Zimowy Turniej Klasyfikacyjny.

W sobotnie przedpołudnie przy szachownicach spotkali się najmłodsi amatorzy rywalizacji przy szachowych planszach.

Zimowy Turniej Klasyfikacyjny dla najmłodszych rozegrany został w sobotę, 27.02.2021 r. we Włoszakowicach. W zawodach wzięło udział 22 zawodników, w tym 3 przedszkolaków. Zawodnicy rozegrali 6 partii w tempie 1/2 godziny na zawodnika. Klasyfikacja przedszkolaków: Alan Dziurla, Nikodem Kiełczewski i Piotr Ambroż.. Klasyfikacja chłopców: Emil Kulczykowski, Piotr Lipowy i Jan Maszota. Klasyfikacja końcowa dziewczynek: Natalia Biegańska i Anna Szynczewska. Normy na IV kategorię wypełnili: Kulczykowski Emil, Mateusz Ambroż i Lipowy Piotr. Normy na V kategorię wypełnili: Kiełczewski Nikodem, Ciesielski Mikołaj i Dziurla Alan. Zawody odbyły się dzięki pomocy BS Włoszakowice. Salę do gry użyczył dyrektor ZSO Włoszakowice, pan Jarosław Zielonka. Sędziowali - sędzia główny Miłosz Walkowski, sędziowie rundowi Karolina Janiszewska i Jonasz Walkowski. Zawody zorganizował UKS ZSO Włoszakowice.