Nowe udogodnienia w szkole.

Od 23 września uczniowie naszej szkoły mogą korzystać z nowej wiaty rowerowej, która została zbudowana na placu przy pracowni technicznej. Bardzo wielu uczniów z Włoszakowic przyjeżdża do szkoły na rowerze. W tej chwili około 80 rowerów chronionych przed deszczem i nadmiernym nasłonecznieniem mieści się pod dachem wiaty. Na przełomie sierpnia i września w kolejnych pomieszczeniach w szkole zamontowano również rolety zaciemniające, więc praktycznie we wszystkich salach budynku głównego można bez problemu korzystać z projektorów i tablic interaktywnych nawet w słoneczne dni. Te inwestycje powstały dzięki działaniom podejmowanym przez rodziców naszych szkół. Dziękujemy Radom Rodziców Szkoły Podstawowej i Branżowej Szkoły I stopnia za duże zaangażowanie w życie szkoły i zrozumienie naszych potrzeb.

HG