczepaniak T. (205)
biologia
3 LO biol r - Nowak A. (201)
geografia
3 LO geo r - Madalińska-Rosik K. (204)
2 08:55-09:40 matematyka
3 LO - Sajbura K. (202)
historia i społeczeństwo
3 LO - Szczepaniak T. (205)
biologia
3 LO biol r - Nowak A. (201)
geografia
3 LO geo r - Madalińska-Rosik K. (204)
biologia
3 LO biol r - Nowak A. (201)
geografia
3 LO geo r - Madalińska-Rosik K. (204)
język niemiecki
3 LO - Głuszak-Makała M. (206)
3 09:50-10:35 język polski
3 LO jp r - Barszcz L. (104)
matematyka
3 LO mat r - Sajbura K. (102)
biologia
3 LO biol r - Nowak A. (201)
geografia
3 LO geo r - Madalińska-Rosik K. (204)
język polski
3 LO - Barszcz L. (104)
język angielski
3 LO - Towpik-Gawron T. (103)
język angielski
3 LO - Towpik-Gawron T. (103)
4 10:55-11:40 język angielski
3 LO - Towpik-Gawron T. (103)
język angielski
3 LO - Towpik-Gawron T. (103)
język polski
3 LO jp r - Barszcz L. (104)
matematyka
3 LO mat r - Sajbura K. (210)
język polski
3 LO jp r - Barszcz L. (104)
matematyka
3 LO mat r - Sajbura K. (210)
język angielski
3 LO - Towpik-Gawron T. (103)
5 11:50-12:35 wychowanie fizyczne
2 2LO 3LO - Linka T. (aula)
religia
3 LO - Maciejak K. (101)
matematyka
3 LO - Sajbura K. (206)
język polski
3 LO - Barszcz L. (104)
język polski
3 LO jp r - Barszcz L. (104)
matematyka
3 LO mat r - Sajbura K. (210)
6 12:55-13:40 zajęcia z wychowawcą
3 LO - Barszcz L. (104)
język polski
3 LO - Barszcz L. (104)
religia
3 LO - Maciejak K. (101)
matematyka
3 LO - Sajbura K. (210)
7 13:50-14:35 język niemiecki
3 LO - Głuszak-Makała M. (206)
wychowanie fizyczne
2 2LO 3LO - Linka T. (H2)
wychowanie fizyczne
2 2LO 3LO - Linka T. (H1)
8 14:45-15:30

Klasa 3 z - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 08:00-08:45 wychowanie fizyczne
3 z Chłopcy - Linka T. (H3)
wychowanie fizyczne
3 z Dziewczęta - Szkudlarczyk G. (H1)
2 08:55-09:40 wychowanie fizyczne
3 z Chłopcy - Linka T. (H1)
wychowanie fizyczne
3 z Dziewczęta - Szkudlarczyk G. (H3)
3 09:50-10:35 wychowanie fizyczne
3 z Chłopcy - Linka T. (H1)
wychowanie fizyczne
3 z Dziewczęta - Szkudlarczyk G. (H3)
4 10:55-11:40 religia
3 z rel - Maciejak K. (101)
świetlica
3 z rel. św - Głuszak-Makała M. (św)
5 11:50-12:35 matematyka
3 z - Marciniak M. (102)
6 12:55-13:40 zajęcia z wychowawcą
3 z - Marciniak M. (102)
7 13:50-14:35 język polski
3 z - Hildebrandt D. (214)
8 14:45-15:30

Klasa 4 a - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 08:00-08:45 język angielski
4 4a śr 4b śr 4c śr - Matysiak-Szproch K. (103)
język angielski
4 4a za 4b za 4c za - Rosik W. (205)
język angielski
4 4a zaaw 4b zaaw 4c zaaw - Wandolska A. (105)
wychowanie fizyczne
4 a - Szkudlarczyk G. (H3)
informatyka
4 a inf (TG) - Górny T. (221)
matematyka
4 a - Obiora K. (202)
2 08:55-09:40 technika
4 a - Mania M. (pr tech)
język polski
4 a - Domagała L. (114)
matematyka
4 a - Obiora K. (202)
język polski
4 a - Domagała L. (114)
język polski
4 a - Domagała L. (114)
3 09:50-10:35 muzyka
4 a - Kaczmarek K. (223)
język angielski
4 4a śr 4b śr 4c śr - Matysiak-Szproch K. (206)
język angielski
4 4a za 4b za 4c za - Rosik W. (114)
język angielski
4 4a zaaw 4b zaaw 4c zaaw - Wandolska A. (105)
historia
4 a - Furmańczak T. (215)
język angielski
4 4a śr 4b śr 4c śr - Matysiak-Szproch K. (213)
język angielski
4 4a za 4b za 4c za - Rosik W. (206)
język angielski
4 4a zaaw 4b zaaw 4c zaaw - Wandolska A. (105)
religia
4 a - Dembińska A. (202)
4 10:55-11:40 język polski
4 a - Domagała L. (114)
plastyka
4 a - Nowak B. (223)
język polski
4 a - Domagała L. (114)
religia
4 a - Dembińska A. (215)
matematyka
4 a - Obiora K. (202)
5 11:50-12:35 zajęcia z wychowawcą
4 a - Domagała L. (114)
matematyka
4 a - Obiora K. (202)
informatyka
4 a,b inf (MMr) - Marciniak M. (IBM)
przyroda
4 a - Homa H. (220)
wychowanie fizyczne
4 a - Szkudlarczyk G. (aula)
6 12:55-13:40 przyroda
4 a - Homa H. (220)
wychowanie fizyczne
4 a - Szkudlarczyk G. (bas)
7 13:50-14:35 wychowanie fizyczne
4 a - Szkudlarczyk G. (bas)
8 14:45-15:30

