KONKURS PLASTYCZNY pt.”POLSKIE SYMBOLE NARODOWE”

W kwietniu w naszej szkole odbył się konkurs plastyczny pt. ”Polskie Symbole Narodowe”. Brały w nim udział dzieci z  klas I-III. Prace oceniła komisja szkolna, która przyznała miejsca i wyróżnienia. Nagrodzeni uczniowie otrzymali dyplomy oraz drobne nagrody, a wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali słodki upominek. Nagrody były współfinansowane dzięki udziałowi w projekcie gminnym pt. ”Podtrzymywanie i upowszechnianie tradycji narodowej, pielęgnowanie polskości oraz rozwój świadomości narodowej, obywatelskiej i kulturowej na rzecz mieszkańców gminy Włoszakowice”. Rozdanie nagród odbyło się podczas apelu z okazji  Święta Konstytucji 3 maja.  Nagrodzone prace znajdują się na gazetce na korytarzu głównym w „dużej szkole”.