Mistrzostwa Wielkopolski w szachach klasycznych Tola, Karolina, Julka i Gabrysia z medalami

W dniach 21-27 września 2020 r. w Sypniewie odbyły Mistrzostwa Wielkopolski Młodzików, Juniorów Młodszych i Juniorów Starszych w szachach klasycznych.

Dzieci grały w tempie 90 minut + czas dodawany.

Wśród juniorów starszych srebrny medal w grupie dziewcząt wywalczyła Karolina Janiszewska, na 4 miejscu zawody zakończył Mikołaj Biegański.

W grupie do lat 9 wywalczyła srebrny medal Tolisława Murek, a 7 miejsce zajął Witold Zielinowski.

Wśród juniorów starszych na Mistrzostwa Wielkopolski do lat 15 srebrny medal wywalczyła Gabriela Zielinowska, na 8 miejscu był Tobiasz Walkowski, a 15 miejsce zajął Szymon Biegański.

W grupie do lat 11 Dominik Włodarczyk 8 miejsce, brązowy medal wywalczyła Julia Włodarczyk, na 4 miejscu zawody ukończyła Lena Owsianna, a na 8 miejscu Anna Biegańska.

W grupie do lat 13 Zofia Jagodzik zajęła 11 miejsce.

Do partii przygotowywali panowie Jonasz Walkowski, Janusz Trusewicz, Miłosz Walkowski. Opiekę pełniły panie Wiesława Walkowska, Magdalena Zielinowska i izabela Włodarczyk.

Zawody zostały dofinansowane ze środków samorządowych gminy Włoszakowice.