Eliminacje Strefowe WLKP+ ZP Sypniewo 20-27 wrzesień 2020 r.

W ciągu 7 dni dzieci z województwa wielkopolskiego i zachodniopomorskiego toczyły walkę przy szachownicach o możliwość startu na Mistrzostwach Polski Juniorów Młodszych i Młodzików. Rozgrywali pod czujnym okiem sędziów partie w tempie 90 minut na zawodnika z czasem dodawanym.

W grupie do lat 9 awans uzyskiwało 6 zawodników w grupie dziewcząt i chłopców. W starszych grupach awansowało 4 zawodników z najwyższym uzyskanym wynikiem.

W grupie do lat 9 srebrny medal wywalczyła Tolisława Murek, a 7 miejsce zajął Witold Zielinowski.

W grupie do lat 11 Dominik Włodarczyk 11 miejsce, Marcin Jagodzik zajął 23 miejsce, a Filip łucki zakończył turniej na 24 miejscu. Wśród dziewczynek Julia Włodarczyk zajęła 6 miejsce, Lena Owsianna była na 8 miejscu, a Anna Biegańska zakończyła turniej na 11 miejscu.

W grupie do lat 13 Zofia Jagodzik 10 miejsce, a Filip Zielinowski zakończył turniej na 23 miejsce.

Prawo do reprezentowania Włoszakowic na Mistrzostwach Polski Młodzików uzyskała Tolisława Murek.

Wyjazd na zawody współfinansowany był ze środków samorządowych gminy Włoszakowice i BS Włoszkowice.