Wycieczka do Leszna klas drugich.

Słońce wyszło, to i dzieci wyszły ze szkoły. Choć marcowa pogoda wywiązuje się ze swojej etykiety “w marcu jak w garncu”, uczniowie klas drugich wyczekiwali z niecierpliwością pierwszej wiosennej wycieczki i… taka nadeszła. 16 marca wybraliśmy się do kina na film “Mumie”, który zachwycił nas nie tylko sposobem przedstawienia starożytnego Egiptu, ale i silną postacią księżniczki, co idealnie wpasowało się w klimat Dnia Kobiet. Po spektaklu postanowiliśmy odwiedzić leszczyńskie Mini Zoo, gdzie przywitaliśmy się z różnymi zwierzątkami oraz sprawdziliśmy, jaką mielibyśmy rozpiętość skrzydeł jako ptaki (swoją drogą “małą szkołę” zamieszkuje teraz około 60 myszołowów :) ). Nie zabrakło też zabawy na placu zabaw, gdzie sami zamieniliśmy się w małpki, wspinając się i zwinnie przeskakując. Zwieńczeniem całej wycieczki i jedną z największych atrakcji dla małych podróżników była.. wizyta w McDonald’s. Wierzymy, że jest to pierwsza z wielu wycieczek, jakie jeszcze na nas czekają.

Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji wyjazdu.