Klasa 4 b - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 08:00-08:45 język angielski
4 4a śr 4b śr 4c śr - Matysiak-Szproch K. (103)
język angielski
4 4a za 4b za 4c za - Rosik W. (205)
język angielski
4 4a zaaw 4b zaaw 4c zaaw - Wandolska A. (105)
matematyka
4 b - Sajbura K. (225)
język polski
4 b - Hildebrandt D. (214)
matematyka
4 b - Sajbura K. (225)
religia
4 b - Dembińska A. (202)
2 08:55-09:40 wychowanie fizyczne
4 b - Trojanowski G. (aula)
technika
4 b - Mania M. (pr tech)
matematyka
4 b - Sajbura K. (206)
historia
4 b - Furmańczak T. (215)
język polski
4 b - Hildebrandt D. (214)
3 09:50-10:35 przyroda
4 b - Homa H. (220)
język angielski
4 4a śr 4b śr 4c śr - Matysiak-Szproch K. (206)
język angielski
4 4a za 4b za 4c za - Rosik W. (114)
język angielski
4 4a zaaw 4b zaaw 4c zaaw - Wandolska A. (105)
wychowanie fizyczne
4 b - Trojanowski G. (H2)
język angielski
4 4a śr 4b śr 4c śr - Matysiak-Szproch K. (213)
język angielski
4 4a za 4b za 4c za - Rosik W. (206)
język angielski
4 4a zaaw 4b zaaw 4c zaaw - Wandolska A. (105)
plastyka
4 b - Nowak B. (223)
4 10:55-11:40 język polski
4 b - Hildebrandt D. (214)
przyroda
4 b - Homa H. (220)
muzyka
4 b - Kaczmarek K. (223)
język polski
4 b - Hildebrandt D. (214)
matematyka
4 b - Sajbura K. (210)
5 11:50-12:35 zajęcia z wychowawcą
4 b - Sajbura K. (210)
język polski
4 b - Hildebrandt D. (214)
informatyka
4 b, c inf (TG) - Górny T. (221)
informatyka
4 a,b inf (MMr) - Marciniak M. (IBM)
religia
4 b - Dembińska A. (215)
6 12:55-13:40 wychowanie fizyczne
4 b - Trojanowski G. (bas)
7 13:50-14:35 wychowanie fizyczne
4 b - Trojanowski G. (bas)
8 14:45-15:30

Klasa 4 c - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 08:00-08:45 język angielski
4 4a śr 4b śr 4c śr - Matysiak-Szproch K. (103)
język angielski
4 4a za 4b za 4c za - Rosik W. (205)
język angielski
4 4a zaaw 4b zaaw 4c zaaw - Wandolska A. (105)
język polski
4 c - Hildebrandt D. (214)
wychowanie fizyczne
4 c - Szkudlarczyk G. (H2)
religia
4 c - Maciejak K. (101)
matematyka
4 c - Zborowska A. (210)
2 08:55-09:40 matematyka
4 c - Zborowska A. (210)
matematyka
4 c - Zborowska A. (210)
matematyka
4 c - Zborowska A. (210)
język polski
4 c - Hildebrandt D. (214)
plastyka
4 c - Nowak B. (223)
3 09:50-10:35 język polski
4 c - Hildebrandt D. (214)
język angielski
4 4a śr 4b śr 4c śr - Matysiak-Szproch K. (206)
język angielski
4 4a za 4b za 4c za - Rosik W. (114)
język angielski
4 4a zaaw 4b zaaw 4c zaaw - Wandolska A. (105)
przyroda
4 c - Homa H. (220)
język angielski
4 4a śr 4b śr 4c śr - Matysiak-Szproch K. (213)
język angielski
4 4a za 4b za 4c za - Rosik W. (206)
język angielski
4 4a zaaw 4b zaaw 4c zaaw - Wandolska A. (105)
wychowanie fizyczne
4 c - Szkudlarczyk G. (aula)
4 10:55-11:40 historia
4 c - Furmańczak T. (215)
wychowanie fizyczne
4 c - Szkudlarczyk G. (H2)
język polski
4 c - Hildebrandt D. (214)
wychowanie fizyczne
4 c - Szkudlarczyk G. (H3)
przyroda
4 c - Homa H. (220)
5 11:50-12:35 zajęcia z wychowawcą
4 c - Nowak B. (213)
technika
4 c - Mania M. (pr tech)
informatyka
4 b, c inf (TG) - Górny T. (221)
muzyka
4 c - Kaczmarek K. (223)
język polski
4 c - Hildebrandt D. (214)
6 12:55-13:40 religia
4 c - Maciejak K. (114)
informatyka
4 c inf (TG) - Górny T. (221)
7 13:50-14:35
8 14:45-15:30

