Mam Talent

Dnia 20 czerwca br. odbył się konkurs młodych talentów pt. ,,Mam talent” dla uczniów ZSO we Włoszakowicach. Podczas konkursu nasi uczniowie mieli okazję zaprezentować swoje „ukryte” talenty i umiejętności. Nie zabrakło popisów wokalnych, pokazów tanecznych, sportowych i innych. Emocji było co niemiara, a młodzi artyści stremowani podtrzymywani byli na duchu przez szkolną publiczność oraz przez swoich rodziców, którzy poświęcili wiele czasu na przygotowanie swoich pociech.

Jury w składzie: p. Bożena Nowak, p. Katarzyna Kaczmarek, p. Aleksandra Nowak, podkreśliło bardzo wysoki poziom konkursu i przyznało następujące miejsca:

I miejsce – Damian Obiora, Maja Mocek, Zofia Wilczak, czyli "DaMaZO" – pokaz układu tanecznego pt. "Alternatywa"

II miejsce – Claudia Kopeć, Zuzanna Pytlik - pokaz taneczny "Zumba"

III miejsce – Antoni Zając – śpiew

Laureaci otrzymali dyplomy oraz nagrody rzeczowe, natomiast pozostali otrzymali dyplomy za uczestnictwo w konkursie.

Szymon Gąda - organizator konkursu