Grand Prix Włoszakowic Klasy 2

W styczniu/lutym 2024 r. zostały rozegrane kolejne  turnieje Grand Prix szachy szybkie.

W turnieju drugim końcowa klasyfikacja była następująca: Tymon Soroko, Makar Lysychenko i Miron Beba. Dziewczynka z najwyższym wynikiem to Magdalena Bazylewicz.

Wyniki turnieju trzeciego są następujące: Wiktor Draber, Makar Lysychenko, Mieszko Kuźniak. Najwyższy wynik wśród dziewczynek miała Magdalena Bazylewicz.

Na zakończenie cyklu turniejów wręczono medale dla dzieci z najwyższym wynikiem, a otrzymali je: Makar Lysychenlko, Wiktor Draber, Tymon Soroko, Wśród dziewczynek klasyfikacja końcowa była następująca: Magdalena Bazylewicz, Zofia Frąckowiak, Hanna Primel.

Cykl turniejów odbył się dzięki wsparciu Banku Spółdzielczego we Włoszakowicach i dyrektora Zespołu Szkół Ogólnokształcących we Włoszakowicach pana Jarosława Zielonki.

LINK