Klasa 5 a - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 08:00-08:45 historia i społeczeństwo
5 a - Furmańczak T. (215)
język angielski
5 a,b j. a za (AW) - Wandolska A. (105)
język angielski
5 a,b j. a śr. (WR) - Rosik W. (204)
wychowanie do życia w rodzinie
5 a - Furmańczak T. (215)
język polski
5 a - Mądrzak A. (224)
język polski
5 a - Mądrzak A. (224)
2 08:55-09:40 język angielski
5 a,b j. a za (AW) - Wandolska A. (105)
język angielski
5 a,b j. a śr. (WR) - Rosik W. (114)
plastyka
5 a - Nowak B. (223)
przyroda
5 a - Homa H. (220)
zajęcia techniczne
5 a - Mania M. (pr tech)
religia
5 a - Dembińska A. (202)
3 09:50-10:35 język polski
5 a - Mądrzak A. (224)
język polski
5 a - Mądrzak A. (224)
język polski
5 a - Mądrzak A. (224)
wychowanie fizyczne
5 a - Kicinski B. (aula)
język angielski
5 a,b j. a za (AW) - Wandolska A. (105)
język angielski
5 a,b j. a śr. (WR) - Rosik W. (114)
4 10:55-11:40 przyroda
5 a - Homa H. (220)
religia
5 a - Dembińska A. (206)
wychowanie fizyczne
5 a - Kicinski B. (H1)
język angielski
5 a,b j. a za (AW) - Wandolska A. (105)
język angielski
5 a,b j. a śr. (WR) - Rosik W. (206)
wychowanie fizyczne
5 a - Kicinski B. (aula)
5 11:50-12:35 zajęcia z wychowawcą
5 a - Mądrzak A. (224)
matematyka
5 a - Herkt R. (210)
matematyka
5 a - Herkt R. (225)
matematyka
5 a - Herkt R. (210)
przyroda
5 a - Homa H. (220)
6 12:55-13:40 matematyka
5 a - Herkt R. (201)
wychowanie fizyczne
5 a - Kicinski B. (H2)
zajęcia komputerowe
5 a,b z. komp. (TG) - Górny T. (221)
zajęcia komputerowe
5 a z.komp. (MMa) - Mania M. (221)
7 13:50-14:35 muzyka
5 a - Kaczmarek K. (223)
8 14:45-15:30

Klasa 5 b - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 08:00-08:45 język polski
5 b - Grycz H. (213)
język angielski
5 a,b j. a za (AW) - Wandolska A. (105)
język angielski
5 a,b j. a śr. (WR) - Rosik W. (204)
język polski
5 b - Grycz H. (213)
zajęcia komputerowe
5 b z. komp (MMa) - Mania M. (221)
wychowanie do życia w rodzinie
5 b - Furmańczak T. (215)
2 08:55-09:40 język angielski
5 a,b j. a za (AW) - Wandolska A. (105)
język angielski
5 a,b j. a śr. (WR) - Rosik W. (114)
przyroda
5 b - Homa H. (220)
wychowanie fizyczne
5 b - Szkudlarczyk G. (H3)
język polski
5 b - Grycz H. (213)
język polski
5 b - Grycz H. (213)
3 09:50-10:35 matematyka
5 b - Obiora K. (202)
język polski
5 b - Grycz H. (213)
matematyka
5 b - Obiora K. (202)
wychowanie fizyczne
5 b - Szkudlarczyk G. (H1)
język angielski
5 a,b j. a za (AW) - Wandolska A. (105)
język angielski
5 a,b j. a śr. (WR) - Rosik W. (114)
4 10:55-11:40 muzyka
5 b - Kaczmarek K. (223)
matematyka
5 b - Obiora K. (202)
przyroda
5 b - Homa H. (220)
język angielski
5 a,b j. a za (AW) - Wandolska A. (105)
język angielski
5 a,b j. a śr. (WR) - Rosik W. (206)
zajęcia techniczne
5 b - Mania M. (pr tech)
5 11:50-12:35 zajęcia z wychowawcą
5 b - Obiora K. (202)
wychowanie fizyczne
5 b - Szkudlarczyk G. (H2)
historia i społeczeństwo
5 b - Furmańczak T. (215)
matematyka
5 b - Obiora K. (202)
plastyka
5 b - Nowak B. (223)
6 12:55-13:40 przyroda
5 b - Homa H. (220)
religia
5 b - Dembińska A. (206)
zajęcia komputerowe
5 a,b z. komp. (TG) - Górny T. (221)
religia
5 b - Dembińska A. (215)
wychowanie fizyczne
5 b - Szkudlarczyk G. (aula)
7 13:50-14:35
8 14:45-15:30

