Projekt My Dream

Bulgaria  Poland  Turkey   Bułgaria Polska Turcja.

W dniu 11.05.2022r. odbyło się wirtualne spotkanie eTwinning w ramach projektu ‘My Dream’ z uczniami i nauczycielami z Uniwersytetu Sofijskiego „Nesho Bonchev” –Panagyurishte, Uniwersytetu Sofijskiego „Ivan Vazov” –Varshets,  Liceum Zespołu Szkół Ogólnokształcących, Włoszakowice oraz Orhaniye Szkoły Średniej-Izmir, Turcja. Uczestnicy zaprezentowali siebie i swój pierwszy e-book, stworzony przez międzynarodowy zespół autorów. W projekcie wzięli udział Kamil Pitrowski z klasy 2LO oraz Michalina Grochowczak, Julia Wojdowska, Piotr Jankowiak, Marcin Antoszewski, Mikołaj Adamski i Ziemowit Maślanka z klasy 1LO. Mamy nadzieję na stałą współpracę i nawiązywanie szerszych kontaktów koleżeńskich. Wierzymy, że nasze przyszłe partnerstwa przyczynią się do większego rozwoju umiejętności językowych, cyfrowych i komunikacyjnych. Gratuluję wszystkim uczestnikom i dziękuję za udział.

Anna Wandolska