Nagroda Wielkopolskiego Kuratora Oświaty oraz Medale za Długoletnią Służbę dla pracowników ZSO Włoszakowice.

W dniu 11 października 2023 w Sali Sesyjnej Wielkopolskiego Urzędu Wojewódzkiego w Poznaniu odbyła się uroczystość wręczenia Krzyży Zasługi, Medali za Długoletnią Służbę, Medali Komisji Edukacji Narodowej, nagród Ministra Edukacji i Nauki oraz nagród Wielkopolskiego Kuratora Oświaty, Dyrektorom, Nauczycielom i Pracownikom oświaty, zatrudnionym w szkołach i placówkach województwa wielkopolskiego. W tym roku nagrody otrzymali również pracownicy Zespołu Szkół Ogólnokształcących we Włoszakowicach. Złotym Medalem za Długoletnią Służbę zostali odznaczeni: Pan Marian Ciszewski, nauczyciel Szkoły Podstawowej we Włoszakowicach oraz Pan Roman Kliem, pracownik obsługi. Nagrodę Wielkopolskiego Kuratora Oświaty otrzymała Pani Wiesława Walkowska, nauczycielka Szkoły Podstawowej we Włoszakowicach.

W tym samym dniu, w Urzędzie Gminy we Włoszakowicach  odbyła się uroczystość wręczenia nagród zasłużonym nauczycielom. Nagrodę Wójta Gminy Włoszakowice przyznano Dyrektorowi Jarosławowi Zielonce oraz nauczycielkom – Pani Alicji Zborowskiej i Pani Iwonie Kaczorowskiej.

Serdecznie gratulujemy wszystkim nagrodzonym. Dziękujemy za długoletnie poświęcenie i wysiłek włożony w edukację kolejnych pokoleń oraz pracę na rzecz szkoły.