Mistrzostwa Makroregionalne Młodzików Łazy 21-22 września 2019 r.

4 punkty w programie ministerialnym współzawodnictwa dzieci i młodzieży dla szachistów

Punkty współzawodnictwa sportowego dla UKS ZSO Włoszakowice na Mistrzostwach Makroregionalnych Młodzików województwa zachodniopomorskiego i wielkopolskiego zdobyło 4 zawodników: Julia Włodarczyk, Klaudia Obiora-Cansever, Lena Owsianna i Julia Wawrzyniak. Za każdy z tych punktów z ministerialnego programu wspierania dzieci i młodzieży uzdolnionej klub otrzyma środki pieniężne, które wzorem poprzednich lat przeznaczone zostaną na stypendia sportowe dla zawodników.

W turnieju w Łazach  udział brały dzieci z roczników 2009-2011. Rozegrano 7 rund. Włoszakowice reprezentowało 10 zawodników.

Miejsca zawodników z Włoszakowic:

dziewczynki -,5 miejsce Julia Włodarczyk, 7 miejsce Klaudia Obiora-Cansever,, 11 miejsce Lena Owsianna, 12 miejsce Julia Wawrzyniak, 13 miejsce Anna Biegańska, 15 miejsce Marcelina Wieland.

chłopcy- 18 miejsce Tymoteusz Ratajczak, 25 miejsce Dominik Włodarczyk, 26 miejsce Filip Łucki, 28 miejsce Marcin Jagodzik .

Analizę rozegranych partii na bieżąco robili Jonasz Walkowski i Karolina Janiszewska. Opiekę nad dziećmi sprawowały panie Monika Obiora i Wiesława Walkowska.

Udział w zawodach był możliwy dzięki dofinansowaniu z budżetu gminy Włoszakowice i Banku Spółdzielczego Włoszakowice.

WW