Turniej o Puchar Pani Prezes.

Wróciliśmy do gry!!!

W dniu 24 czerwca we Włoszakowicach odbył się turniej szachów szybkich na dystansie 7 rund. W turnieju zagrało 26 osób. Zawody sędziowali Jonasz Walkowski i Karolina Janiszewska.
Okazały puchar zdobył Mikołaj Biegański. W klasyfikacji chłopców na drugim miejscu był Filip Zielinowski, a na trzecim Szymon Biegański.

Klasyfikacja dziewcząt była następująca: Gabriela Zielinowska, Oliwia Zając, Julia Włodarczyk.

Dziękujemy BS we Włoszakowicach za wsparcie i pomoc w organizacji rozgrywek.

Dziękuję za pomoc w organizacji turnieju paniom: K.Obiora, B.Biegańskiej, E.Dąbrowskiej, M.Apolinarskiej.

Dziękuję za niespodziewane upominki od szachowych przyjaciół, których mamy we Włoszakowicach.

Dziękuję panu dyrektorowi szkoły Jarosławowi Zielonce za użyczenie auli i upominki dla dzieci.

WW