OSIĄGNIĘCIA LEKKOATLETYCZNE

LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCEGO WE WŁOSZAKOWICACH

1. Mistrzostwa powiatu i miasta Leszna szkół ponadgimnazjalnych.
Sztafeta dziewczyn 4x 100m z Liceum Patrycja Waligóra, Patrycja Napieralska, Joanna Nawrot, Julita Poloch zdobyła brązowy medal.

1. Mistrzostwa powiatu i miasta Leszna szkół ponadgimnazjalnych.
Tytuły wice – mistrzowskie zdobyły: Patrycja Bocian w biegu na 200m, sztafeta 4x100m dziewcząt – Bocian, Patrycja Waligóra, Patrycja Napieralska, Julita Poloch,
Brązowe medale zdobyły: Joanna Nawrot w biegu na 800m, Patrycja Waligóra w biegu na 100m.

1. Mistrzostwa powiatu i miasta Leszna w lekkoatletyce szkół ponadgimnazjalnych , 2 miejsce w biegu na 400m Kajetan Frankowski, 3 miejsce: Patrycja Waligóra w biegu na 100m oraz sztafeta 4X100m dziewczyn w składzie: Waligóra, Joanna Nawrot, Marta Duszyńska, Patrycja Napieralska

2. W mistrzostwach powiatów rejonu leszczyńskiego szkół ponadgimnazjalnych 3 miejsce w biegu na 400m zajął Kajetan Frankowski.

1. III miejsce zdobyła drużyna dziewcząt z Liceum w sztafetowym biegu przełajowym w mistrzostwach powiatu i miasta Leszna,
2. Mistrzostwo Powiatu i Miasta Leszna w sztafecie 4X100m zdobyli: Dariusz Wieliczko,
Michał Dudek, Piotr Samol, Błażej Biegański. W tych zawodach Michał Dudek zwyciężył w skoku w dal, a Róża Roślik na 800m. II miejsce Bartłomieja Wojciechowskiego na 200m. III miejsce sztafety 4X 100m dziewcząt.
2. Etap międzypowiatowy- miejsca: III chłopców z Liceum sztafecie 4x100m., III Róży Roślik z Liceum w biegu na 800m w Wolsztynie.
3 . Mistrzostwa Wielkopolski: X miejsce chłopców z Liceum sztafecie 4x100m:Michał Dudek, Dariusz Wieliczko, Piotr Samol, Błażej Biegański,

1. Mistrzostwo Powiatu i Miasta Leszna w sztafecie 4X100m zdobyli: Dariusz Wieliczko,
Michał Dudek, Piotr Samol, Błażej Biegański.
2. X miejsce w Mistrzostwach Wielkopolski sztafecie 4X100m zdobyli: Dariusz Wieliczko, Piotr Samol, Błażej Biegański, Piotr Olejnik.

1. Mistrzostwo Powiatu i Miasta Leszna w sztafetowym biegu przełajowym zdobyły dziewczęta.
2. Mistrzostwo Powiatu i Miasta Leszna w biegu na 800m zdobyła Róża Roślik, a wicemistrzami zostali chłopcy w sztafecie 4X100m.

1. W Mistrzostwach Powiatu i Miasta Leszna w LA tytuły mistrzowskie uzyskali: Ela Pitrowska w biegu na 100m, Małgorzata Rękoś w skoku w dal, tytuły wicemistrzowskie: Judyta Grochowa w biegu na 100m, Ewelina Matysiak w skoku w dal, Paweł Chrapek w biegu na 1500m, sztafeta 4x100m dziewcząt.
2. Tytuł mistrzowski w sztafetowym biegu przełajowym w Mistrzostwach Powiatu i Miasta Leszna zajęła drużyna dziewcząt.

1. W Mistrzostwach Wielkopolski w LA V miejsce w biegu na 100m zajęła Elżbieta Pitrowska.
2. W Mistrzostwach Powiatu i Miasta Leszna w LA tytuły wicemistrzów uzyskali: Michał Lis w biegu na 800m, Ela Pitrowska w biegu na 100m.

1. W Mistrzostwach Wielkopolski w LA IX miejsce w biegu na 800m zajął Michał Lis
2. W Mistrzostwach Rejonu Leszczyńskiego II miejsce zajął Michał Lis.
3. W Mistrzostwach Powiatu i Miasta Leszna w LA tytuły wicemistrzów uzyskali: Ewelina Matysiak w biegu na 200m, Elżbieta Pitrowska w skoku w dal, Piotr Lis w biegu na 800m.

1. W Mistrzostwach Wielkopolski w lekkoatletyce VI miejsce w biegu na 200m zajął Maciej Majorczyk
2. W Mistrzostwach Powiatu i Miasta Leszna w LA tytuły mistrzów uzyskali: Karol Świetek
w biegu na 800m, Maciej Majorczyk w biegu na 100m, sztafeta 4X100m chłopców.
3. W Mistrzostwach Powiatu i miasta Leszna w sztafetowym biegu przełajowym tytuły mistrzowskie uzyskały zarówno drużyna chłopców jak i dziewcząt.
4. Mistrzostwo Powiatu i Miasta Leszna w biegu przełajowym zdobyła Magdalena Kaźmierczak.

Tabela rekordów

lic