Klasowa wigilia 2a
23 grudnia 2022

Klasowa wigilia 2a

Tuż przed świętami klasa 2a spędziła klasową wigilię w Boszkowie w "Ambrozji". Mieliśmy okazję wykrawać i zdobić pierniki, mogliśmy potańczyć, pośpiewać i wspólnie się bawić, a na koniec odwiedził nas nawet sam św. Mikołaj! Napełnieni świąteczną radością, życzymy wszystkim wspaniałych świąt!
Świąteczna Paczka.
23 grudnia 2022

Świąteczna Paczka.

Kolejna akcja Świąteczna Paczka zakończona. Jak zawsze społeczność szkolna stanęła na wysokości zadania. Uzbieraliśmy przeszło 1600 zł, za które zakupiliśmy produkty do paczek dla rodzin naszych uczniów z niepełnosprawnościami. W imieniu organizatorów i obdarowanych serdecznie dziękujemy zdrowych spokojnych  Świąt Bożego Narodzenia!
Jasełka bożonarodzeniowe.

Jasełka bożonarodzeniowe.

Tradycyjnie koniec roku uświetniony został pięknie przygotowanymi jasełkami bożonarodzeniowymi.
Jaselka klasy 1c.

Jaselka klasy 1c.

Klasa 1c w tym roku przygotowała piękne Jasełki. W poniedziałek przedstawienie było prezentowane także rodzicom.
Prezenty, prezenty

Prezenty, prezenty

Klasa I b tuż przed Świętami Bożego Narodzenia wzięła udział w spotkaniu w Zaborówcu z  pomocnikiem świętego Mikołaja – elfem.  Dzieci bawiły się, tańczyły w takt świątecznych piosenek, śpiewały kolędy, wspólnie zjadły obiad. Na zakończenie spotkania elf wręczył dzieciom prezenty zakupione przez klasową Radę Rodziców. Uśmiech na twarzy dzieci był wspaniałym podziękowaniem za  przygotowanie spotkania, poczęstunek  i
Wigilia klasy 2b i 2c

Wigilia klasy 2b i 2c

Wigilia klasy 2b i 2c odbyła się w restauracji "Ambrozja" w Boszkowie. Atrakcji świątecznych nie brakowało.
8a poznała zasady budowy przekładni kątowej.
21 grudnia 2022

8a poznała zasady budowy przekładni kątowej.

Uczniowie klasy 8a wykorzystali zestawy klocków Lego education pozyskane przez naszą szkołę dzięki programowi #Labolatoria przyszłości do zapoznania się z budową i działaniem przekładni kątowej. Uczniowie mieli za zadanie zbudować przekładnie, określić kierunek i liczbę obrotów poszczególnych kół przekładni. Na podstawie dokonanych pomiarów wyliczyli przełożenie przekładni oraz sformułowali wnioski.
Życzenia świąteczne
20 grudnia 2022

Życzenia świąteczne

Przedstawienie
19 grudnia 2022

Przedstawienie "Jestem czysty".

19 grudnia 2022 r. uczniowie klas 8 oraz LO uczestniczyli w przedstawieniu pt. "Jestem czysty" w wykonaniu aktorów gorzowskiego "Teatru Mostów".
Wycieczka 3a do Boszkowa.
16 grudnia 2022

Wycieczka 3a do Boszkowa.

W piątek 16 grudnia klasa 3a pojechała na warsztaty edukacyjne dotyczące  tradycji świąt Bożego Narodzenia do Ambrozji w Boszkowie. Dzieci wykrawały pierniki, które po upieczeniu ozdabiały kolorowym lukrem i różnymi posypkami. Był też wigilijny poczęstunek, zabawy przy muzyce, choinkowe puzzle oraz wspólne śpiewanie kolęd. Na zakończenie przyszedł też Mikołaj, który podarował każdemu
Mikołajkowe czytanie bajek
15 grudnia 2022

Mikołajkowe czytanie bajek

Wczoraj popołudniu uczniowie klas 1a i 1c zebrali się, aby uczestniczyć w "Mikołajkowym czytaniu bajek". Panowała magiczna przedświąteczna atmosfera. Wychowawczynie wraz z dziećmi dziękują mamom zaangażowanym w pieczenie pierników. Dzieci mogły je polukrować i ozdobić co sprawiło im najwięcej radości.
Prace świąteczne klasy 1b
14 grudnia 2022

Prace świąteczne klasy 1b

Prace świąteczne dzieci z klasy 1b.