Klasa 6 a - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 08:00-08:45 język polski
6 a - Mądrzak A. (224)
język polski
6 a - Mądrzak A. (224)
wychowanie fizyczne
6 a - Linka T. (H1)
plastyka
6 a - Nowak B. (223)
religia
6 a - Maciejak K. (101)
2 08:55-09:40 język polski
6 a - Mądrzak A. (224)
wychowanie fizyczne
6 a - Linka T. (aula)
matematyka
6 a - Drąg I. (225)
język polski
6 a - Mądrzak A. (224)
przyroda
6 a - Homa H. (220)
3 09:50-10:35 matematyka
6 a - Drąg I. (225)
historia i społeczeństwo
6 a - Furmańczak T. (215)
religia
6 a - Maciejak K. (101)
zajęcia techniczne
6 a - Mania M. (pr tech)
język polski
6 a - Mądrzak A. (224)
4 10:55-11:40 wychowanie fizyczne
6 a - Linka T. (H2)
matematyka
6 a - Drąg I. (225)
historia i społeczeństwo
6 a - Furmańczak T. (215)
przyroda
6 a - Homa H. (220)
matematyka
6 a - Drąg I. (225)
5 11:50-12:35 zajęcia z wychowawcą
6 a - Homa H. (220)
muzyka
6 a - Kaczmarek K. (223)
przyroda
6 a - Homa H. (220)
matematyka
6 a - Drąg I. (225)
wychowanie do życia w rodzinie
6 a - Furmańczak T. (215)
6 12:55-13:40 język angielski
6 a,b j. a śr (KMS) - Matysiak-Szproch K. (213)
język angielski
6 a,b j. a za (AW) - Wandolska A. (105)
język angielski
6 a,b j. a śr (KMS) - Matysiak-Szproch K. (213)
język angielski
6 a,b j. a za (AW) - Wandolska A. (105)
język polski
6 a - Mądrzak A. (224)
wychowanie fizyczne
6 a - Linka T. (H1)
zajęcia komputerowe
6 a z. komp. (MMa) - Mania M. (221)
7 13:50-14:35 zajęcia komputerowe
6 a,b z. komp. (MMa) - Mania M. (221)
język angielski
6 a,b j. a śr (KMS) - Matysiak-Szproch K. (213)
język angielski
6 a,b j. a za (AW) - Wandolska A. (105)
8 14:45-15:30

Klasa 6 b - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 08:00-08:45 muzyka
6 b - Kaczmarek K. (223)
wychowanie fizyczne
6 b - Trojanowski G. (H1)
język polski
6 b - Mądrzak A. (224)
wychowanie do życia w rodzinie
6 b - Furmańczak T. (215)
matematyka
6 b - Drąg I. (225)
2 08:55-09:40 matematyka
6 b - Drąg I. (225)
matematyka
6 b - Drąg I. (225)
historia i społeczeństwo
6 b - Furmańczak T. (215)
matematyka
6 b - Drąg I. (225)
religia
6 b rel - Maciejak K. (101)
świetlica
6 b rel świetl - Trojanowska B. (św)
3 09:50-10:35 wychowanie fizyczne
6 b - Trojanowski G. (H2)
przyroda
6 b - Homa H. (220)
plastyka
6 b - Nowak B. (223)
język polski
6 b - Mądrzak A. (224)
przyroda
6 b - Homa H. (220)
4 10:55-11:40 język polski
6 b - Mądrzak A. (224)
język polski
6 b - Mądrzak A. (224)
religia
6 b rel - Maciejak K. (101)
świetlica
6 b rel świetl - Nowak B. (św)
wychowanie fizyczne
6 b - Trojanowski G. (aula)
język polski
6 b - Mądrzak A. (224)
5 11:50-12:35 zajęcia z wychowawcą
6 b - Trojanowski G. (105)
historia i społeczeństwo
6 b - Furmańczak T. (215)
wychowanie fizyczne
6 b - Trojanowski G. (H3)
zajęcia techniczne
6 b - Mania M. (pr tech)
język polski
6 b - Mądrzak A. (224)
6 12:55-13:40 język angielski
6 a,b j. a śr (KMS) - Matysiak-Szproch K. (213)
język angielski
6 a,b j. a za (AW) - Wandolska A. (105)
język angielski
6 a,b j. a śr (KMS) - Matysiak-Szproch K. (213)
język angielski
6 a,b j. a za (AW) - Wandolska A. (105)
matematyka
6 b - Drąg I. (225)
przyroda
6 b - Homa H. (220)
7 13:50-14:35 zajęcia komputerowe
6 b z. komp. (MMa) - Mania M. (221)
zajęcia komputerowe
6 a,b z. komp. (MMa) - Mania M. (221)
język angielski
6 a,b j. a śr (KMS) - Matysiak-Szproch K. (213)
język angielski
6 a,b j. a za (AW) - Wandolska A. (105)
8 14:45-15:30

