Dzień Dziecka na szachowo.

Dla najmłodszych szachistów sporo atrakcji czekało w czasie turnieju klasyfikacyjnego grupa b rozegranego we Włoszakowicach  5 czerwca 2021 r.
Oprócz słodkiego upominku, kubeczka z motywem szachowym na zawodników czekały medale i nagrody rzeczowe. Na dystasie 6 rund w tempie 1/2 godziny na zawodnika walczyły dzieci z  predszkola, pierwszaki i zawodnicy starsi do V kategorii szachowej. Zawody sędziowali Jonasz Walkowski I Karolina Janiszewska.
W klasyfikacji chłopców najwyższe wyniki uzyskali: Wojciech Rutkiewicz, Masozta Jan i FIlip Janek. Klasyfikacja końcowa dziewcząt była następująca: Grekel Lena, Strzelczyk Wiktoria, Biegańka Natalia.
Klasyfikacja dzieci z klasy I: Frankowska Antonina, Jastrzębska Liliana, Kaźmierczak Fabian i Przylepa Szymon. Klasyfikacja przedszkolaków: Kiełczewski Nikodem, Dziurla Alan, Frankowska Zofia i Ambroż Piotr.
Normy na IV  kategorię wypełnili: Maszota Jan, Rutkiewicz Wojciech, Strzelczyk Wiktoria, Biegańska Natalia i Grekel Lena. NOrmę na V kategorię szachową wypełnili: Bułgaryn Wojciech i Frankowska Antonina. Dziękujemy za udostępnienie sali gry p. Jarosławowi Zielonce, dyrektorowi ZSO Włoszakowice.

WW