32 Finał WOŚP w naszej szkole.

Nasza szkoła jak co roku włączyła się w 32. Finał WOŚP. Wolontariusze już od samego rana kwestowali na ulicach Włoszakowic oraz byli obecni podczas II Cross Smolarza na Krzyżowcu. Dodatkowo na hali sportowo – środowiskowej tradycyjnej zbiórce pieniędzy towarzyszyły występy artystyczne naszych uczniów, licytacja, pokazy tańca towarzyskiego i regionalnego, pokaz judo oraz pokaz pierwszej pomocy. Wojsko Polskie również wsparło nasz sztab. W wyznaczonej specjalnej strefie wojskowej można było obejrzeć sprzęt wojskowy, wykonać profesjonalny kamuflaż twarzy oraz pokonać tor przeszkód. Dużą popularnością cieszyła się kawiarenka, w której można było skosztować pysznych wypieków przygotowanych przez rodziców naszych uczniów oraz wypić kawę lub herbatę. Nowością było stanowisko z fotobudką i malowaniem twarzy. Z dumą informujemy, że nasz sztab zebrał ponad 17.175 zł.

Jednocześnie składamy wszystkim serdeczne podziękowania za włączenie się w naszą wspólną akcję. Udowodniliśmy, że mamy wielkie, otwarte serca na potrzeby innych, a pomaganie przynosi nam wiele radości i satysfakcji. W szczególności dziękujemy wszystkim darczyńcom, rodzicom, nauczycielom i uczniom, którzy zaangażowali się w organizację 32. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Zapraszamy do galerii.