Klasa 7 a - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 08:00-08:45 język polski
7 a - Klemenska J. (204)
język niemiecki
7 a - Głuszak-Makała M. (206)
chemia
7 a - Nowak A. (201)
fizyka
7 a - Woś A. (102)
informatyka
7 a,b inf (MMr) - Marciniak M. (IBM)
2 08:55-09:40 matematyka
7 a - Marciniak M. (102)
geografia
7 a - Madalińska-Rosik K. (204)
historia
7 a - Szczepaniak T. (205)
język polski
7 a - Klemenska J. (206)
fizyka
7 a - Woś A. (102)
3 09:50-10:35 biologia
7 a - Nowak A. (201)
wychowanie fizyczne
7 7a Dziewczęta 7b Dziewczęta - Linka T. (H3)
wychowanie fizyczne
7 7a Chłopcy 7b Chłopcy - Szkudlarczyk G. (H1)
wychowanie fizyczne
7 7a Dziewczęta 7b Dziewczęta - Linka T. (H2)
wychowanie fizyczne
7 7a Chłopcy 7b Chłopcy - Szkudlarczyk G. (H1)
biologia
7 a - Nowak A. (201)
matematyka
7 a - Marciniak M. (102)
4 10:55-11:40 język angielski
7 a,b j. a za (KMS) - Matysiak-Szproch K. (213)
język angielski
7 a,b j. a śr(AW) - Wandolska A. (105)
język angielski
7 a,b j. a za (KMS) - Matysiak-Szproch K. (213)
język angielski
7 a,b j. a śr(AW) - Wandolska A. (105)
język niemiecki
7 a - Głuszak-Makała M. (206)
matematyka
7 a - Marciniak M. (202)
historia
7 a - Szczepaniak T. (205)
5 11:50-12:35 zajęcia z wychowawcą
7 a - Głuszak-Makała M. (206)
chemia
7 a - Nowak A. (201)
język polski
7 a - Klemenska J. (204)
wychowanie fizyczne
7 7a Dziewczęta 7b Dziewczęta - Linka T. (H3)
wychowanie fizyczne
7 7a Chłopcy 7b Chłopcy - Szkudlarczyk G. (H2)
język niemiecki
7 a - Głuszak-Makała M. (206)
6 12:55-13:40 wychowanie fizyczne
7 7a Dziewczęta 7b Dziewczęta - Linka T. (aula)
wychowanie fizyczne
7 7a Chłopcy 7b Chłopcy - Szkudlarczyk G. ()
język polski
7 a - Klemenska J. (205)
matematyka
7 a - Marciniak M. (102)
język angielski
7 a,b j. a za (KMS) - Matysiak-Szproch K. (213)
język angielski
7 a,b j. a śr(AW) - Wandolska A. (105)
język polski
7 a - Klemenska J. (205)
7 13:50-14:35 geografia
7 a - Madalińska-Rosik K. (204)
religia
7 a - Dembińska A. (206)
informatyka
7 a inf (MMr) - Marciniak M. (IBM)
religia
7 a - Dembińska A. (215)
muzyka
7 a - Kaczmarek K. (223)
8 14:45-15:30 plastyka
7 a - Nowak B. (223)
wychowanie do życia w rodzinie
7 a - Furmańczak T. (215)

