Tworzymy komiksy

W poniedziałek, 5 grudnia 2022 r. klasy pierwsze uczestniczyły w warsztatach literackich.

Gminna Biblioteka Publiczna we Włoszakowicach zaprosiła na spotkanie z dziećmi  p. Zbigniewa Masternaka. Autor książek i scenariuszy filmowych nauczył dzieci tworzyć proste komiksy.

Po  krótkim wprowadzeniu każde dziecko samodzielnie próbowało stworzyć komiks, którego akcja miała toczyć się we Włoszakowicach.

Wyróżnione nagrodą książkową za wykonane prace zostały Wiktoria Mocek i Michalina Grześkowiak. Dodatkowo uwagę prelegenta wzbudziły komiksy wykonane przez Tymoteusza Głuszaka,  Mieszka Kuźniaka, Wiktorię Mierzyńską, Zofię Rogalę, Hannę Primel.

W imieniu dzieci za przygotowanie warsztatów dziękują wychowawcy klas pierwszych: A.Saloch, M.Kamińska i W.Walkowska.