CHRZEST ,, KOTÓW ‘’

W dniu 16 października 2017 r.  uczniowie klasy pierwszej Branżowej Szkoły I Stopnia zostali przyjęci do społeczności szkolnej jako prawowici jej członkowie.

Najpierw musieli wziąć udział w kilku zręcznościowych konkurencjach, które przygotowały i poprowadziły ich koleżanki z klasy drugiej: Natalia Nadolna, Weronika Kaczor, Klaudia Kamińska, Alicja Kaźmierczak.  Wszystko, co się działo na sali, było fotografowane przez Agnieszkę Misiek. Do prowadzenia imprezy aktywnie włączył się wychowawca klasy pierwszej     –      p. Błażej Kicinski, który losował, kto i w jakiej konkurencji weźmie udział, tak żeby każdy z „kotów” mógł się wykazać swoimi umiejętnościami.

Konkurencje były różne, było to malowanie kota; karmienie kolegi jogurtem  (obydwie konkurencje trzeba było wykonywać z zamkniętymi oczami); zjadanie jabłek wiszących na sznurku; degustacja ciasteczek, wcale nie takich słodkich; picie mleka na czas oraz przenoszenie surowego jajka po schodach.

Było fajnie i wesoło. Same konkurencje i sposób prowadzenia – wszystko spodobało się  pierwszoklasistom. Na samym końcu został im wręczony Certyfikat potwierdzający ich przyjęcie do społeczności szkoły.

TTG