Rozpoczęcie roku szkolnego 2019/20.

I znów zabrzmiał dzwonek,  2 września 2019 roku uczniowie uroczyście pożegnali wakacje, a przywitali nowy rok szkolny 2019/2020.

Uroczystość rozpoczęła się Mszą Świętą w kościele parafialnym we Włoszakowicach. O godzinie 9.30 rozpoczął się apel w hali przy Zespole Szkół Ogólnokształcących.  Jako pierwszy zabrał głos nowy Dyrektor Szkoły – Pan Jarosław Zielonka, który serdecznie powitał wszystkich uczniów – w szczególności tych, którzy po raz pierwszy przyszli do naszej szkoły.  Dzień ten był wyjątkowy również dla Pana Dyrektora, ponieważ tego dnia  rozpoczął pracę jako dyrektor naszej szkoły.

Po wystąpieniu Dyrektora słowa do uczniów, nauczycieli oraz rodziców skierował Wójt Gminy Włoszakowice, Pan Robert Kasperczak. Po przemówieniach klasa 5a zaprosiła zebranych na część artystyczną. Akademię wzbogaciły występy zespołu wokalnego. Uroczystość była również okazją, by przypomnieć ważne daty z historii naszej ojczyzny, w tym 80 – tą rocznicę wybuchu  II wojny światowej. Po części oficjalnej uroczystości  uczniowie udali się na spotkania z wychowawcami.

Życzymy wszystkim uczniom wielu sukcesów, wytrwałości, ciekawych doświadczeń oraz radosnych chwil spędzonych w naszej szkole.

EO