Klasa 7 b - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 08:00-08:45 chemia
7 b - Nowak A. (201)
matematyka
7 b - Zborowska A. (210)
matematyka
7 b - Zborowska A. (210)
matematyka
7 b - Zborowska A. (210)
informatyka
7 a,b inf (MMr) - Marciniak M. (IBM)
2 08:55-09:40 język polski
7 b - Barszcz L. (104)
język polski
7 b - Barszcz L. (104)
fizyka
7 b - Woś A. (102)
język polski
7 b - Barszcz L. (104)
język polski
7 b - Barszcz L. (104)
3 09:50-10:35 matematyka
7 b - Zborowska A. (210)
wychowanie fizyczne
7 7a Dziewczęta 7b Dziewczęta - Linka T. (H3)
wychowanie fizyczne
7 7a Chłopcy 7b Chłopcy - Szkudlarczyk G. (H1)
wychowanie fizyczne
7 7a Dziewczęta 7b Dziewczęta - Linka T. (H2)
wychowanie fizyczne
7 7a Chłopcy 7b Chłopcy - Szkudlarczyk G. (H1)
fizyka
7 b - Woś A. (102)
język niemiecki
7 b - Głuszak-Makała M. (206)
4 10:55-11:40 język angielski
7 a,b j. a za (KMS) - Matysiak-Szproch K. (213)
język angielski
7 a,b j. a śr(AW) - Wandolska A. (105)
język angielski
7 a,b j. a za (KMS) - Matysiak-Szproch K. (213)
język angielski
7 a,b j. a śr(AW) - Wandolska A. (105)
historia
7 b - Szczepaniak T. (205)
geografia
7 b - Madalińska-Rosik K. (204)
religia
7 b - Dembińska A. (102)
5 11:50-12:35 zajęcia z wychowawcą
7 b - Kaczmarek K. (223)
religia
7 b - Dembińska A. (206)
język niemiecki
7 b - Głuszak-Makała M. (206)
wychowanie fizyczne
7 7a Dziewczęta 7b Dziewczęta - Linka T. (H3)
wychowanie fizyczne
7 7a Chłopcy 7b Chłopcy - Szkudlarczyk G. (H2)
chemia
7 b - Nowak A. (201)
6 12:55-13:40 wychowanie fizyczne
7 7a Dziewczęta 7b Dziewczęta - Linka T. (aula)
wychowanie fizyczne
7 7a Chłopcy 7b Chłopcy - Szkudlarczyk G. ()
geografia
7 b - Madalińska-Rosik K. (204)
język polski
7 b - Barszcz L. (104)
język angielski
7 a,b j. a za (KMS) - Matysiak-Szproch K. (213)
język angielski
7 a,b j. a śr(AW) - Wandolska A. (105)
muzyka
7 b - Kaczmarek K. (223)
7 13:50-14:35 historia
7 b - Szczepaniak T. (205)
wychowanie do życia w rodzinie
7 b - Furmańczak T. (215)
biologia
7 b - Nowak A. (201)
język niemiecki
7 b - Głuszak-Makała M. (206)
biologia
7 b - Nowak A. (201)
8 14:45-15:30 informatyka
7 b inf (MMr) - Marciniak M. (IBM)
plastyka
7 b - Nowak B. (223)

Dziennik KLASA 1c - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobota
08:00-08:45
wychowanie fizyczne
Sobol L. (sg)
08:55-09:40
edukacja wczesnoszkolna
Sobol L. (1c)
09:55-10:40
edukacja wczesnoszkolna
Sobol L. (1c)
10:50-11:35
edukacja wczesnoszkolna
Sobol L. (1c)
08:00-08:45
religia
Kaczmarek K. (1c)
08:55-09:40
język angielski
Murek H. (1c)
09:55-10:40
edukacja wczesnoszkolna
Sobol L. (1c)
10:50-11:35
edukacja wczesnoszkolna
Sobol L. (1c)
11:45-12:30
edukacja wczesnoszkolna
Sobol L. (1c)
12:40-13:25
wychowanie fizyczne
Sobol L. (sg)
08:00-08:45
język angielski
Murek H. (1c)
08:55-09:40
edukacja wczesnoszkolna
Sobol L. (1c)
09:55-10:40
edukacja wczesnoszkolna
Sobol L. (1c)
10:50-11:35
edukacja wczesnoszkolna
Sobol L. (1c)
08:00-08:45
informatyka
Walkowska W. (IBM)
08:55-09:40
wychowanie fizyczne
Sobol L. (H 1)
09:55-10:40
edukacja wczesnoszkolna
Sobol L. (1c)
10:50-11:35
edukacja wczesnoszkolna
Sobol L. (1c)
08:00-08:45
szachy
Walkowska W. (1c)
08:55-09:40
religia
Kaczmarek K. (1c)
09:55-10:40
edukacja wczesnoszkolna
Sobol L. (1c)
10:50-11:35
edukacja wczesnoszkolna
Sobol L. (1c)
11:45-12:30
edukacja wczesnoszkolna
Sobol L. (1c)

Dziennik KLASA 1a - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobota
08:00-08:45
język angielski
Murek H. (1a)
08:55-09:40
edukacja wczesnoszkolna
Ciszewski M. (1a)
09:55-10:40
edukacja wczesnoszkolna
Ciszewski M. (1a)
10:50-11:35
edukacja wczesnoszkolna
Ciszewski M. (1a)
08:00-08:45
wychowanie fizyczne
Ciszewski M. ( - )
08:55-09:40
edukacja wczesnoszkolna
Ciszewski M. (1a)
09:55-10:40
edukacja wczesnoszkolna
Ciszewski M. (1a)
10:50-11:35
religia
Kaczmarek K. (1a)
11:45-12:30
szachy
Ciszewski M. (1a)
08:00-08:45
wychowanie fizyczne
Ciszewski M. (H3)
08:55-09:40
informatyka
Walkowska W. (IBM)
09:55-10:40
edukacja wczesnoszkolna
Ciszewski M. (1a)
10:50-11:35
edukacja wczesnoszkolna
Ciszewski M. (1a)
11:45-12:30
język angielski
Murek H. (1a)
08:00-08:45
edukacja wczesnoszkolna
Ciszewski M. (1a)
08:55-09:40
edukacja wczesnoszkolna
Ciszewski M. (1a)
09:55-10:40
edukacja wczesnoszkolna
Ciszewski M. (1a)
10:50-11:35
edukacja wczesnoszkolna
Ciszewski M. (1a)
08:00-08:45
edukacja wczesnoszkolna
Ciszewski M. (1a)
08:55-09:40
edukacja wczesnoszkolna
Ciszewski M. (1a)
09:55-10:40
wychowanie fizyczne
Ciszewski M. ( - )
10:50-11:35
religia
Kaczmarek K. (1a)
11:45-12:30
edukacja wczesnoszkolna
Ciszewski M. (1a)

