Spotkanie z pielęgniarką klasy 2B.

W poniedziałek, 19 kwietnia 2021 r., w klasę 2 b odwiedził gość, pani Maja Wojciech, pielęgniarka. Niestety, tylko zdalnie mogła się odbyć rozmowa w formie wywiadu. Pani Maja opowiedziała o pracy w szpitalu i w przychodni. Dzieci przeprowadziły z nią wywiad. Dopytywały o szczegóły związane ze strojem pielęgniarki, trudnymi sytuacjami. Szczególnie interesowało ich postępowanie w sytuacji zagrożenia - spotkanie z groźnymi zwierzętami. Pani Maja wyjaśniła jak zachować się w momencie ataku, psa, owada, gada; a także jakie powinno być postępowanie poszkodowanego w momencie ukąszenia, ugryzienia czy użądlenia. Na zakończenie pani pielęgniarka przekazała dzieciom zdjęcie. Było to zdjęcie z przedszkola. Dzieci, które dziś są uczniami drugiej klasy, na zdjęciu zobaczyły siebie w wieku przedszkolnym w czasie podobnego spotkania.