Klasa VII dwujęzyczna - dokumenty do pobrania.
30 marca 2021

Klasa VII dwujęzyczna - dokumenty do pobrania.

Zapraszamy do klasy dwujezycznej.
Program PO WER dokumenty.
28 marca 2021

Program PO WER dokumenty.

Dokumenty programu PO WER.
Lista kandydatów przyjętych do klasy 1SP na rok szkolny 2021/22.
26 marca 2021

Lista kandydatów przyjętych do klasy 1SP na rok szkolny 2021/22.

Poniżej lista kandydatów przyjętych do klasy pierwszej Szkoły Podstawowej na rok szkolny 2021/22.
Zarządzenie w sprawie nauczania zdalnego.
22 marca 2021

Zarządzenie w sprawie nauczania zdalnego.

Poniżej zarządzenie dyrektora szkoły w sprawie dalszej nauki zdalnej w naszej szkole. Więcej informacji na stronie ministerstwa TUTAJ
Projekt edukacyjny klasy 2 b - Bawimy się w teatr.
21 marca 2021

Projekt edukacyjny klasy 2 b - Bawimy się w teatr.

Przez dwa tygodnie uczniowie 2 b na poszczególnych edukacjach przygotowywali mini przedstawienie. W formie animowanej prezentacji opracowali tekst: "Nie płacz Koziołku" w programie Mavavi.  W czasie pracy nad projektem poznali pracę aktora, dźwiękowca, scenarzysty, reżysera, suflera. Niestety, tylko online, wzięli udział w lekcjach teatralnych i przedstawieniach Teatru Wielkiego z Warszawy i Teratru Lalek w Olsztynie. Wzięli udział
„Wsparcie kształcenia zdalnego w Branżowej Szkole I Stopnia we Włoszakowicach”
19 marca 2021

„Wsparcie kształcenia zdalnego w Branżowej Szkole I Stopnia we Włoszakowicach”

Gmina Włoszakowice realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich pn. „Wsparcie kształcenia zdalnego w Branżowej Szkole I Stopnia we Włoszakowicach”   Celem projektu jest podniesienie jakości kształcenia zdalnego w Branżowej Szkole I Stopnia w Zespole Szkół Ogólnokształcących im. Karola Kurpińskiego we Włoszakowicach poprzez wyposażenie szkoły w sprzęty niezbędne do prowadzenia kształcenia zdalnego w okresie 01.12.2020 r.-31.03.2021 r.  Planowane efekty projektu:
Powitanie wiosny przez klasy trzecie.
19 marca 2021

Powitanie wiosny przez klasy trzecie.

PODSUMOWANIE KONKURSU NA RODZINNĄ PALMĘ WIELKANOCNĄ   Dnia 19 marca br. uczniowie klas trzecich szkoły podstawowej zdążyli POWITAĆ WIOSNĘ (przed ponownym przejściem na nauczanie zdalne). Tego dnia nie zabrakło na głowach dziewczynek kolorowych, wiosennych kapeluszy, a na szyjach chłopców zawisły wielobarwne, piękne krawaty. Podczas zajęć plastycznych wykonywaliśmy gaiki zielone. Następnie udaliśmy się na
To już prawie Wielkanoc.

To już prawie Wielkanoc.

W klasie 2 b upominki na "Zajączka " ufundowała Klasowa Rada Rodziców. Dziękujemy
Pisanki, pisanki - jajka kolorowe

Pisanki, pisanki - jajka kolorowe

W czwartek 18.03.2021 r. w czasie zajęć z edukacji plastycznej dzieci z klasy 2 b wykonały pracę na konkurs wielkanocny - pisankę z bibuły. Komisja konkursowa w składzie: Renata Wodawska i Bożena Nowak, nagrodziła nagrodami książkowymi prace wykonane przez Milenę Primel, Aleksandra Wojciecha i Eryka Bartkowiaka.
Gminny konkurs
18 marca 2021

Gminny konkurs "Śpiewające Dzieciaki".

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie "Śpiewające Dzieciaki". Szczegóły na plakacie, w załącznikach niezbędne dokumenty.
Mecz szachowy w 2 c
12 marca 2021

Mecz szachowy w 2 c

Pan dyrektor Jarosław Zielonka w piątek 12 marca 2021 r. rozegrał partie szachów szybkich z mistrzami klasy 2 c Anią Szynczewską i Jakubem Załuckim.  Obie partie były bardzo zacięte. Wygrały dzieci, partie zakończyły się przez czas.  Za wygraną otrzymały od pana dyrektora czekoladę, którą podzieliły się z kolegami z klasy dziękując za kibicowanie.
Niespodzianka od Rady Rodziców dla klas 1-3.
12 marca 2021

Niespodzianka od Rady Rodziców dla klas 1-3.

Dziś do szkoły dotarła przesyłka. Rada Rodziców Szkoły Podstawowej we Włoszakowicach zakupiła dwie maty z kubeczkami do zajęć z kodowania w klasach 1-3.        Dodatkowo Rada Rodziców klasy 2 b dokupiła dwa komplety kubeczków na zajęcia przygotowujące dzieci do programowania.  Bardzo dziękujemy.