Podsumowanie konkursu czytelniczo-plastycznego "DŁUGONOSY"

5 października 2020 r. dzieci klas 2 SP uczestniczyły w lekcjach bibliotecznych z udziałem pisarza i poety Gabriela Roszaka. Z tej okazji ogłoszony został konkurs czytelniczo-plastyczny, w którym uczniowie do końca października, codziennie mieli czytać wybraną przez siebie książkę oraz wykonać pracę plastyczną do wiersza „Długonosy” z tomiku poezji dla dzieci Gabriela Roszaka.

W dniach 24-26 listopada 2020 r. odbyło się podsumowanie konkursu oraz uroczyste wręczenie nagród. Oceniając prace komisja konkursowa wzięła pod uwagę takie kryteria, jak: technikę i estetykę oraz samodzielność wykonania pracy.

Nagrody otrzymali:

Szymon Hyżyk kl. 2c
Michał Załucki kl. 2c
Patryk Brambor kl. 2c
Dzieci wykazały się niebywałą wyobraźnią oraz zastosowały przeróżne techniki plastyczne. Nagrodzone prace ozdobiły szkolną gazetkę, która będzie oczekiwać powrotu uczniów do szkoły.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za wzięcie udziału w konkursie i życzymy dalszych sukcesów.

Renata Wodawska