POŻEGNANIA CZAS zakończenie roku szkolnego 2018/19

W minioną środę – 19 czerwca bieżącego roku  w Branżowej Szkole I Stopnia  odbyła się uroczystość pożegnania dwudziestu sześciu absolwentów. Tego dnia po raz ostatni przyszli oni do szkoły, w której spędzili trzy lata, przeżywając  radość sukcesów i gorycz porażek, każdy z nich pozostawi w szkole cząstkę siebie.

Wychowawczyni  klasy  p. Tatiana Towpik – Gawron z zadowoleniem odnotowała  fakt, że średnia klasy wynosi  – 3,94, a dumą klasy jest najlepsza uczennica Natalia Nadolna – Kudłaszyk, która otrzymała świadectwo
z wyróżnieniem.

Wójt Gminy Robert Kasperczak pogratulował tegorocznym absolwentom zasadniczej szkoły zawodowej ukończenia szkoły oraz życzył powodzenia                     i sukcesów na drodze zawodowej.

Koniec roku szkolnego 2018 / 2019 to nie tylko pożegnanie absolwentów,
to także pożegnanie dyrektora szkoły pana Tadeusza Górnego, który odchodzi na emeryturę.

„Zmieniały się strategie, koncepcje i cele, a dla Pana zawsze najważniejszymi były podstawowe zasady – uczciwość, kreatywność i bezpieczeństwo. Pana praca i poświęcenie będzie dla nas uczniów przykładem w naszym dorosłym życiu,”  – tak mówili  uczniowie, składając na ręce  dyrektora poetycką dedykację oraz kwiaty, życząc samych pogodnych i radosnych chwil w życiu.

Absolwenci  dziękowali swoim nauczycielom i wychowawczyni  za trzy lata pracy, opieki nad nimi  troski o to, aby wyrośli na odpowiedzialnych i mądrych ludzi; także słowa podziękowania zostały skierowane do pani sekretarz i całego personelu obsługi.

Młodsi uczniowie Branżowej Szkoły I Stopnia życzyli absolwentom  zielonych świateł na ich drogach życiowych oraz poczucia, że są kimś wyjątkowym
i niebanalnym oraz dobrych  codziennych cudów.

I niech się tak stanie!

TTG