Wycieczka klas 2a i 3a do Zielonej Góry.

Dnia 26 kwietnia klasy 2a i 3a wybrały się na wycieczkę do Zielonej Góry. Na początek uczniowie odwiedzili Centrum Nauki Keplera. Uczestniczyli tam  w zajęciach dedykowanych  pt."Widowiskowa chemia". Dzieci obejrzały też Stare Miasto. Kolejnym punktem wycieczki był Ogród Botaniczny, gdzie można było obejrzeć wiele gatunków roślin. Pięknie kwitły wiosenne kwiaty. Następnie uczniowie zwiedzili Muzeum Etnograficzne w Ochli pod Zieloną Górą. Uczestniczyli tam w warsztatach tematycznych pt."Malarstwo na szkle". Każdy uczeń otrzymał w ramce własnoręcznie wykonany obrazek. Na zakończenie w  McDonald's czekał na każde dziecko ulubiony zestaw jedzenia. Wszyscy zmęczeni, ale zadowoleni wrócili wieczorem do domu.