Taneczne sukcesy włoszakowickich uczniów

W minioną sobotę, 14 maja 2022r., w Suchym Lesie odbyły się Mistrzostwa Okręgu Wielkopolskiego Polskiego Towarzystwa Tanecznego. Wśród najmłodszych uczestników turnieju nasi uczniowie – para taneczna Maja Mocek (klasa 4a)
i Damian Obiora (klasa 4c) – wytańczyli II miejsce na podium, zdobywając tym samym tytuł wicemistrzów Okręgu Wielkopolskiego PTT. Warto wspomnieć,
że na obecną chwilę para ta zajmuje 4. miejsce w Ogólnopolskim Rankingu Sportowym Polskiego Towarzystwa Tanecznego (na 29 par). Uczennica Zofia Wilczak (klasa 3c) i jej taneczny partner Wiktor Jabłoński (uczeń kl. 4 SP Dłużyna) zdobyli brązowy medal i tytuł II wicemistrzów okręgu.

Na mistrzostwach o podium w kategorii 14-15 OPEN otarła się para taneczna Dagmara Obiora (klasa 8b) i Maksymilian Apolinarski (uczeń kl.8 SP Bukówiec Górny).

Wszystkie wyżej wymienione pary otrzymały powołanie do Kadry Okręgu Wielkopolskiego PTT.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.