Wizyta Dowódcy Generalnego Rodzajów Sił Zbrojnych generała Jarosława MIKI w ZSO.

W miesiącu styczniu Zespół Szkół Ogólnokształcących odwiedził Dowódca Generalny RSZ generał Jarosław Mika.  Wizyta miała miejsce z uwagi na koncert patriotyczno-noworoczny orkiestry Reprezentacyjnej Sił Powietrznych, którego współorganizatorem była nasza szkoła. W czasie  spotkania z dyrektorem zostały poruszone tematy dotyczące możliwości współpracy oraz wsparcia szkoły w realizacji nowego kierunku informatycznego Ministerstwa Obrony Narodowej pod nazwą CYBERMIL  z klasą, który jest innowacyjnym projektem przeznaczonym dla uczniów szkół średnich zawierającym tematykę cyberbezpieczeństwa i nowoczesnych technologii informatycznych.