Dzień Ziemi.

"Dzień Ziemi to najważniejsze, najbardziej znane i najhuczniej obchodzone święto ekologiczne. W tym roku jego hasło przewodnie brzmiało „Zainwestuj w Naszą Planetę”. Choć święto to przypadało w piątek 22 kwietnia, to my obchodziliśmy je dzisiaj, pamiętając jednocześnie o kwietniowym Światowy Dniu Zdrowia z przyświecającym mu hasłem „Nasza planeta, nasze zdrowie”. Obok takich ekologicznych postulatów, nie można przejść obojętnie. Dlatego już w piątek klasa 2z Szkoły Branżowej uczestniczyła w ogólnopolskiej akcji „Sprzątamy dla Polski”. Natomiast dziś w szkole królował kolor zielony, a każda klasa przygotowała ekologiczne hasła. Na pamiątkę tych dni posadziliśmy drzewka , które rosnąc będą  przypominały nam , jak ważna jest dla nas nasza planeta i jak duży wpływ na nasze zdrowie ma stan środowiska naturalnego."