Otrzęsiny 2021 klasy 1LO.

14 października 2021 roku, z okazji Dnia Edukacji Narodowej, w auli ZSO, odbyła się tradycyjna ceremonia otrzęsin dla klasy 1 Liceum Ogólnokształcącego. Uczniowie klasy drugiej, przygotowali swoim młodszym kolegom szereg atrakcji, spośród których na uwagę zasługiwały: poczęstunek w formie „krakersów z niespodzianką”, picie mleka na czas, konkurencje sprawnościowe, konkurs pytań z różnych dziedzin wiedzy, nawiązujący do charakteru ceremonii, a także malowanie kota z zawiązanymi oczami. Wszechobecna atmosfera zabawy z pewnością przyczyniła się do zintegrowania młodzieży, która coraz chętniej uczestniczy we wspólnych przedsięwzięciach.

Na zakończenie otrzęsin, pierwszoklasiści złożyli przysięgę oraz otrzymali certyfikaty potwierdzające włączenie ich do społeczności szkolnej Liceum Ogólnokształcącego.

Tomasz W. Szczepaniak