Dziennik KLASA 1b - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobota
08:00-08:45
edukacja wczesnoszkolna
Ciszewska O. (1b)
08:55-09:40
edukacja wczesnoszkolna
Ciszewska O. (1b)
09:55-10:40
edukacja wczesnoszkolna
Ciszewska O. (1b)
10:50-11:35
edukacja wczesnoszkolna
Ciszewska O. (1b)
08:00-08:45
edukacja wczesnoszkolna
Ciszewska O. (1b)
08:55-09:40
edukacja wczesnoszkolna
Ciszewska O. (1b)
09:55-10:40
religia
Kaczmarek K. (1b)
10:50-11:35
wychowanie fizyczne
Ciszewska O. ( - )
11:45-12:30
język angielski
Murek H. (1b)
08:00-08:45
informatyka
Walkowska W. (IBM)
08:55-09:40
wychowanie fizyczne
Ciszewska O. (H 1)
09:55-10:40
edukacja wczesnoszkolna
Ciszewska O. (1b)
10:50-11:35
edukacja wczesnoszkolna
Ciszewska O. (1b)
11:45-12:30
szachy
Ciszewska O. (1b)
08:00-08:45
edukacja wczesnoszkolna
Ciszewska O. (1b)
08:55-09:40
edukacja wczesnoszkolna
Ciszewska O. (1b)
09:55-10:40
edukacja wczesnoszkolna
Ciszewska O. (1b)
10:50-11:35
edukacja wczesnoszkolna
Ciszewska O. (1b)
08:00-08:45
edukacja wczesnoszkolna
Ciszewska O. (1b)
08:55-09:40
edukacja wczesnoszkolna
Ciszewska O. (1b)
09:55-10:40
religia
Kaczmarek K. (1b)
10:50-11:35
wychowanie fizyczne
Ciszewska O. ( - )
11:45-12:30
język angielski
Murek H. (1b)

Dziennik KLASA 2a - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobota
08:00-08:45
edukacja wczesnoszkolna
Rosa A. (2a)
08:55-09:40
język angielski
Murek H. (2a)
09:55-10:40
wychowanie fizyczne
Rosa A. (sg)
10:50-11:35
edukacja wczesnoszkolna
Rosa A. (2a)
11:45-12:30
edukacja wczesnoszkolna
Rosa A. (2a)
08:00-08:45
edukacja wczesnoszkolna
Rosa A. (2a)
08:55-09:40
religia
Kaczmarek K. (2a)
09:55-10:40
edukacja wczesnoszkolna
Rosa A. (2a)
10:50-11:35
edukacja wczesnoszkolna
Rosa A. (2a)
11:45-12:30
edukacja wczesnoszkolna
Rosa A. (2a)
08:00-08:45
edukacja wczesnoszkolna
Rosa A. (2a)
08:55-09:40
edukacja wczesnoszkolna
Rosa A. (2a)
09:55-10:40
edukacja wczesnoszkolna
Rosa A. (2a)
10:50-11:35
język angielski
Murek H. (2a)
11:45-12:30
wychowanie fizyczne
Rosa A. (sg)
08:00-08:45
wychowanie fizyczne
Rosa A. (H2)
08:55-09:40
zajęcia komputerowe
Walkowska W. (IBM)
09:55-10:40
edukacja wczesnoszkolna
Rosa A. (2a)
10:50-11:35
edukacja wczesnoszkolna
Rosa A. (2a)
11:45-12:30
edukacja wczesnoszkolna
Rosa A. (2a)
08:00-08:45
religia
Kaczmarek K. (2a)
08:55-09:40
edukacja wczesnoszkolna
Rosa A. (2a)
09:55-10:40
edukacja wczesnoszkolna
Rosa A. (2a)
10:50-11:35
edukacja przez szachy
Walkowska W. (2a)

