Klasy trzecie z wizytą w piekarni.

Kto z nas nie lubi zapachu świeżo wypieczonego chleba i bułek? Uczniowie klas trzecich mieli okazję nie tylko poczuć ten zapach, ale i być świadkami wypiekania! Samo mówienie o pracy piekarza to nic, trzeba to koniecznie zobaczyć. Z tego powodu złożyliśmy wizytę w piekarni, gdzie mogliśmy poznać cały proces powstawania chleba, od momentu przywiezienia mąki do piekarni, aż do wywiezienia gotowego pieczywa do sklepów. Cóż to była za wspaniała i smaczna wizyta! Do szkoły wróciliśmy z pysznymi, jeszcze ciepłymi bułkami i tacką pełną ciasteczek z cukrem. Od teraz będziemy o wiele bardziej doceniać ten codzienny chleb i bułki, które w sklepach nie pojawiają się znikąd, ale są owocem ciężkiej pracy wielu ludzi. Dziękujemy Piekarni “Wiatrak” za miłe przyjęcie!