Dzień Gier Planszowych w ZSO we Włoszakowicach

Dnia 10 października obchodzony jest Światowy Dzień Gier Planszowych. Z inicjatywy p.Kariny Obiory w tym roku postanowiliśmy obchodzić go również w naszej szkole. Uczniowie mieli okazję zagrać w swoje ulubione gry na godzinie wychowawczej.

Dla naszej szkoły była to doskonała okazja, aby promować wśród uczniów ciekawy i pożyteczny sposób spędzania wolnego czasu. Jedną z zalet grania w gry planszowe jest to, że planszówki wyciągają ludzi ze świata cyfrowego. Uczą pracy zespołowej i cierpliwości.

Zachęcamy wszystkich do sięgania po gry planszowe, ponieważ tego rodzaju aktywność jest dla nas niezwykle cenna. Poprawia pracę mózgu, nasze samopoczucie, zmniejsza stres oraz wzmacnia relacje międzyludzkie.

Zapraszamy do fotorelacji z tego wydarzenia:-)