Dziennik KLASA 3a - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobota
08:00-08:45
wychowanie fizyczne
Grzesiecka H. (134)
08:55-09:40
religia
Maciejak K. (127)
09:50-10:35
język angielski
Wandolska A. (127)
10:55-11:40
edukacja wczesnoszkolna
Grzesiecka H. (127)
11:50-12:35
edukacja wczesnoszkolna
Grzesiecka H. (127)
08:00-08:45
edukacja wczesnoszkolna
Grzesiecka H. (127)
08:55-09:40
edukacja wczesnoszkolna
Grzesiecka H. (127)
09:50-10:35
zajęcia komputerowe
Walkowska W. (IBM)
10:55-11:40
edukacja wczesnoszkolna
Grzesiecka H. (127)
08:00-08:45
edukacja wczesnoszkolna
Grzesiecka H. (127)
08:55-09:40
edukacja wczesnoszkolna
Grzesiecka H. (127)
09:50-10:35
edukacja wczesnoszkolna
Grzesiecka H. (127)
10:55-11:40
edukacja wczesnoszkolna
Grzesiecka H. (127)
11:50-12:35
wychowanie fizyczne
Grzesiecka H. (H2)
08:00-08:45
edukacja wczesnoszkolna
Grzesiecka H. (127)
08:55-09:40
edukacja wczesnoszkolna
Grzesiecka H. (127)
09:50-10:35
religia
Maciejak K. (127)
10:55-11:40
szachy
Walkowska W. (114)
11:50-12:35
wychowanie fizyczne
Grzesiecka H. (127)
08:00-08:45
edukacja wczesnoszkolna
Grzesiecka H. (127)
08:55-09:40
edukacja wczesnoszkolna
Grzesiecka H. (127)
09:50-10:35
edukacja wczesnoszkolna
Grzesiecka H. (127)
10:55-11:40
edukacja wczesnoszkolna
Grzesiecka H. (127)
11:50-12:35
język angielski
Wandolska A. (127)

Dziennik KLASA 3b - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobota
08:55-09:40
edukacja wczesnoszkolna
Pachura A. (122)
09:50-10:35
edukacja wczesnoszkolna
Pachura A. (122)
10:55-11:40
zajęcia komputerowe
Walkowska W. (IBM)
11:50-12:35
edukacja wczesnoszkolna
Pachura A. (122)
08:00-08:45
edukacja wczesnoszkolna
Pachura A. (122)
08:55-09:40
edukacja wczesnoszkolna
Pachura A. (122)
09:50-10:35
edukacja wczesnoszkolna
Pachura A. (122)
10:55-11:40
szachy
Walkowska W. (114)
11:50-12:35
wychowanie fizyczne
Kicinski B. (H3)
08:00-08:45
edukacja wczesnoszkolna
Pachura A. (122)
08:55-09:40
religia
Maciejak K. (122)
09:50-10:35
wychowanie fizyczne
Kicinski B. (H3)
10:55-11:40
edukacja wczesnoszkolna
Pachura A. (122)
11:50-12:35
edukacja wczesnoszkolna
Pachura A. (122)
08:00-08:45
język angielski
Wandolska A. (122)
08:55-09:40
wychowanie fizyczne
Kicinski B. (H2)
09:50-10:35
edukacja wczesnoszkolna
Pachura A. (122)
10:55-11:40
edukacja wczesnoszkolna
Pachura A. (122)
11:50-12:35
religia
Maciejak K. (122)
08:00-08:45
edukacja wczesnoszkolna
Pachura A. (122)
08:55-09:40
edukacja wczesnoszkolna
Pachura A. (122)
09:50-10:35
edukacja wczesnoszkolna
Pachura A. (122)
10:55-11:40
język angielski
Wandolska A. (122)
11:50-12:35
edukacja wczesnoszkolna
Pachura A. (122)

Dziennik KLASA 3c - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobota
08:00-08:45
wychowanie fizyczne
Trojanowski G. (H2)
08:55-09:40
edukacja wczesnoszkolna
Gąda S. (115)
09:50-10:35
edukacja wczesnoszkolna
Gąda S. (115)
10:55-11:40
edukacja wczesnoszkolna
Gąda S. (115)
11:50-12:35
religia
Maciejak K. (115)
08:55-09:40
szachy
Walkowska W. (114)
09:50-10:35
edukacja wczesnoszkolna
Gąda S. (115)
10:55-11:40
edukacja wczesnoszkolna
Gąda S. (115)
11:50-12:35
edukacja wczesnoszkolna
Gąda S. (115)
08:00-08:45
wychowanie fizyczne
Trojanowski G. (134)
08:55-09:40
edukacja wczesnoszkolna
Gąda S. (115)
09:50-10:35
edukacja wczesnoszkolna
Gąda S. (115)
10:55-11:40
edukacja wczesnoszkolna
Gąda S. (115)
11:50-12:35
język angielski
Wandolska A. (115)
08:00-08:45
wychowanie fizyczne
Trojanowski G. (H3)
08:55-09:40
edukacja wczesnoszkolna
Gąda S. (115)
09:50-10:35
edukacja wczesnoszkolna
Gąda S. (115)
10:55-11:40
religia
Maciejak K. (115)
11:50-12:35
zajęcia komputerowe
Walkowska W. (IBM)
08:00-08:45
język angielski
Wandolska A. (115)
08:55-09:40
edukacja wczesnoszkolna
Gąda S. (115)
09:50-10:35
edukacja wczesnoszkolna
Gąda S. (115)
10:55-11:40
edukacja wczesnoszkolna
Gąda S. (115)
11:50-12:35
edukacja wczesnoszkolna
Gąda S. (115)