Wiosna z piosenką

„Wiosna z piosenką”
25 kwietnia br. w Szkole Podstawowej im. K. Kurpińskiego we Włoszakowicach odbył się Konkurs Wokalny „Wiosna z piosenką”, skierowany do uczniów klas I-VIII szkoły podstawowej.
Do udziału w konkursie zgłosiło się 20 uczniów w dwóch kategoriach wiekowych. Uczestnicy musieli przygotować po jednym utworze muzycznym, a ich zmagania oceniało jury w składzie: Katarzyna Kaczmarek (przewodnicząca), Bożena Nowak (członek), Alicja Dembińska (członek). Wszyscy wokaliści wywarli duże wrażenie artystyczne na jurorach. Soliści przygotowali piękne stroje oraz wzbogacili swoje występy także ciekawą choreografią. Po burzliwych naradach komisja podkreśliła wysoki poziom uczestników konkursu i przyznała następujące miejsca:
Kategoria 1-3 SP:
I miejsce – Amelia Majorczyk
II miejsce – Lena Hromiak
III miejsce – Wanda Wąsik
Wyróżnienie – Zuzanna Grudzińska
Kategoria 4-8 SP:
I miejsce – Julia Janura
II miejsce – Lena Kraska
III miejsce – Natalia Poloszyk
Wyróżnienie – Antoni Zając
Laureaci konkursu otrzymali dyplomy i nagrody książkowe, natomiast pozostali uczestnicy dyplomy za uczestnictwo. Serdecznie gratulujemy!
Organizatorami konkursu byli Szkoła Podstawowa im. K. Kurpińskiego we Włoszakowicach, koordynatorem konkursu był p. Szymon Gąda.